Esileht Väikelaps 1,5 aastase lapse unerežiim.. tagurpidi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 1,5 aastase lapse unerežiim.. tagurpidi

Postitas:
Kägu

Tere, foorum! Olen lasknud lapsel üle pea kasvada ja ei tea enam, mida teha. Laps on sünnist saadik väga raske unega olnud, kui magab, siis võib teda riidest lahti võtta, riidesse panna, autosse tassida, mida iganes, ei ärka enne, kui isu täis magatud. Aga magamise ajad on täiesti nihkes, kui vahepeal saime uneaja enam-vähem paremuse poole ja laps läks umbes kell 23 magama, siis peale haige olemist on jälle kõik pea peale keeratud ja magama ei jää enne kella 3 öösel, vahest kell pool 5 hommikul. Olen proovinud teda hommikul varem äratada, aga ta ainult nohiseb ja magab häirimatult edasi, kella 14-ni lõunal, hetkeseisuga tundub, et uinakut ei tee enne kella 20 õhtul ja ma olen ise juba füüsiliselt ära kurnatud. Proovisime vahepeal nii ka, et ei lasegi uinakut teha enne normaalset magamise aega, et ehk on nii väainud, et jääb ööunne, aga siis ärkab ta kell 2 öösel üles ja jälle hommikuni üleval. Vannitamisest saab ta ainult tohutu energialaengu, ei jää uniseks. Õues mängimas käimine ajab samuti igasuguse une pealt ära ja on nii energiline tuppa tulles, et magamisest pole juttugi, isegi, kui õues juba väsimuse märke ilmutas. Minu mõistus on täitsa otsas ja olen päris meeleheitel, mida teha?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ta sul kell 20 alles lõunauinakut teeb, siis ei saagi ju teisiti, kui alles varahommikul magama.

Mina panekski kell 20 (või mis iganes kell ta ära kukub) juba ööunne. Kui seejärel väga vara ärkab, paneksin lõunaunne, aga mitte mingil juhul ei laseks kauem kui 13ni magada. Ja õhtul jälle hiljemalt kell 21 magama.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jätaks ka selle uinaku ära ja paneks ta ööunne selle asemel ja kui ärkabki öösel kell 2 siis hoiaks teda voodis pimedas toas ja räägiks, et on öö ja uneaeg. Võtaks endale eesmärgiks teda kasvõi 4 või 5ni voodis hoida ja siis paneks ta 11 ajal lõubaunne ja varem magama ja hoiaks seda reziimi. Küllap ta alguses sul paar ööd karjub aga kui sa ikka iga päev sama moodi käitud siis ta harjub varsti ära.

+1
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps 1,5 aastase lapse unerežiim.. tagurpidi