Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk 15 tonni mulda?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: 15 tonni mulda?

Postitas:

Mis hinnaga olete ostnud? Uurin,sest ei viitsi teha erinevaid hinnapakkumisi.Tänud vastajatele ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis hinnaga olete ostnud? Uurin,sest ei viitsi teha erinevaid hinnapakkumisi.Tänud vastajatele ette![/tsitaat]Vaata, et soo- või leetemulda ei saa, selle peal ei kasva isegi umbrohi, kuigi muld on ilus ja must…Mul kurb kogemus. Kolmas aasta ja ei taha seda mulda isegi võilill, ega orashein 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei viitsi sulle vastata….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei viitsi vastata. Tegelikult isegi ei viitsinud su postitust lugeda, niisama huupi kirjutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minagi logisin end sisse pelgalt seetõttu, et öelda, et ma ei viitsi sellele isegi mõelda, mis hinnaga ma viimati 15 tonni musta mulda ostsin, vastamisest rääkimata.

Tavaliselt ei viitsi ma end isegi Perekooli sisse logida, aga täna tegin erandi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

300

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ta hinnapakkumisi peab tegema, siis on ta ju müüja.
aga sa anna tasuta ära, siis ei pea viitsima raha vastu võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korruta oma ühe tonni hind 15-ga ja kui raatsid teha allahindlust, siis lahuta selle protsent maha.
Esimest korda müüd mulda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulla hinna moodustab suuresti trantsport, oleneb ju mitme km kaugusele muld vaja viia.

Meie ostsime 15t , maksis 140¤ Harku vald

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta labidas ja kaeva. Siis ei pea üldse ostma ega vedama seda veoautoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk 15 tonni mulda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.