Esileht Koolilaps 15-aastane tahab juukseid värvida

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: 15-aastane tahab juukseid värvida

Postitas:

Ma ise värvisin juukseid vist juba 13-aastaselt. Selliseks lillakaspruuniks. Mitmeid aastaid järjest ja ema isegi julgustas ja vist ka maksis selle eest. Tagantjärele tundub see nii mõttetu ja lausa rumal, ilus see tulemus ei olnud. Nüüd on mul endal 15-aastane tütar ja tema tahab korraga punaseid juukseid. Mitte loomuliku moega punaseid, vaid roosakaspunaseid. Sellist värvi, mida loomulikult olemas pole. Vist ei tohiks keelata, kuigi see mulle absoluutselt ei meeldi. Ma arvasin, et 2021 noored hindavad rohkem loomulikkust ja keemiavaba ning miljöösõbralikku. Ei saagi aru, kust mu tütrel selline soov tuli. Kas teie teismelised tahavad juukseid värvida?

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, ka poisid (13-a). Värvis korra ise mõned salgud mustaks, siis tahtis, et ma talle juuksuriaja paneks, et korralikult värvida, siis tuli koroonakarantiin peale. Nüüd pole rohkem seda juttu kuulnud, küll aga teeb oma juustega muid katseid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pubekaiga ongi katsetamise aeg. Ma selgitaks püsivärvide kahjulikkust, kui sind ei kuula, otsigu internetist. Kui ikka oma soovis kindel on, siis lasku käia, vanemana oled hoiatanud. Lihtsalt lakooniline ei ajab närvi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise värvisid aga tütrel ei lase?

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 04:26; 19.06 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi aru, kust mu tütrel selline soov tuli. Kas teie teismelised tahavad juukseid värvida?

Jah tahavad. Ja las värvivad. On loomulik, et tahatakse katsetada ja proovida erinevaid asju. Juuste värvimine ja lõikamine on üsna ohutu tegevus, kasvavad lõpuks tagasi ju.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägiksin ainult väljakasvatamise ja oma värvi tagasisaamise probleemidest, aga arvata on, et see jutt teda ei heidutaks, kui tahtmine on suur. Lubaksin, eks ta peab ise oma õppetunni saama, see pole õnneks nii püsiv ega kardinaalne muutus kui imelike kohtade augustamine, need hiigelsuured kõrvaaugud või tätoveeringud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti peaks minema juuksurisse värvima ja võtma kaasa pildi, millist värvi soovib.
Mingil juhul ei tohi ise kodus katsetama hakata.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noored ikka katsetavad ja eksperimenteerivad välimusega. Pealegi on juuksed taastuv vara, kasvavad välja.

Soovitan ka tütar salongi viia ja las näitab juuksurile pildilt, millist tooni soovib. Juuksur oskab ka paremini soovitada, et milline konkreetne toon pareminisobib ja kuidasefektivärvi hooldada, et tulemus kauem kestaks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järsku sobib alguses salgutamine/alumiste juuste värvimine/juukseotste värvimine või nõustub ikkagi nö ajutisema värviga?
See väljakasvatamine on tõesti peavalu – ma suhtkoht sattusingi nii nõiaringi, et väljakasv kole ja lihtsam uuesti värvida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui just mustaks ei taha värvida, siis las värvib. Mustast juuksevärvist on väga raske lahti saada, st kas lõikad välja või kasvatad välja. Selline roosakaspunane vist eeldab blondeerimist. Oleneb juuksetüübist, kas peab blondeerimise vastu või ei. Vii juuksurisse kindlalt, muidu on tulemus kirju ja inetu ja kordategemine kulukam, kui selgub, et ei meeldigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu 15 aastane on juba mitu aastat erinevaid värve katsetanud, nii terve pea kui osaliselt, nii juuksuril lasknud värvida kui ise värvinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk soovis eelmisel aastal (14a) roosakaid juukseid. Viisin siis ta oma juuksuri juurde ning tema nõuandel sai laps oma roosa juuksemaski-tüüpi värviga, mis suht kiiresti maha kulus. Seda sai siis ise kodus uuendada. Mis oli hea variant, sest nagu võis eeldada, siis roosa tüütaski õige varsti ära ja tüdruk eelistas oma loomulikku värvi. Nüüd soovib ta juustesse lihtsalt heledamaid salke. Suunan ta jälle oma juuksuri juurde, kes on värvimise alal meister, kelle soovitusi usaldan. Minu meelest ok selles vanuses.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 11:00; 19.06 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmapaistvate juuksetoonidega püüavad tähelepanu saada minu arvates ebapopulaarsed vaimsete probleemidega noored. Küll on neil kohanemisraskused, depressioon, enesevigastamine, madal enesehinnang,  tähelepanupuudus jne asjad. Et ka huvitav ja äge olla, sest ilma roosade juusteta ollakse mittekeegi. 15a võib oma juukseid värvida mis iganes värvi tahab, see on süütu eksperiment, praegu on suveaeg ka. Aga emana mind huvitaks, ega seal taga pole enesehinnangu probleeme ja depressiooni.

