Esileht Pereelu ja suhted 16-aastane neiu kolis noormehe juurde elama – kas see on OK?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: 16-aastane neiu kolis noormehe juurde elama – kas see on OK?

Postitas:

Olen mures oma lähedaste pärast ning seetõttu küsin, mida arvate noorukite kooselust. Lugu lihtsalt ja lühidalt selline, et 16-aastane lõpetas põhikooli ja asus sügisel kutsekooli õppima, mis asub kodulinnast 45 minutilise rongisõidu kaugusel. Selles linnas elab ka tema poiss-sõber, kes on temast umbes 5 aastat vanem ja täiskasvanud ning üüris endale korteri. Noored on armunud üle poole aasta või veidi kauem. Igapäevaselt, alates sügisest noored võimalusel kohtusid ning olid koos niipalju kui said, kuid varasemalt tuli neiu alati ööseks rongiga koju tagasi ning hommikul läks uuesti rongiga teise linna kooli. Nüüd andsid vanemad oma tütrele loa ööbida ja elada oma poiss-sõbra juures ehk n.ö sisse kolida tema üürikorterisse, sest nii on mugavam ja vähendab noortel omavahelist igatsust ja tütre kurbust kui koju tuleb. Samuti olevat kodulinnas tütrel halvale teele juhtivad sõbrad-sõbrannad, kes tarvitavad alkoholi ja suitsetavad ning kaasavad ka tütart sellesse ja pahandustesse (on olnud juhtumeid ka noorsoopolitseiga). Vanema arvates on parem variant, et las siis olla parem oma noormehega koos. Vanem väidab, et tema tütar vahekorras ei ole olnud ja ilmselt ei ole ka, kuna tütrel olevat põhimõte veel oodata füüsilise lähedusega. No ma ei tea, kui juba koos hakkasid elama, siis ilmselt see juhtub lähiajal, varem või hiljem.
Olgu veel mainitud, et tütrel on päris raske diabeet ja teda peab igapäevaselt ja pidevalt kontrollima (ka öösel) ja arvestust pidama, kuna veresuhkur kõigub suurte vahedega ja pidevalt ning tütar ei oska alati ise oma söögikoguseid ja vajalikku insuliini kogust õigesti arvestada. Tütar ja ema siis helistavad ning hoiavad sidet kogu selle diabeedist tuleneva arvestusega.

Minul on mure nii lähedase tütre kui tegelikult ka tema ema pärast. Kas nad ikka annavad aru, mis olukorda nad on ennast pannud või võivad sattuda? Või mõtlen mina üle ja olen ajast maas ja nii asjad käivadki praegu? Kas laseksite oma 16. aastasel lapsel elada ja ööbida täiskasvanud noormehe juures?

+7
-30
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 12:11; 11.12 14:32; 11.12 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ei arva, et ema tunneb oma tütart paremini?
Ohumärke on, aga tundub, et suhtlus vanematega töötab ju.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et nad vahekorras ei ole olnud, võid sa oma vanaema kassile rääkida.

Tänapäeval on selleks ajaks juba turvaseksist koolis söögi alla ja peale räägitud, nii et loodetavasti on tüdrukul selles osas kõik teada ja titeuudistega varsti ei üllatata. Kui tõesti muidu oli logistika kooli keeruline ja boyfriend on asjalik, siis ma isegi kaaluksin seda, et luban tütrel nii noorelt kodu mängima hakata. Muidugi hoiaksin kogu aeg ühendust, et kui tundub, et laps seal õnnetu, või tekivad peikaga lahkhelid, siis kohe koju tagasi.

Diabeedi osas peaks 16-aastane küll juba oskama oma sööki ja insuliini arvestada. Aga tõenäoliselt õpib kiiresti, kui veel ei oska ja kui ema kogu aeg telefonikõne kaugusel, siis vast saab hakkama.

+31
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 12:41; 11.12 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas laseksite oma 16. aastasel lapsel elada ja ööbida täiskasvanud noormehe juures?

Loomulikult laseks, KUI ma selle noormehe olen ise üle vaadanud ja vestelnud.
Minu laps on tark laps, ilmselt minusse ja tema pärast ma üldse ei muretseks.

