Esileht Ajaviite- ja muud jutud 163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Teema: 163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid?

Postitas:
Kägu

Küsimus neile kes ka veidi ülekaalus, kust leiaks kleite/lühikesi pükse mis oleks noortepärased ja ei teeks veel paksemaks? New yorkerid jms kõik läbi käidud, no ei istu ükski asi selga, st kui muidu teksapüksid saaks suuruses 42 siis lühkad sama numbriga jäävad kintsu juurest väga ümber. Kindlasti tuleb soovitus alla võtta aga seni tahaks 30 kraadiga kanda ka muud kui ainult pikki pükse, kellel sama mure siis mida soovitate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellin Asosest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kanna kleite ja seelikuid, mis vabalt langevad. Või äkki leiad hoopis enda suurusele jumpsuite, need ka pehmed ja venivad. Minu jaoks vaieldamatud lemmikud suvel, kuigi ma ei ole ülekaalus, aga ei kannata ümber olevaid ja ahistavaid riideid

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Soovitan Lindexi + suurust ja kui oled Tallinnas, siis Ülemiste keskuses on taanlaste pood Zizzy, kus on suured numbrid müügil. Cellbesist kannatab tellida ka mõningaid asju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain täna hästi ilusad lühkarid Pull&Bearist, on vist selline nimi poel, Tallinna kesklinnas, Rotermanni kvartalis.

Lindexis on kenad kleidid praegu, H&Mis ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

HMs on pluss-suurused eraldi olemas, võib vaadata ka Takkost

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pepco

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus neile kes ka veidi ülekaalus

Veidi ülekaalus…
KMI 31.99 – oled rasvunud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Osta kindlasti vabalt langevaid riideid. Tallinnas Viru tn ringi juures Coca Cola Plazaga samal pool on üks riiete pood https://www.s1king.ee/et/c/linased-kleidid?&page=2, kus kõik kleidid on one size. Võiksid sealt vaadata. Kõhnadel langeb vabalt, kogukamad mahuvad ka kleiti. Pikkus on neil kleitidel umbes põlveni, mõnel natuke rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et sa oma jubedaid hõlste ka reklaamimast ei väsi igas “ka veidike ülekaaluliste” teemas!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilma norimata, aga pikkuse 163cm ja kaalu 85kg juures ei ole sa mitte VEIDI ülekaalus, vaid KMI ütleb:

Kehamassiindeks (BMI)
31.99
Olete rasvunud!

Tõesti ei nori, aga mingi kriitika võiks inimesel olla, et á la 150kg ei nimeta ennast paksukeseks või kurvikaks, vaid tunnistaks oma hetkeolukorda ja see aitaks nii endal probleemiga tegeleda, kui soovitajatel reaalsemat pilti luua. Näiteks minu õde on 176/ 85 ja tema kannab suurust 46. Võitles ka vastu, et oi, juba 42 lötendavat, aga kui lõpuks sai aru, et petab vaid ennast, siis leppis ja hakkas mõõtudele vastavalt riietuma (ning kõva dieeti pidama).

ASOS’est olen isegi tellinud – täitsa hea valik ja kiire tarne. Viimane võib muidugi vaid juhus olla. Cellbes’est olen tellinud, aga kuna minul just reied* peenikesed, siis enamus pükse jäävad sealt väga laiaks ja seda isegi strets pükste puhul. Bonbrix’il pikad tarneajad, aga valik minu arust parem, kui C-l. Igasugused Hansapostid ja Kaup24-d unusta ära – topelthinnaga Hiina nodi, numbrid ei vasta tihtipeale mõõtudele ja kvaliteet nigel.

* inimesel on reied, kanal kintsud 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks sa siis kaalust alla ei võta? Siis leiaksid omale kerge vaevaga sobivad riided selga. Lisaks ütleb su süda sulle aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

22 kg ei ole veidi ülekaalus vaid rasvumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ei ole veidi ülekaalus, sest veidi ülekaalus oleksid umbes 66-68 kg. Kui sa oled 163 cm ja kaalud nii palju kui 85 kg, siis oled tugevas ülekaalus ja see ei ole sulle tervislik.

Aga riideid saad vaadata ja tellida ka siit: https://www.patpat.com/category/Women/Plus-Sizes.html?v=1

Please wait...
Postitas:
Kägu

Cellbesist tellin, Takko, Protten.

Igasugused KMI arvutajad ja muud heasoovijad – pange lihtsalt põlema ennast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et sa oma jubedaid hõlste ka reklaamimast ei väsi igas “ka veidike ülekaaluliste” teemas!

Mina küll soovitasin neid esimest korda.Otsisin veel netist, kus see pood võiks asuda ja kas kleidid ikka on linasest riidest :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Cellbesist tellin, Takko, Protten.

Igasugused KMI arvutajad ja muud heasoovijad – pange lihtsalt põlema ennast.

