Esileht Koolilaps 140-146- 154 suurusele tüdrukule riided

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: 140-146- 154 suurusele tüdrukule riided

Postitas:

Eestis on täiesti olematu riiete valik tüdrukutele. Palun soovitusi, kust tellida lahedaid riideid.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 17:24; 08.02 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus, eriti kasinasti on korralikumate riietega, mis pole pusad või katkised teksad.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 17:38; 21.02 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus. Just eelmisel nädalal käisime mitu keskust läbi, et leida soojas õuepüksid suurusele 140. No mida pole seda pole. Huppa poes näiteks oli 2 suurt stangetäit õueriideid beebisuurustele, siis 3 või 4 stangetäit kõikvõimalikke õueriideid kuni 128 pikkusele ja veel mõned üksikud juba siis pigem vist täiskasvanute suuruses joped ja püksid (s, m, l). Vahepealseid suuruseid lihtsalt polnud, ei jopesid ega pükse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sealt midagi leiab, aga valik jah suht nigel
http://www.huppaoutlet.ee/et/home
Leidsin ühed 140 s püksid 🙂
http://www.huppaoutlet.ee/et/product?id=131345

Netist tellin, reisidelt ostan, lindex ja kaubamaja. Pesu olen ka H&M ostnud.
Meil esinaja laps, need riided olen lasknud õmmelda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja, ootangi just e-poodide soovitusi. Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 17:24; 08.02 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga palun defineeri “lahe”, too look‘e näiteks. Mul on poisid, kellega poes käia oleks paras piin (ja poistel on valik muidugi veelgi nutusem, eriti kui veel sale ka olla), nii et riidekraam puha välismaistest netipoodidest ja tüdrukute poole valik jääb ka vahel silma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“defineeri “lahe mul kodus tüdrukust palju alles (2018, sest kasvas poole aastaga nendest välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellin valdavalt nextist, õueriideid sealt muidugi ei saa.

Edasi läheb veel hullemaks, mul on 8-aastane 164cm pikk… no ei taha panna talle veel paljastavaid pubekariideid selga, naiste riided on jälle rinnast väga laiad. Midagi leiab HMist ka

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samas pikkuses kaksikud poiss ja tüdruk, 11.a. Tüdrukutele on tegelt veelgi saada, aga poistel on ikka päris keeruline. Õigemini suurem osa on kummalised riided (minu jaoks).

Aga, mina olen tellinud GAPist, Lindexist saab teinekord midagi, tüdruk ise leiab teinekord H&M, aga T-särgid mulle endale sealt ei istu, sest need lähevad keerdu. Nextis on kenad riided.
Mulle tundub, et kui ma vanasti sain ise riided koju sikutada ja laps oli rahul, siis tahab ta ise valida. Ta valik on läinud üsna hall-mustaks ja pigem eelistab mingit väikest ehet sinna juurde. Koolis ei ole kahjuks vormi, aga ma ei luba neil käia dressipluusi-laadsete ja moekate lõhkiste asjadega. Väljaspool kooli on ok.
Soomes-Rootsis on KappAhl ja seal olen ka alati lahedaid riideid leidnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 13:19; 05.03 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad parkasid või jopesid, siis Lenne teeb selles suuruses vähemalt 20 eri värvi parkat, pükse samuti, aga nendega mul ei ole kogemusi, aga parkad on Lennel überkorralikud, selle raha eest nii head asja ei leia spordipoodides. Võid nende kodukalt värve vaadata, aga vabrikul on oma e-pood
https://lennekids.com/tootekategooria/lenne-winter/joped/page/3/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain Prismast samas pikkuses lapsele soojad õuepüksid. Suurused algasid lasteaiaealistest ja läksid täiskasvanuteni välja. Osad ei paistnud väga vetthülgavad olevat, need olid vähem kui 20 eur ja teised, mis libedamast materjalist, vist natuke alla 40 eur. Lihtsad musta värvi ja all säärel helkurriba.

Mul viienda klassi tüdruk ja telle meeldivad H&Mi riided, praegu seal palju ükssarvikutega särgid-pusad-kampsunid ja talle sellised piltidega asjad meeldivad. Minu lemmikud on Nexti riided, nii et neid ka lapse kapis palju.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 18:10; 02.03 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellin valdavalt nextist, õueriideid sealt muidugi ei saa.

Edasi läheb veel hullemaks, mul on 8-aastane 164cm pikk… no ei taha panna talle veel paljastavaid pubekariideid selga, naiste riided on jälle rinnast väga laiad. Midagi leiab HMist ka

Pikad vanemad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes otsib, see leiab: http://www.lizkizcouture.ee/et

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 140 cm pikk 7,5-aastane. Juba mitu aastat olen tähele pannud, et need “lahedad” riided, mis talle kuskilt tellin, jäävad tihtipeale kappi seisma. Eelistab ühevärvilisi riideid, heal juhul võib mingi kiri peal olla, pusa + teksad kombinatsioon on lemmik. Kui midagi vaja on, siis käime kuskil kaubanduskeskuses, valib ise mingi pusa või püksid, nt HM-st, Takkost. Leiab alati midagi, mis talle meeldib ja mida sobib ka koolis kanda. Õueriided oleme kombineerinud, parka ostsin Lenne poest, proovis igasuguseid, aga sellega jäi rahule, paksud talvepüksid Prismast, ei mäletagi, mis firma omad. Mõnikord, kui lappan netipoode, siis näitan lastele (noorem tütar on 6-aastane), et kas see või teine asi meeldiks. Nad on vägagi teadlikud, mida kannaksid ja mida mitte. Mõnikord olen Mytoysist tellinud tuunikaid ja pika varrukaga pluuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 08:02; 21.02 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes otsib, see leiab: http://www.lizkizcouture.ee/et

Need riided küll igapäevaseks koolis kandmiseks ei sobi, pigem kandis taolisi kleite-seelikuid laps lasteaias.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 17:38; 21.02 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes otsib, see leiab: http://www.lizkizcouture.ee/et

Need riided küll igapäevaseks koolis kandmiseks ei sobi, pigem kandis taolisi kleite-seelikuid laps lasteaias.