P.S. see 5a vanem noormees on 21, ehk ainult aastate poolest täiskasvanud. Sisult on ta samasugune pubekas nagu mu tütargi, selles mõttes vahet ei ole.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.12 12:55; 11.12 15:04; 11.12 15:36; 12.12 10:49; 15.12 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muretsema panebki just see, et boyfriend ei ole väga asjalik. Tal on väike vaimne puue. Samuti ei ole lähedase tütar oma diabeediga seonduvate koguste arvutamisel paraku kõige teravam ja suurt vastutust oma haigusega tegelemisel ei tunne. Põhikooli eksamites põrus ja järeleksamitega suvel lasti tal lõputunnistus kätte saada.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 12:11; 11.12 14:32; 11.12 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanem väidab, et tema tütar vahekorras ei ole olnud ja ilmselt ei ole ka, kuna tütrel olevat põhimõte veel oodata füüsilise lähedusega

Tänapäeva noored on kavalad, nad hoiavad süütust ja selle asemel harrastatakse oraal- ja anaalseksi.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muretsema panebki just see, et boyfriend ei ole väga asjalik. Tal on väike vaimne puue. Samuti ei ole lähedase tütar oma diabeediga seonduvate koguste arvutamisel paraku kõige teravam ja suurt vastutust oma haigusega tegelemisel ei tunne. Põhikooli eksamites põrus ja järeleksamitega suvel lasti tal lõputunnistus kätte saada.

ja milline terviserike või puue sinul on?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ühele kassile võib ka tulla ja rääkida, tema usub kõike ja kuulab hoolega, kõrvad kikkis. Tema aitaks teemaalgatajal muretseda. Ta mul selline natuke lihtsake. Mu teine kass seevastu (tõukass) on nii intelligentne, et tema võiks selle jutuajamise ajal teises toas olla, muidu kui kuuleb, sureb äkki naeru kätte ära.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muretsema panebki just see, et boyfriend ei ole väga asjalik. Tal on väike vaimne puue. Samuti ei ole lähedase tütar oma diabeediga seonduvate koguste arvutamisel paraku kõige teravam ja suurt vastutust oma haigusega tegelemisel ei tunne.

Sa oled ikkagi selle tüdruku ema?

Ok, mis puue see selline on ja miks normaalne tüdruk valis omale esimeseks peikaks just selle puudega mehe?
Kas see puue on umbes selline nagu on Naabriplika Tolal või midagi tõsisemat? Tola on ju normaalne heatahtlik mees, kellele annab asju selgitada.

Kogused, ma oletan, saab talle paberile kirja panna, välja trükkida, raami panna ja seinale riputada? Sry, kui ma ei tea sellest teemast suurt midagi…

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.12 12:55; 11.12 15:04; 11.12 15:36; 12.12 10:49; 15.12 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest selline järeldus, et minul puue on? Fakt on see, et mõlemal neil ongi grupp, ühel seoses diabeediga ja teisel seoses psüühikaga. Lihtsalt see panebki mõneti muretsema, et kas nad saavad omaette elades vastutusega hakkama…
Aga sain enam-vähem vastuse ja kinnituse oma küsimusele, et alaealise tüdruku kooselu täisealise noormehega on ilmselt OK tänapäeval ja mina olen konservatiivsema vaatega. Kahjuks või õnneks 🙂

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 12:11; 11.12 14:32; 11.12 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alaealise tüdruku kooselu täisealise noormehega on ilmselt OK tänapäeval ja mina olen konservatiivsema vaatega.

Sa ei ole konservatiivse vaatega, vaid sa ei mõtle oma peaga, sa vahid sünniaastaid.
See noormehe “täiskasvanud” on ainult number, ta ei ole täiskasvanud.
Ja nüüd tuleb välje, et natuke veel totu ka.

