Esileht Ilu ja tervis 160cm pikkuses naised

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: 160cm pikkuses naised

Postitas:

`Kui palju kaalute, huvitav on lugeda, kuidas mingis teemas keegi sõnas, et 160 pikkusega 60kg kaaluv naine on rasvunud ja normaalkaal oleks 45. Ma kujutan ette, et kui ma kaaluksin 45kg näeksin ma välja anorektik.
Hetkel 161cm ja 58kg,kõhult võiks sutsu maha saada, aga üldpilt tervislik ja kena, näost ka kõhna,45kg oleks vist silmad aukus.
N 30

+18
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 16:46; 16.07 16:56;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Hetkel 161cm ja 58kg,kõhult võiks sutsu maha saada, aga üldpilt tervislik ja kena, näost ka kõhna,45kg oleks vist silmad aukus.
N 30

Miks sul siis meest ei ole?

Suhtes inimene sellist juttu vast suust välja ei ajaks…
Ja peale koma kasutaks ka sõnade vahel vahet ehk space`i.

+2
-39
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 16:52; 16.07 17:09; 16.07 17:13; 16.07 17:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meest?

Ma olen abielus 🙂

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 16:46; 16.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul kõik hästi oleks, siis sa ju ei teeks teemat.

+7
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

160cm pikk ja kaal mul oli pikalt 45-47kg. Füüsiliselt heas vormis, väga okei nägin välja. Mingi periood kui stressiga alla võtsin ja 41kg kaalusin, vot siis olin küll aukus silmadega ja kondikubu aga 45-47 oli minu jaoks väga sobiv. Kui võtsin peale seda juurde ja kaalusin 51kg, siis ma olin ikka päris lodev ja kõht oli ees. Sain kaalu alla tagasi ning hakkasin jõusaalis käima. Muskliga sain jälle kaalus juurde, nüüd olen 49-50kg. Viiega algavat kaalunumbrit on endal väga raske ja harjumatu näha aga saan aru, et musklist tulenevalt on see okei. Siiski, kui ma kaaluksin 60kg, siis see oleks ikka jube. Kas just rasvunud aga no ma ei kujuta ettegi milline siis välja näeksin.

+12
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sinuga teemaalgataja sama kaal ja pikkus, mind peetakse ikka pigem saledaks, riided suurus S. 50 kg kaslub mu tütar, kes on 13 ja tal pole veel ühtki naiselikku kumerust.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meest?

Ma olen abielus ????

No just.
Abielus oled paberil, aga meest sul ju ei ole.

Aga sellest ma küll aru ei saa, et miks sellega hüppama peab.

0
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 16:52; 16.07 17:09; 16.07 17:13; 16.07 17:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

164 cm pikk, ideaalne oli mu kaal 54 kg, 49 oli liiga peenike
Nüüd olen 64kg ja megapaks

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub ka keha koostisest.
kes tunneb et on 160cm ja 50kg juures lodev, on skinny-fat ja võiks tiba rohkem trenni teha.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd olen 64kg ja megapaks

Ah ole nüüd.
Paras just kaissu võtta.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 16:52; 16.07 17:09; 16.07 17:13; 16.07 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 157cm ja kaal on selline 49-51kg kõikuv. Paks? Kindlasti mitte, kuigi jah, kints võiks ehk veidi rohkem trimmis olla. Seltskonnas viibides muidugi tuuakse mind esile, kui väga saledat inimest. Hästi ei kujutaks teisiti ettegi, st mida veel päriselt paksud peaksid tegema, kui keegi mind ülekaaluliseks peaks.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 17:19; 21.07 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

80 kg. Paks muidugi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 157cm ja kaal on selline 49-51kg kõikuv. Paks? Kindlasti mitte, kuigi jah, kints võiks ehk veidi rohkem trimmis olla. Seltskonnas viibides muidugi tuuakse mind esile, kui väga saledat inimest. Hästi ei kujutaks teisiti ettegi, st mida veel päriselt paksud peaksid tegema, kui keegi mind ülekaaluliseks peaks.

