Esileht Koroonaviirus COVID-19 14a lapse koroona

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: 14a lapse koroona

Postitas:
Kägu

Laps haigestus pühap. Algas ärritava köhaga, aevastamisega ja löriseva ninaga. Esmasp hommikul ärkas palaviku ja peavaluga. Palavik oli 38,5.
Eilsest saadik köha on muutunud rögasemaks.
Tüdruk eile ka kurtis, et ees rinnakul selline suruv valu. Ei ole kõva valu. Ütles, et tekkis siis kui haigeks jäi. Hingamisraskust ei ole. Arvan, et see koroona köhast. Kas peaks arstile pöörduma? On see normaalne koroonaga, see suruv valu? Laps joob päevas paar korda ka piparmünditeed, olemas on ka köhatee ( salvei-apteegitill-kassinaeris ) aga seda ta ei taha, kuna maitse ei meeldi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki oleks tark perearstiga rääkida?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemuse järgi kurdavad päris paljud haiged koroonaga rindkerevalu. Üldiselt läheb see ajaga üle nagu muudki kaebused.

 

Perearst

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega perearst teid ära on hirmutanud, et helistada ei julge?
Ammu oleks juba konsulteerinud Perekooli asemel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, kindlasti perearstile helistada. äkki vaja kopsupilt teha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas koroona on testiga kinnitatud? Mu sõbranna laps 39-40 palavikuga mitmendat päeva jõuetuna maas, 10 koroonasümptomit, aga testid on negatiivsed.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu ka palju grippi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas koroona on testiga kinnitatud? Mu sõbranna laps 39-40 palavikuga mitmendat päeva jõuetuna maas, 10 koroonasümptomit, aga testid on negatiivsed.

Koduteste tegime mitu, kõik neg ja kui palavik tuli, oli kodutest ikka neg ning läksin ametlikule pcr testile, see oli pos. Seega jah, ametlikult kinnitatud. Helistasin arstile ka ja sealt öeldi, et koroonaga pidi olema tavaline selline tuim valu/surumistunne rinnas. Kästi jälgida ja kui läheb hullemaks siis uuesti helistada ja saab vastuvõtule. Köhib ta ikka veel, mitte küll hullusti õnneks.
Meie puhul need kodutestid osutusid küll mõttetuteks, sest ei näidanud mitte mingil hetkel positiivset.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ainsad sümptomid koroonat põdedes olidki üksikud kerged köhatused ja just selline ebameeldiv pressi- ja valuaisting rindkeres. Oli tunne, nagu keegi vajutaks rinnakorvile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koduteste tegime mitu, kõik neg ja kui palavik tuli, oli kodutest ikka neg ning läksin ametlikule pcr testile, see oli pos. Seega jah, ametlikult kinnitatud.

Aa, okei. Minu tuttav PCR-le lapsega ei läinud. Võib-olla oligi siis hoopis positiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka peale põdemist jäänud see rindkerevalu, üks koht bronhides, mis oli koroona ajal tunda, on ka nüüd, mitu nädalat hiljem, veel tunda. Köha nagu eriti polnudki, aga see valu tekkis kohe esimestel päevadel ja on siiani kohati. Nina on ka kinni, kuigi nohu enam pole. Ja vererõhu viskas koroona üles, alles nüüd on normaliseerunud. Ja lõhnatunne on nõrk, väga vilets.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 14a lapse koroona