Esileht Beebi ja mitmikud 1,5 kuuse riided soojakotis okt/nov ilmaga.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 1,5 kuuse riided soojakotis okt/nov ilmaga.

Postitas:
Kägu

Tere

Voksi soojakott, sulgedega, jagage oma kogemust lapse riietamisel just hetke ilmadega ja sellist tüüpi soojakotiga. Kas nt. Lenne meriinokombe (puuvillase voordiga) on liig veel panna toariiete (body/õhemad meriino sipukad) peale? Laps ei ole külmakartlik, selline keskmine soojalemb.  Ikka kipun pabistama ja vankris teda liialt katsuma, et kas kuum või külm:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvesta, et vankrikorvis on alati temperatuur ca 10 kraadi soojem, kui välistemperatuur.

Ja kui ta siiani on katsudes soe olnud siis miks toppida rohkem riideid? Iga kord õues käies katsudki kuidas laps tundub ja kui tundub, et on jahe siis järgmine kord paned rohkem riideid..

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu laps 1-kuune, tänasel jalutuskäigul oli seljas puuvillane toakombe, käes puuvillased kindad, peas õhuke meriinovillane tuukrimüts. Kasutusel Voksi Explorer suletäidisega kott. Tuppa jõudes oli laps soe, mitte kuum ega higine, nii et tundub paras komplekt praegu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa seda poolteist kuuske tahad riietada?

(jah, jäämegi seda nalja seni tegema, kuni titemammad oma laste vanuseid kirjutama õpivad)

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ära ja küsin nõu. Perre on sündimas talvebeebi ja olin üsna veendunud, et talveks ostan vankrisse Voksi soojakoti. Hiljuti aga tuli sõbrannaga sellest juttu ja ta ütles, et nende jaoks soojakott ei ole hea lahendus, sest kui laps nutma hakkab ja ta sülle vaja võtta, vajub ta koti sisse. Olen vaadanud, et nt Lennel on ka kottkombesid, kus käed on eraldatud ehk last peaks olema vajadusel lihtsam ka sülle võtta. Kas kellelgi on mõlemaga kogemusi ja oskaks välja tuua head/vead? Lisaks siis sellele, et soojakoti kasutusiga on kindlasti pikem. Kas kottkombe võiks olla väikse varuga ja nt 62 suurusega või upub laps algul sinna ära? Päris keeruline on planeerida, ei tea ju milline talv tuleb ja millal üldse lapsega õue saab. Äkki on kellelgi head nõu anda 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ära ja küsin nõu. Perre on sündimas talvebeebi ja olin üsna veendunud, et talveks ostan vankrisse Voksi soojakoti. Hiljuti aga tuli sõbrannaga sellest juttu ja ta ütles, et nende jaoks soojakott ei ole hea lahendus, sest kui laps nutma hakkab ja ta sülle vaja võtta, vajub ta koti sisse. Olen vaadanud, et nt Lennel on ka kottkombesid, kus käed on eraldatud ehk last peaks olema vajadusel lihtsam ka sülle võtta. Kas kellelgi on mõlemaga kogemusi ja oskaks välja tuua head/vead? Lisaks siis sellele, et soojakoti kasutusiga on kindlasti pikem. Kas kottkombe võiks olla väikse varuga ja nt 62 suurusega või upub laps algul sinna ära? Päris keeruline on planeerida, ei tea ju milline talv tuleb ja millal üldse lapsega õue saab. Äkki on kellelgi head nõu anda 🙂

Minu lapsel oli selline kottkombe kus ka jalgu sai lukuga eraldi panna. Alguses oli käed keha juures ja tegin käiste otstesse sõlmed, kasvades hakkasin käsi käistesse panema, veel kasvades ka jalgu eraldi. Sain õe vana ja see oli mitu numbrit suur, ei juhtunud midagi. Alguses oli suur, aga sättisin kerele lähedale kombe ja lapsel oli mõnus seal sees kasvada. Soomes on tavaline, et lastel on sellised.

+2
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Beebi ja mitmikud 1,5 kuuse riided soojakotis okt/nov ilmaga.