Oh, ole nüüd!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sinust pikem ja oleks päris kindlasti paks, kui sama palju kaaluks ????

+6
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 157cm ja kaal on selline 49-51kg kõikuv. Paks? Kindlasti mitte, kuigi jah, kints võiks ehk veidi rohkem trimmis olla. Seltskonnas viibides muidugi tuuakse mind esile, kui väga saledat inimest. Hästi ei kujutaks teisiti ettegi, st mida veel päriselt paksud peaksid tegema, kui keegi mind ülekaaluliseks peaks.

Mis imeseltskonnad need on, kus kellegi kaalu esile tuuakse, saan aru, et suisa nagu järjepidevalt, mitte ühe korra?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanuna 161cm on olnud 58-60 täiesti ok, 60 on juba ikka pehmepoolne, ca 54-56 sale. 45kg kaalusin ma põhikoolis. 53-56kg on mulle just paras, aga pärast laste kandmist ja sünnitamist kipub see kaalunumber ikka 6ga algama. Minu keha jaoks on kõige parem 55-56kg, seal on see nn tasakaalupunkt.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtes inimene sellist juttu vast suust välja ei ajaks…

Kust sina tead, mida suhtes inimesed teevad ja mida mitte? 😀

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sinust pikem ja oleks päris kindlasti paks, kui sama palju kaaluks ????

Lollakas

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 17:40; 16.07 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

161cm ja hetkel 75kg, sangad ja käsivarred häirivad. Püksid 40 pluusid 38. Jaksan joosta ja rattaga sõita ja tervis on suurepärane. 70kg juures on kõik ühtlaselt proportsioonis ja tunnen ennast hästi juba.

Kaotan kaalu kui vaimne tervis võimaldab ja kogun kui asjad nässu lähevad. Tean et peaksin vähem kaaluma, aga ei plaani veeta oma elu ennast vihates.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 17:46; 22.07 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imeseltskonnad need on, kus kellegi kaalu esile tuuakse, saan aru, et suisa nagu järjepidevalt, mitte ühe korra?

No kui sa oled 157 pikk naine (ehk siis sisuliselt kääbik), siis muidugi peab oma lühidusele mingeid õigustusi leidma. Kui muud siin elus pole.
Eesti naine oli keskmiselt juba 100 aastat tagasi pikem.

+4
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 16:52; 16.07 17:09; 16.07 17:13; 16.07 17:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina kaalun 62,5 ja kuigi selle klassikalise kehamassiindeksi järgi ma ülekaalus pole (uue indeksi järgi tsipa ikka olen), siis pehme olen ma kindlasti 😛 Siiski üsna rahul endaga, sest peale kolmandat last jäi kaal 69 peal seisma ja sealt olen trenni ja normaalse toitumisega (isegi mitte dieediga) tasapisi praeguse numbrini liikunud. Hetkel tahaks siiski näha kaalul numbrit 61,…, aga tean, et kui selle saavutan, siis tahan 60,… ja no siis on juba 5ga algav number nii lähedal, et prooviks ära teha 😀 See kuni 60 kg (k.a) oleks minu jaoks suhteliselt ideaalne. Gümnaasiumiajal kaalusin 54 ja veidi peale ja loomulikult olin ma siis enda arvates paks 😀 Olen kaalunud peale esimest last ka 48, aga siis tegi mees juba märkuse, et kui kaal veel alla läheb, peaksin arsti poole pöörduma 😀 Hetkel on suhteliselt hästi, riideid selga leian ja tunnen, et jõuan kõike teha. Käin jõutrennis, jooksen, mürgeldan lastega ja tunnen ennast hästi. Ilu mõttes jah võiks paar kilo veel alla saada.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

160/53, suurus XS/34. Ise olen rahul, võiks isegi tiba rohkem kaaluda. Pigem öeldakse, et olen liiga peenike. Alla 50kg ei näe mina enam ok välja, suht kondine üldpilt oleks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