Sa ise mõtlesid, et mingi krimikeiss, et suur, täiskasvanud mees ja 16a laps?
Jah, siis oleks, kui see mees oleks normaalne ja 30+ seksuaalselt tohutult kogenud jne.
Praegu võib nad siiski pea üheealisteks lasteks lugeda.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.12 12:55; 11.12 15:04; 11.12 15:36; 12.12 10:49; 15.12 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mures oma lähedaste pärast ning seetõttu küsin, mida arvate noorukite kooselust. Lugu lihtsalt ja lühidalt selline, et 16-aastane lõpetas põhikooli ja asus sügisel kutsekooli õppima, mis asub kodulinnast 45 minutilise rongisõidu kaugusel. Selles linnas elab ka tema poiss-sõber, kes on temast umbes 5 aastat vanem ja täiskasvanud ning üüris endale korteri. Noored on armunud üle poole aasta või veidi kauem. Igapäevaselt, alates sügisest noored võimalusel kohtusid ning olid koos niipalju kui said, kuid varasemalt tuli neiu alati ööseks rongiga koju tagasi ning hommikul läks uuesti rongiga teise linna kooli. Nüüd andsid vanemad oma tütrele loa ööbida ja elada oma poiss-sõbra juures ehk n.ö sisse kolida tema üürikorterisse, sest nii on mugavam ja vähendab noortel omavahelist igatsust ja tütre kurbust kui koju tuleb. Samuti olevat kodulinnas tütrel halvale teele juhtivad sõbrad-sõbrannad, kes tarvitavad alkoholi ja suitsetavad ning kaasavad ka tütart sellesse ja pahandustesse (on olnud juhtumeid ka noorsoopolitseiga). Vanema arvates on parem variant, et las siis olla parem oma noormehega koos. Vanem väidab, et tema tütar vahekorras ei ole olnud ja ilmselt ei ole ka, kuna tütrel olevat põhimõte veel oodata füüsilise lähedusega. No ma ei tea, kui juba koos hakkasid elama, siis ilmselt see juhtub lähiajal, varem või hiljem.

Olgu veel mainitud, et tütrel on päris raske diabeet ja teda peab igapäevaselt ja pidevalt kontrollima (ka öösel) ja arvestust pidama, kuna veresuhkur kõigub suurte vahedega ja pidevalt ning tütar ei oska alati ise oma söögikoguseid ja vajalikku insuliini kogust õigesti arvestada. Tütar ja ema siis helistavad ning hoiavad sidet kogu selle diabeedist tuleneva arvestusega.

Minul on mure nii lähedase tütre kui tegelikult ka tema ema pärast. Kas nad ikka annavad aru, mis olukorda nad on ennast pannud või võivad sattuda? Või mõtlen mina üle ja olen ajast maas ja nii asjad käivadki praegu? Kas laseksite oma 16. aastasel lapsel elada ja ööbida täiskasvanud noormehe juures?

Kui leiad, et sul on õigus sekkuda ja oma nina sinna toppida, siis tuleb rääkida tüdruku kaalasega. See tüdruk peab nagunii saama iseseisvaks. Ja nüüd saab ta harjutama hakata. Et on teod ja on tagajärjed. Kas sa nagu annad aru, et tegemist on küll vanuseliselt lapsega, aga see laps ei jää lapseks ? Mida ma ise teeks, sõltub lapsest ja sõltub täiskasvanud noormehest. Väga hea kaaslane on väga suur õnn siin elus. Ja kui tegemist on hea iseloomu ja elutervet eluviisi elava noore mehega, siis oleksin rõõmus. Mõtle milline õnn see on. Sina käsitled selles teemas seda mees nagu mingit asja. Et tütar ja ema nagu veel on inimesed, aga mees on nagu mööbel. Et arutame, kas ikka tahab möbeleeritud tuba või mitte. See mees on ELUS INIMENE, mitte asi. Nii et kutsu nad koos küll ja tee tutvust. Suhete alus on suhtlemine.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ühele kassile võib ka tulla ja rääkida, tema usub kõike ja kuulab hoolega, kõrvad kikkis. Tema aitaks teemaalgatajal muretseda. Ta mul selline natuke lihtsake. Mu teine kass seevastu (tõukass) on nii intelligentne, et tema võiks selle jutuajamise ajal teises toas olla, muidu kui kuuleb, sureb äkki naeru kätte ära.