OOHHHHOHH? Muide, rasv põleb paremini kui kondid, nii et ennast põlema peaksid panema kes?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa ei ole veidi ülekaalus, sest veidi ülekaalus oleksid umbes 66-68 kg. Kui sa oled 163 cm ja kaalud nii palju kui 85 kg, siis oled tugevas ülekaalus ja see ei ole sulle tervislik.

Aga riideid saad vaadata ja tellida ka siit: https://www.patpat.com/category/Women/Plus-Sizes.html?v=1

Mina kaalun sama pikkuse juures 66 kg ja see on veel normaalkaal. Kui mingi aeg tagasi korraks 71 kg kaalusin, siis olin veidi ülekaalus ja riidenumber kippus valdavalt 42 olema.

Kust saab lühike priske inimene suviseid riideid? No minu meelest saab ka Takkost, Lindexist jne. kui mudel lühikesele inimesele sobib. Sellise pikkuse puhul pole laius 85 kg juures veel probleem, nii laiu riideid on küllaga. Aga pikkus on küll probleem ja kui kmi pole 18-21, siis on istuvusega pea alati häda (vahel on kõhnadel ka häda, aga harvemini).

Please wait...
Postitas:
Kägu

H&M+ sektsioonist mitte midagi ei meeldi? Vaata nende netipoest, seal suurem valik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Telli Cellbesist, a-lõikelisi kleite ja pluuse. Seal on palju minu jaoks lühikesi mudeleid, seega sinu pukkusele on isegi põlved kaetud, kui tahad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilma norimata, aga pikkuse 163cm ja kaalu 85kg juures ei ole sa mitte VEIDI ülekaalus, vaid KMI ütleb:

Kehamassiindeks (BMI)

31.99

Olete rasvunud!

Kuidas sa arvutad?? KMI saamiseks jagatakse kehakaal pikkuse ruuduga ehk siis teemaalgataja kehamassiindeks on 26! Ja see on tõepoolest kõigest kerge ülekaal nagu ta ütles.

http://sportsgene.ee/kkk#8

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kehamassiindeks (BMI)

31.99

Olete rasvunud!

Kuidas sa arvutad?? KMI saamiseks jagatakse kehakaal pikkuse ruuduga ehk siis teemaalgataja kehamassiindeks on 26! Ja see on tõepoolest kõigest kerge ülekaal nagu ta ütles.

https://www.kalkulaator.ee/et/kehamassiindeks

Mina ei arvuta midagi – see on kalkulaatori vahendusel piisaval mugavaks tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kehamassiindeks (BMI)

31.99

Olete rasvunud!

Mina ei arvuta midagi – see on kalkulaatori vahendusel piisaval mugavaks tehtud.

Minu kalkulaator annab 32 – rasvunud. See 26 on valesti arvutatud, õige on 31,9.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen 160cm ja sünnitama minnes olin veidi alla 80 kg. Juurde võtsin 30 kg. 3cm pikkusevahet on vähe.
Ma olin väga paks ja nii kohutavalt raske oli olla. No jah ma olin rase aga ma olin ka tõesti paks! Laps kaalus vast max 10 kogu krempliga kokku.

Vaidlen ka vastu, et see ei saa olla kerge ülekaal. Olen ise samas nahas olnud. Lausa 5 kg vähemaga.

Riiete poolest soovitan vaadata ka FB igasugu butiike. Osad on just suurtele suurustele ja täitsa ilusad tänapäevased kleidid, püksid jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida see uus kehamassiindeks seal saidil tähendab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kmi arvutatakse selle valemi järgi:
Kehamassiindeks (KMI) on suurus, mis väljendab inimese kehakaalu ja pikkuse suhet. Kehamassiindeksi leidmiseks jagatakse kehakaal kilogrammides pikkuse ruuduga meetrites. Näiteks 170 cm pikk ja 65 kilo kaaluva inimese kehamassiindeks on 65 : (1,7 × 1,7) = 22,5 (kg/m2).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Riiete poolest soovitan vaadata ka FB igasugu butiike. Osad on just suurtele suurustele ja täitsa ilusad tänapäevased kleidid, püksid jne.

See on ka hea mõte, aga kuna ei või teada, kuidas tellitud riideese selga istub, võib ka füüsiliselt butiike külastada. Seal on alati suuri suuruseid järel ja ka netis üritatakse neist odavamalt lahti saada, nt FB oksjonid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen 163cm ja 80kg ning palju ostan riideid Denim Dreami erinevatest brändikauplustest. Neil suuremad suurused muidugi müüvad kiirelt läbi, peab nobe olema. Nt Hilfiger Denimi riided sobivad minu kehakujule hästi, Tom Tayloril on ka üht-teist.

Varem, kui pärast sünnitust kaalusin 90kg, oli küll nutt kurgus, et kuskilt ei saa isegi suvepükse. Ega muu aitagi, kui ennast käsile võtta, ise vaikselt liigun enda ideaali suunas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid? Küsimus neile kes ka veidi ülekaalus

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just nii arvutatakse tõepoolest. Ja sina õpi ka arvutama, siis saad õige tulemuse ka.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid?