Esileht Ilu ja tervis 160cm pikkuses naised

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: 160cm pikkuses naised

Postitas:

160 cm ja 70 kg. KMI järgi vist jah ülekaal, aga ise tunnen end ilusana, mulle ei tundu peeglist vaadates, et ma paks oleksin.

Kui 50 kg kaalusin, siis tundusin endale nagu luukere. Eks inimeste kehaehitus on erinev, mul on nt laiad õlad ja kui olen kõhn, siis see veel kuidagi eriti rõhutab seda.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel 161cm ja 58kg,kõhult võiks sutsu maha saada, aga üldpilt tervislik ja kena, näost ka kõhna,45kg oleks vist silmad aukus.

N 30

Miks sul siis meest ei ole?

Suhtes inimene sellist juttu vast suust välja ei ajaks…

Ja peale koma kasutaks ka sõnade vahel vahet ehk space`i.

Nii hea, et sa kasutasid väljendit space, muidu seda foorumit kasutavad välismaalased poleks aru saanud.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 19:32; 16.07 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neile kellele 58-60 kilosed jubedad rasvamäed tunduvad peavad ilmselt ideaalkaaluks ja kauniks figuuriks umbes seda:

https://www.instagram.com/p/CAXFSaEjMIk/?igshid=7if00ymvlgar

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 17:40; 16.07 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 160 cm pikk ja olen enamus ajast kaalunud 57-59 kg, proovisin kaalu alla 60 hoida, siis oli minu jaoks ok. Mingi aeg oli kiire elutempo ja siis võtsin 3 kuuga alla ja kaalusin 49 kg. Kui ma neid pilte vaatan, siis ausaltõeldes polnud kena. Nägu kitsas, käed peenikesed jne.
Praegu kaalun 69kg ja olen ka veel rahul, üle selle oleks juba paks. Oleksin muidugi rahul kui oleksin ca 58-60 kg, siis oli kõik kenasti proportsioonis, täpselt parajas kaalus ja naiselik. Mitte kondine aga mitte ka paks, just nii nagu naine peab olema. Need 50kg ringis kaalujad ja alla selle on ikka liiga peenikesed. Olgem ausad, meestele ei meeldi kondikubud ja eriti kui tegemist pole enam 20 aastasega, siis kunagi oli peenike olla popp. Naiselik kergete kumerustega naine on kordades kenam.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 19:32; 16.07 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 164cm ja kaal hetkel 54kg, täitsa selline hea on olla. 52 kg muidugi oleks super,minu jaoks ideaalne, aga 53-54kg ka väga ok.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

163 pikk ja kaalun 60. Kehaehitus pigem sportlik, aga vanus 40+ ja kõhule kipub polster kleepuma. Ideaalis tahaks 57 olla, aga just need 3 kilo on väga rasked kaduma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

162 ja 49 kilo

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

164 cm pikk, ideaalne oli mu kaal 54 kg, 49 oli liiga peenike

Nüüd olen 64kg ja megapaks

Ma siis sama pikk ja kaalun nagu sina kunagi 164/54 ja see ongi mu ideaalkaal, kus siis meeldin endale ja teistele kõige rohkem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

`Kui palju kaalute, huvitav on lugeda, kuidas mingis teemas keegi sõnas, et 160 pikkusega 60kg kaaluv naine on rasvunud ja normaalkaal oleks 45. Ma kujutan ette, et kui ma kaaluksin 45kg näeksin ma välja anorektik.

Hetkel 161cm ja 58kg,kõhult võiks sutsu maha saada, aga üldpilt tervislik ja kena, näost ka kõhna,45kg oleks vist silmad aukus.

N 30

Pikkus 161cm, kaal 45-48kg olenevalt päevast, silmad aukus ei ole ja üldpilt tervislik. Ei saa üldse aru, millest teemat teha.
– 30 aastane naine.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

160cm pikk ja hetkel 54 kg. Käsivarred on lötakad ja rinnahoidja kitsas. Ideaalkaal on 50 kg. Kõige vähem olen täiskasvanuna kaalunud ühel kuumal suvel 46 kg, siis oli jälle teistpidi häda, et rind kippus rippuma.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 159 cm ja praegu 52-53 kg. Vanus 45. Enne laste saamist olin vist nii umbes 48 kg.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav on lugeda, kuidas mingis teemas keegi sõnas, et 160 pikkusega 60kg kaaluv naine on rasvunud ja normaalkaal oleks 45.

Iga inimene peab ise tunnetama, milline kaalunumber on tema jaoks sobiv ja mida ta suudab suurema pingutuseta ka hoida. Enam-vähem normaalkaalu puhul pole mõtet taga ajada mingit kindlat numbrit, kui see nõuab suurt pingutust ja kaalu hoidmine veel suuremat vaeva ja igat suutäit peab jälgima. Olulisem on stabiilsus, kui kaalu suur kõikumine, üles ja alla. Kehamassiindeks näitab, milline kaal võiks vastavalt pikkusele olla ja igaühe isiklik asi, kas tahab ja suudab olla vahemiku minimaalses, maksimaalses otsas või natuke üle. Naiste puhul pole eriti tervislik kaaluda alla 50 kg.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 160cm ja hetkel kaalun 53-54kg. Täitsa normaalkaal on.
Enne 30.ndaid kaalusin koguaeg 48-50 olenemata toitumisest ja siis olin liiga kondine. Just kintsud. Pükse ja üldse riideid oli väga raske leida.
Samas kõht on mul ees koguaeg olnud. Just selline punnkõht nagu rasedatel. Mul on hästi nõgus selg ja isegi vett juues viskab punu ette.
Korra olen ka 58 olnud ja siis käisid juba kintsud kokku ja oli harjumatu ja ebamugav olla.
52-52 kaal minu kehale on normaalne.
N 31

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

`Kui palju kaalute, huvitav on lugeda, kuidas mingis teemas keegi sõnas, et 160 pikkusega 60kg kaaluv naine on rasvunud ja normaalkaal oleks 45. Ma kujutan ette, et kui ma kaaluksin 45kg näeksin ma välja anorektik.

Hetkel 161cm ja 58kg,kõhult võiks sutsu maha saada, aga üldpilt tervislik ja kena, näost ka kõhna,45kg oleks vist silmad aukus.

N 30

No kui oled matsakat maatõugu (lühikeste jämedate jäsemetega), siis võid nii palju kaaluda tõesti. Habras 160cm pikkune naine ei kaalu 60 kg.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.07 13:35; 21.07 13:42; 21.07 13:43; 21.07 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

160/53, suurus XS/34. Ise olen rahul, võiks isegi tiba rohkem kaaluda. Pigem öeldakse, et olen liiga peenike. Alla 50kg ei näe enam ok välja, suht kondine üldpilt oleks.

Kes need ütlejad on? Mingid trullad.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.07 13:35; 21.07 13:42; 21.07 13:43; 21.07 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

60-62kg on see kaal, mis mul on vähese liikumise ja valimatu õgimise korral. Ilmselt ei oleks väga raske kaaluda 55kg, aga see 60-62 hoidmine on nii stressivaba ja hea. Mainin ka, et olen 25a vana, seega ilmselt tulevik just liiga helge selles osas pole ????

Ei ole tõesti, kui juba nii noorena on 10kg ülekaalu seljas.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.07 13:35; 21.07 13:42; 21.07 13:43; 21.07 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

161cm ja hetkel 75kg, sangad ja käsivarred häirivad. Püksid 40 pluusid 38. Jaksan joosta ja rattaga sõita ja tervis on suurepärane. 70kg juures on kõik ühtlaselt proportsioonis ja tunnen ennast hästi juba.

Kaotan kaalu kui vaimne tervis võimaldab ja kogun kui asjad nässu lähevad. Tean et peaksin vähem kaaluma, aga ei plaani veeta oma elu ennast vihates.

Mina olen 170 cm pikk ja kaalun samuti 75 kg. Riidesuurus on aga vähemalt 42.
Ega sa oma 38 ja 40-ga mööda ei pane?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas kõht on mul ees koguaeg olnud. Just selline punnkõht nagu rasedatel. Mul on hästi nõgus selg ja isegi vett juues viskab punu ette.

Mitte hästi nõgus selg ei ole selles süüdi vaid olematud kõhulihased.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.07 13:35; 21.07 13:42; 21.07 13:43; 21.07 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imeseltskonnad need on, kus kellegi kaalu esile tuuakse, saan aru, et suisa nagu järjepidevalt, mitte ühe korra?

No kui sa oled 157 pikk naine (ehk siis sisuliselt kääbik), siis muidugi peab oma lühidusele mingeid õigustusi leidma. Kui muud siin elus pole.

Eesti naine oli keskmiselt juba 100 aastat tagasi pikem.

Kuidas saab kaal olla õigustuseks sellele, et olen lühike? Tegelikult on 160cm ka lühike ning paari cm piires kõikumist ei pruugi olla kõrvaltvaatajale isegi silmaga tuvastatav – ühtviisi lühikesed oleme siin teemas enamuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 17:19; 21.07 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 170 cm pikk ja kaalun samuti 75 kg. Riidesuurus on aga vähemalt 42.
Ega sa oma 38 ja 40-ga mööda ei pane?

Huvi pärast mõõtsin ennast üle praegu, rind, piht, puus vastavalt 102, 78, 102. Paari netipoe mõõdutabeli järgi tunduvad püksid õiged, aga peaksin rinna pärast 42 suuruses pluuse kandma. Samas M suuruses pluusidel on õlad õiges kohas ja rinna ümbert kangas ei tiri. Samas ega ma täiesti liibuvaid pluuse ei kanna ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 17:46; 22.07 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

164cm ja kaal 61-63kg, kõigub edasi tagasi. 63kg on tegelikult väga hull ja raske olla, siis jälle tõmban jõuga tagasi. Aga alla 60kg on väga raske saada. Tahaks olla 57kg.
Mind häirib kõige rohkem mu nägu. Paljudel minust raskematel inimestel on nägu ikka kena kiitsakas. Aga mul tulevad kilod otse näkku ja see on kõige vastikum.

Peaks rohkem selliseid teemasid lugema, oleks rohkem motivatsiooni.
Hetkel on hea hooaeg tegelikult kaalu langetada. Kodumaised aedviljad on kõik nii maitsvad. Värske kapsas, porgand.

51 aastat vana.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Ilu ja tervis 160cm pikkuses naised