Keegi üritab oma kaubale reklaami teha. Aga neid riideid vaadates mõtlesin sama, et ei ole mugavad liikumiseks, jooksmiseks, 7-9-aastane eelistab kandmismugavust, ei taha enam selliseid puhevil asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 08:02; 21.02 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen laste riided osta.ee-sse müügile pannud. Tõden, et 122-128 suuremad suurused, sh ka õueriided jäävad pigem seisma, olgu nad nii korralikud kui tahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ostate lastele odavaid ja koledaid kaltse? Tekitate lapsel varakult halva stiilitaju.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rademarist saab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 00:35; 01.03 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus. Just eelmisel nädalal käisime mitu keskust läbi, et leida soojas õuepüksid suurusele 140. No mida pole seda pole. Huppa poes näiteks oli 2 suurt stangetäit õueriideid beebisuurustele, siis 3 või 4 stangetäit kõikvõimalikke õueriideid kuni 128 pikkusele ja veel mõned üksikud juba siis pigem vist täiskasvanute suuruses joped ja püksid (s, m, l). Vahepealseid suuruseid lihtsalt polnud, ei jopesid ega pükse.

mu eelmine kommentaar oli vastuseks sellele kommentaarile

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 00:35; 01.03 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes otsib, see leiab: http://www.lizkizcouture.ee/et

No selline stiil kindlasti koolilaste seas lahe ei ole. Sellised printsessilikud kleidid ja seelikud läheva 3-5 aastastele peale, kuigi mängides ja turnides eelistavad nemadki mugavaid riideid. Minu lapsele (7a) meeldivad Zara riided väga, ostame sealt palju, kaubamajast ostame ka erinevaid kaubamärke. H&M on selline pood, kust laps harva midagi leiab, talle need hobuste ka kasside piltidega riided peale ei lähe. Ralph Laureni riideid on ka palju tekkinud, korralikud ja vastupidavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks tõesti teada, kes ostaks lapsele neid Liz Kiz kleite. Vaatasin hindu – 400-900 EUR. Mul ei ole rahamuret, aga kasvavale lapsele ei ostaks ilmaski nii kallist kleiti. Võibolla paaril sünnipäevapeol paneb selga, või korra pildi jaoks.

Malluka saates kinkis ta oma vanemale tütrele sarnase kleidi sünnipäevaks. Huvitav, kas tõesti ostiski nii kalli kleidi, või sai tuntud blogijana selle tasuta?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 18:10; 02.03 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-aastane tüdruk kannab Zara, River Island, HM, Molo, Gap, Next, Lindex, Childrensalon.com ja Tommy Hilfiger ning Guess. Kõigist leiab midagi ja kokku tuleb lõpuks päris moekas tüdruk. Vähemalt koolis klassikaaslased peavad teda väga stiilseks. Ei ole sellist ühtset kohta kust saab suure hulga asju. Otsima peab. 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 09:21; 06.03 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

humana, kilomaks takko, igat sorti taaskasutus

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malluka saates kinkis ta oma vanemale tütrele sarnase kleidi sünnipäevaks. Huvitav, kas tõesti ostiski nii kalli kleidi, või sai tuntud blogijana selle tasuta?

Ta ju teenib roppu moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-aastane tüdruk kannab Zara, River Island, HM, Molo, Gap, Next, Lindex, Childrensalon.com ja Tommy Hilfiger ning Guess. Kõigist leiab midagi ja kokku tuleb lõpuks päris moekas tüdruk. Vähemalt koolis klassikaaslased peavad teda väga stiilseks. Ei ole sellist ühtset kohta kust saab suure hulga asju. Otsima peab. ????

Eeee…kust tead, et teised teda stiilseks peavad?

Aga teemasse. Nagu aru võib saada, siis osad lapsed, kes teemas küsitud pikkust kannavad, käivad alles lasteaias ja osad on juba noored neiud. Sellep on soovid ka väga erinevad. See õudsate riiete link oli ikka päris hirmus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 13:19; 05.03 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, sest talle on seda tihti öeldud klassikaaslaste ja muidu sõprade poolt. Pluss neil on iga aasta komme klassis teha sünnipäevalapsele ühiskaart kus on iga lapse poolt midagi kaardile kirjutatud, tema puhul on alati seal ka kirjas, et ta on väga stiilne. Tihti küsib keegi kust ta ühe või teise asja endale ostnud on.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 09:21; 06.03 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mytoys.de

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes otsib, see leiab: http://www.lizkizcouture.ee/et

hmm – hakkasin ühte kleiti vaatama ja siis nägin hindu: “Lühikese kleidi hind alates 495.- Pika kleidi hind alates 570.-”
Lapsele sellise hinnaga? (endalegi pole nii kallist kleiti veel ostnud)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tellin siit
https://www.alexandalexa.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Koolilaps 140-146- 154 suurusele tüdrukule riided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.