Minu kassid on täpselt samasugused, punane, paberiteta, on nii rumal, nagu Vanja-lollike vene muinasjutus, kuulab nii, et lausa kõrvad liiguvad ja lööb veel nurru ka 😀 aga hall ( samamoodi tõukass ) on targem, teda juba mingi jamaga ei pûûa, pigem keerab korvi magama mingi lolluse kuulamise asemel või vaatab lihtsalt põlgliku näoga.
Äkki peaksime oma kassid tuttavaks tegema 🙂

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul, kui noormees ei ole väga asjalik, siis emana prooviksin ikka takistada tüdrukul sinna kolimast. Prooviksin teha kooli minemise logistikat kuidagi omalt poolt mugavamaks ning kodust elu võimalikult mõnusaks, et laps ei tahaks välja kolida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 12:41; 11.12 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mismoodi kätt ette pannakse sellisele asjale? Ja milleks? Pigem peaks vaatama, et tüdrukul on kindel meetod raseduse vältimiseks ja suhtlema temaga igapäevaselt, et ravimid saaksid võetud ja ongi kõik, mida saab teha. Ja veel – kindel partner on noortel sageli palju lihtsam ja ohutum kui mööda pidusid kappamine, öösiti üksi kojutulek kaugelt ja juhuslikud tuttavad, keda üksi kohatakse.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu ühele kassile võib ka tulla ja rääkida, tema usub kõike ja kuulab hoolega, kõrvad kikkis. Tema aitaks teemaalgatajal muretseda. Ta mul selline natuke lihtsake. Mu teine kass seevastu (tõukass) on nii intelligentne, et tema võiks selle jutuajamise ajal teises toas olla, muidu kui kuuleb, sureb äkki naeru kätte ära.

Minu kassid on täpselt samasugused, punane, paberiteta, on nii rumal, nagu Vanja-lollike vene muinasjutus, kuulab nii, et lausa kõrvad liiguvad ja lööb veel nurru ka ???? aga hall ( samamoodi tõukass ) on targem, teda juba mingi jamaga ei pûûa, pigem keerab korvi magama mingi lolluse kuulamise asemel või vaatab lihtsalt põlgliku näoga.

Äkki peaksime oma kassid tuttavaks tegema ????

Mul pole ühtegi kassi, aga naersin ka nii et silm märg. Hea, et kedagi teist kodus polnud. Hakkan tõsiselt kaaluma kassi võtmist, veel parem, kahe kassi võtmist.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest selline järeldus, et minul puue on? Fakt on see, et mõlemal neil ongi grupp, ühel seoses diabeediga ja teisel seoses psüühikaga. Lihtsalt see panebki mõneti muretsema, et kas nad saavad omaette elades vastutusega hakkama…

Aga sain enam-vähem vastuse ja kinnituse oma küsimusele, et alaealise tüdruku kooselu täisealise noormehega on ilmselt OK tänapäeval ja mina olen konservatiivsema vaatega. Kahjuks või õnneks ????

aga kes oled sina, et targutad? mis see sinu asi on, kuidas teised elavad? pole ju su laps?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omaette elamine nõuab vastutustunnet. See, et omaette elades keskendutaks suhte arendamise ja pesapunumise kõrvalt ka õpingutele, nõuab sihikindlust, isekust, praktilist meelt ja head ajaplaneerimis-, majandamis- ja koostööoskust ja ka tahet koos tegutseda. Muidu võib juhtuda, et tüdruk kooli ei jõuagi. Nii et kui ma oleksin tüdruku ema, siis lubaksin tingimusel, et kooliasjad on korras ja jõuab ikka kooli. Ja ei usu mina, et nad platooniliselt seal koos ainult vahivad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui saaksin aega tagasi keerata, siis ilmselt valiksin teise tee, kuid minagi hakkasin endast niipalju vanema noormehega 16-aastaselt kokku elama (üle 20a tagasi muide) ja ma polnud tollal ainuke oma tutvusringkonnas. Mu noormees oli väga hooliv õnneks ja isegi kui peod olid rajud, siis mind ta hoidis ja toetas õigel teel ehk et mina alkot ei tarvitanud pikalt. Muidugi polnud see “armastus igaveseks” ning aastate pärast oli raske lahku minna, aga ega vanematel suurt midagi teha ka polnud. Olin väga kangekaelne ja poisist polnud nõus loobuma. Ja eks minagi libisesin nö vaikselt noormehe juurde. Algul 1 öö, siis juba 2 ööd nädalas jne, kuni koju jõudsin üha harvem.
Ütlen ausalt, oma tütrele ma seda ei sooviks, sest ma ei tea, kas ka tal on õnne nii hoolitsev poiss leida. Aga kui see juhtub, eks peab usaldama ja parimat loota. Kolmandatel isikutel pole kahjuks üldse siin olukorras miskit teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle “nad ei seksi” jutu peale meenus 1 vana anekdoot:

Vanatüdruk kutsub haigele kassile arsti. Arst vaatab ja ütleb, et siin pole muud häda, kui et hakkab kohe poegima.
“Isssssand, kuidas see võimaluk on? Miisu ei käi üldse väljadki!”
“Aga see seal?” küsib arst ja osutab suurele kõutsile tugitoolis.
“Mizzzz te nüüd! See on ju Miisu vend!”

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et nad vahekorras ei ole olnud, võid sa oma vanaema kassile rääkida.

Google Translate tõlkis selle lause ära nii (mõtlesin ingl keelt GT abil õppida):

You can tell your grandmother that they haven’t had sex with your grandmother.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtlesin ingl keelt GT abil õppida

Mõtle veel see ka välja, et GT on robot ja sisust ta tuhkagi aru ei saa/ei tahagi.

Liitlaused seega ükshaaval.
The fact that they haven’t had sex, you can talk to your grandma’s cat – seda saad pisut kohendada ja siis juba hakkab ka lause moodi välja nägema.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.12 12:55; 11.12 15:04; 11.12 15:36; 12.12 10:49; 15.12 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sain enam-vähem vastuse ja kinnituse oma küsimusele, et alaealise tüdruku kooselu täisealise noormehega on ilmselt OK tänapäeval ja mina olen konservatiivsema vaatega. Kahjuks või õnneks ????

Nojah, see aspekt, et varjane seksuaalelu ning kuna mõlemad on ikkagi väga noored, siis on väga suur võimalus, et ei nad jää teineteisel viimasteks – muutuvad inimestena veel väga palju, kasvavad seetõttu lahku ja ühel hetkel on suhe tõsises ummikus ja lõhki. Aga ma siiski ei usu, et 16a armunut (mis on juba vanus, kus paljud noored satuvad vanematekodust ära ametikooli või gümnaasiumi ühikasse) saaks takistada selle abil, et ei lase poiss-sõbra juures ööbida. Küll leitaks võimalus ka siis, kui koos ei elataks ja vastupidi, kui mingi usk või kindel põhimõte, miks tüdruk hoiab süütust pulmaööks – siis hoiab ta seda ka koos elades (võimalik küll, et tavalise seksi asemel igasugu muidu seksuaalseid vigureid). Kuidas tegelikult on – seda teab ta vaid ise, sest igasugu kinnitused “ei seksigi” on muidu kõige ausama noore puhul kahtlased.

Koos elamise lubamise/mittelubamise peaks seadma sõltuvusse ennekõike sellest, kas kooliasjad ja muu elu on korras või mitte. Kui poiss-sõbraga koos elades liiga palju pidutsetakse või/ja lihtsalt laiseldakse, siis võib öelda, et: “Ilmselt ei saa iseseisva eluga veel hakkama ja peab koju tagasi tulema”. Või kui on märke, et hoolimata praegusest emaga telefoni otsas olemisest ikkagi ei õpi oma insuliinimanustamist ära – siis võib ka öelda, et esialgu ohutuse mõttes koju tagasi ja proovigu iseseisvalt kunagi hiljem, veidi vanemana. Nii et las selle tüdruku ema jälgib, kuidas hakkab minema. Kui kõik loksub paika (insuliini süstimise õpib ära, kooliasjad on korras), siis pole vajadust midagi muuta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas laseksite oma 16-aastasel lapsel…?
Ei laseks. Isegi mitte ilma diabeedita. Koolilaps käigu koolis. Kui ise ükskord teenib ja majandab, siis võib elada kus soovib ja kellega tahab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui noormehel on psüühika paigast ära, ei ole 16-a küll pädev temaga elama. Kindlasti ei lubaks. Esialgu on muidugi ilus, noormees võtab ravimeid, aga haigel tuleb tagasilööke aastas mitu korda ja võib olla ka vägivaldne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolilaps käigu koolis. Kui ise ükskord teenib ja majandab