162cm ja 66 kilo hetkel, aga kuu pärast on oodata maagilist salenemist 😛 Enne rasedust kaalusin 61 kilo. Üldiselt kaalungi mitterasedana 60-62kg ja olen selline pehmem jah, aga ei ütleks nüüd, et paks.
Ilmselt peale rasedust kaalun vähem, aga eks see hakkab jälle tõusma (eelmise rasedusega võtsin ka vähe kaalu juurde ja siis olin peale sünnitust kaalu poolest supervormis). 60-62kg on see kaal, mis mul on vähese liikumise ja valimatu õgimise korral. Ilmselt ei oleks väga raske kaaluda 55kg, aga see 60-62 hoidmine on nii stressivaba ja hea. Mainin ka, et olen 25a vana, seega ilmselt tulevik just liiga helge selles osas pole 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikkus: 159 cm, kaal: 48 kg

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

165 ja kaal jääb enamasti 49-52 vahele. Mulle tundub kaalu mõttes paras, aga lihasmassi võiks kindlasti oluliselt rohkem olla. Või õigemini hetkel on lihas üsna olematu ja nii ma olen selline “salapaks”.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N53, 161/54. Minu jaoks ideaalkaal. Dieeti ei pea pidama. 3 last, täiskasvanud (kui see oluline on). Menopausis.
Ühe tohutu stressi ajal 2 aastat tagasi kaalusin 50 kilo ja olin liiga kõhn. Olen klassikaline stressinälgija, mitte stressist ülesööja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin enne lapsi 50-51 kg ja 164cm, vööümbermõõt 66 cm. Pidasin end väga ilusaks. kui siis ehk pisut ülekaaluliseks! Nüüd selleaegseid omi pilte ja sentimeetripaelal 66 cm ringiks pannes vaadates ajab südame pahaks. Kõik kondid olid isegi läbi riiete üleloetavad. Kohutav nälg olin, vanem poeg on 70cm vöömõõdus ja ikka väga kole. Eriti kuna ta on 20cm pikem. Hetkel ise 60kg ja palju ilusam.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik need lihakaupmehed tuleks pikalt saata, kes teiste kaalude numbrite kallal jõrisevad. Oma elu pole, siis arvavad, et teised peaksid nendele nende ilusa elu korraldama. Mis see kellegi asi on, kas on teine on kõhn või peenike. Ei meeldi, ära ela, otsima oma ideaalkaalus liha ja seni ela üksi. See on jõle kuulata, kuidas noo lihakaupmehed raseda naise kallal võtavad, et too on paks, sest ei talu, et teine võtab kaalus juurde. Isegi see ei jõua kohale, et teine kannab kõhus last. Sünnitanud naisel on hormoonid nagunii täitsa segi ja osad ei võtagi enam alla. Mina hakkaks neid trahvima, kes hindavad teiste välimust. Vähemalt oleks riigile rahaliselt kasulik nende tegevus.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 160-161 ja hetkel kaalun palju, 64 kg. Maha ka ei lähe.
Muidu olin endaga üsna rahul kui kaalusin 46,aga siis ka veidi häirisid puusapadjad. Teised ütlesid, et liiga peenike juba. Tulemus oli neeruvaagna äge põletik ja haiglasse. Külm oli ka koguaeg olla selle kaaluga. Veredoonoriks ka ei võetud. Öeldi, et olen alakaaluline. Tegelikult nii ma küll välja ei paistnud. Kohati ikka keha selline pehmeke. Siis nägin tõesti nagu surm välja. Praegu arvan, et oleksin rahul ideaalis 50-ga, aga üritaks esialgu 54 pealegi saada.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

163cm ja 49kg.
Osadel pidi ju n-ö raskem kont ka olema.

Mul on nii, et kui ma rohkem kaaluma hakkan, siis on kas kõht paksemaks läinud või kints.
Tervislik toit ja liikumine aitavad 49 peale tagasi saada.
Siis olen ok

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Ilu ja tervis 160cm pikkuses naised