+2
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Poisslaps tegi 12-aastaselt juuksuri juures triibud. Mina olin täiega nõus, las proovib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmapaistvate juuksetoonidega püüavad tähelepanu saada minu arvates ebapopulaarsed vaimsete probleemidega noored. Küll on neil kohanemisraskused, depressioon, enesevigastamine, madal enesehinnang, tähelepanupuudus jne asjad. Et ka huvitav ja äge olla, sest ilma roosade juusteta ollakse mittekeegi. 15a võib oma juukseid värvida mis iganes värvi tahab, see on süütu eksperiment, praegu on suveaeg ka. Aga emana mind huvitaks, ega seal taga pole enesehinnangu probleeme ja depressiooni.

Mis vaimsed probleemid sul on?

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 04:26; 19.06 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmapaistvate juuksetoonidega püüavad tähelepanu saada minu arvates ebapopulaarsed vaimsete probleemidega noored. Küll on neil kohanemisraskused, depressioon, enesevigastamine, madal enesehinnang, tähelepanupuudus jne asjad. Et ka huvitav ja äge olla, sest ilma roosade juusteta ollakse mittekeegi. 15a võib oma juukseid värvida mis iganes värvi tahab, see on süütu eksperiment, praegu on suveaeg ka. Aga emana mind huvitaks, ega seal taga pole enesehinnangu probleeme ja depressiooni.

Jeerum küll, nüüd jagatakse diagnoose juba juuksevärvi järgi!

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 11:00; 19.06 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a mis vanusest tohib üldse juukseid värvida?

seksida tohib alates 14, alkot ja tattoosid 18, kasiino 21.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmapaistvate juuksetoonidega püüavad tähelepanu saada minu arvates ebapopulaarsed vaimsete probleemidega noored. Küll on neil kohanemisraskused, depressioon, enesevigastamine, madal enesehinnang, tähelepanupuudus jne asjad. Et ka huvitav ja äge olla, sest ilma roosade juusteta ollakse mittekeegi. 15a võib oma juukseid värvida mis iganes värvi tahab, see on süütu eksperiment, praegu on suveaeg ka. Aga emana mind huvitaks, ega seal taga pole enesehinnangu probleeme ja depressiooni.

ka meil oli tõesti mõlemal pojal juuste värvimine algava depressiooni üks esimesi tunnuseid. üks poeg värvis ise oma juuksed ära 9-aastaselt ja teisel ma juba aitasin värvida 10-aastaselt, sest muidu ta oleks ise teinud. lisan veel, et see, kes 9-aastaselt värvis,  proovis  10-aastaselt ise endale neediauke torgata. mõlemal pojal on ka käitumishäired.

tütrel ei ole depressiooni ega muid psüühikahäireid olnud ja tema värvis juukseid esimest korda  14-aastaselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16 aastane poiss juba 5 aastat juukseid triibutanud. Käib samas salongis kus mina, et tulemus oleks korralik. Selleks suveks kasvatas juuksed pikemaks ja tegi keemilised. Väga lahe näeb välja! Jalkapoiste hulgas on nii värvimine kui keemilised väga levinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga emana mind huvitaks, ega seal taga pole enesehinnangu probleeme ja depressiooni.

Soov eristuda ja silma paista on teismelisele täitsa omane.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pubekaiga ongi katsetamise aeg. Ma selgitaks püsivärvide kahjulikkust, kui sind ei kuula, otsigu internetist. Kui ikka oma soovis kindel on, siis lasku käia, vanemana oled hoiatanud. Lihtsalt lakooniline ei ajab närvi.

Miks püsivärv kahjulik on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuste värvimine on küll kõige süütum ja ajutisem viis katsetusteks. Saaks muretsemisest veel aru, kui jutt oleks tätoveeringutest või aukudest kehal.

No juuste lõikamine või muidu soengute tegemine on ikka veel süütum ja ajutisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Koolilaps 15-aastane tahab juukseid värvida