No see koolilapse kavatsebki koolile lähemale kolida, et koolis käia.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 22:31; 12.12 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu, kes siin mu sõnu tsiteeris: No siis on ju hea, kui point seisneb ainult selles, et koolile lähemale. Juhuslikult pole ju koole mujal kui seal, kus see noorhärra elab. Kui mitte midagi muud seal taga ei nähta ja see pole asjaosalistele endile mingi probleem, siis kes keelab nii talitadagi? Minu lapsega ju tegemist ei ole. : )))
Igaühel on õigus seista oma kooliealise lapse eest parimal võimalikul viisil, mida siis keegi parasjagu parimaks ja õigeks peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres ei tekiks isegi mitte sellist küsimust – koolilapsed elavad kodus ja käivad koolis, mitte ei mängi perekonda. Selleks on oma aeg, kuid endal raha nii palju, et saavad ise hakkama. Jõhker küll – aga nii kaua, kui on jalad minu laua all, elatakse minu reeglite järgi.
Tuttaval oli nii – kõigepealt tõi 15 a tütar mehe koju elama, paar aastat hiljem noorem tütar ja siis kolis ka pojale pruut sisse. Elati nagu puugid emal kaelas, õhtul tuli koju – hakkas süüa tegema kogu sellele kambale. Nüüdseks on siis vanem tütar kahe lapsega, haridust ega tööoskust, noorem tütar on lapseootel. Poeg on vähe asjalikum, lõpetas kooli ära, õppis eriala ja saab ise hakkama, aga tütred siiani käivad emalt raha laenamas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhuslikult pole ju koole mujal kui seal, kus see noorhärra elab.

Tegemist on kutsekooliga, kus laps juba õpib. Ja kutsekoole tõepoolest on loetud arvul kohtases eestis. Ning kui juhuslikult veel eriala soov ka kindel, siis tõepoolest peab see laps nt tapalt tartusse või tallinna kooli minema. Tapa on juhuslik pakkumibe, kuna mainiti rongi, samahästi võib see muidugi olla ka nt kohila või mis iganes teine rongiga sõidetav koht. Teemaalgataja muideks ei maininud, kas poissõber oli enne seda kooli juba olemas või tutvus ta selle poisiga seal teises linnas koolis käies.

Ja ei, mina ei tea, kas see on hea variant sel tüdrukul poisi juurde elama minna või ei. Mina seda poissi ei tunne ega tea kui kohusetundlik tüdruk on, kas käiks seal koolia edasi või ei. Tean seda, et kooliga samas linnas elades saaks laps pisut rohkem magada, lihtsam oleks, kui ei peaks kodust kooli tund-1.5 enne tundide algust liikuma hakkama. Aga antud pere kohta ma midagi arvata ei oska, keegi kolmas isik on teema teinud, paneb oma nägemuse, mis ei pruugi kuigi täpne olla. Ja vaevalt tal ka mingit võimalust on seda olukirda muuta. Pere ikka ise otsustab.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 22:31; 12.12 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on isakass, kes räägib tundeliselt kaasa, kui temalt aknal olles küsida “Kuhu nad ometi läksid?”, siis kassimees seletab südantlõhestavalt ja uurib, otsib aknal, et kuhu ikkagi läksid siis, vahet pole kes. Vot tema uluks ja oigaks teemaalgatajaga siin kaasa ja läheks veel otsima ka neid. Üks on siin loos veidi ullike nagu aru saan ja teine noorusest lollike ja jumala eest, et kolmas ei toodeta. Rahaliselt hakkama ei saa neist kumbki hetkel vist? Või käib noormees ikkagi tööl?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted 16-aastane neiu kolis noormehe juurde elama – kas see on OK?