Esileht Ajaviite- ja muud jutud 163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )

Teema: 163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid?

Postitas:
Kägu

Hahaha….
Mulle meeldis väga see paanika inimese kaalunumbri pärast ja kõik see rämps, mida tal soovitati kandma hakata…
Mina soovitaksin paar päeva nädalas paaris Humanas ringi vaadata ja saad endale ilusad ja KVALITEETSED riided.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hahaha….

Mulle meeldis väga see paanika inimese kaalunumbri pärast ja kõik see rämps, mida tal soovitati kandma hakata…

Mina soovitaksin paar päeva nädalas paaris Humanas ringi vaadata ja saad endale ilusad ja KVALITEETSED riided.

Mis on toodetud umbes 10 aastat tagasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hahaha….

Haa-haaa, aga äkki on teemaalgataja nt. minusugune tüüp, kes ei käi kaltsukates? Veel – äkki on ka maakas ja lähim Humana ca 100km raadiuses?

No küll võib mõni ikka tähtis oma rumaluses olla!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Takko, Lindex on põhilised. Kui Helsinkisse sattun, siis käin kindlasti Marks&Spenceri poest läbi (nii kahju, et seda Eestis enam pole). Vahel on ka Prismade riideosakonnas päris head valikut olnud.

Kataloogidest olen tellinud nii Cellbesist kui Bonprixist, aga minu 173cm pikkusele kipuvad seal nt enamik kleidid liiga lühikesed olema. Teemaalgataja pikkusele on ilmselt sobivad.

Seda, et Teemaalgataja oma pikkuse ja kaaluga kuskile spetsiaalsesse pluss-suuruste poodi või osakonda peaks vaatama, mina ei arva. Pigem lihtsalt ei sobi nö noorteriiete poodide (nagu see newyorker) valik, kuna minu meelest seal on peamiseks sihtgrupiks ikkagi eelkõige teismelised, kelle kehavormid teistsugused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaha….

Klassikaline stiil ei aegu. Vaid tõusikud kirtsutavad nina second-hand riiete peale. Isegi tarbimisteadlikel kuulsustel kõlbab second-hand riideid kanda:
https://annestiil.delfi.ee/uudised/robert-pattinson-armastab-second-hand-kauplusi?id=82307053

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hahaha….

Klassikaline stiil ei aegu. Vaid tõusikud kirtsutavad nina second-hand riiete peale. Isegi tarbimisteadlikel kuulsustel kõlbab second-hand riideid kanda:

https://annestiil.delfi.ee/uudised/robert-pattinson-armastab-second-hand-kauplusi?id=82307053

ei kirtsutaks, kui sealt oleks tõesti midagi kena võtta, kordi läbi kammitud. Mida pole on kulumata riided, 10x kammimise peale, ehk leian paar hilpu. Viimasel ajal on seal küll ainult rämps, Tartus vähemalt, aga hinda osatakse küsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaha….

Mina ei kirtsutaks, kui
a) sealne aroom ukselt tagasi ei viskaks
b) oleks tegelikult ka mida valida

No ei leia mina midagi, mis oleks hea väljanägemisega, terve/ plekitu, moodne, paras. Erinevad linnad, poed, aastad – mitte midagi! Ostsn hea meelega uusi asju, sest ilmselt lapsepõlve trauma ja nõukaaja mittemidagipolnudsaada tõttu tahan nüüd, kõikide võimaluste ajal, omada uusi, moekaid ja ajakohaseid rõivaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilma norimata, aga pikkuse 163cm ja kaalu 85kg juures ei ole sa mitte VEIDI ülekaalus, vaid KMI ütleb:

Kehamassiindeks (BMI)

31.99

Olete rasvunud!

Kuidas sa arvutad?? KMI saamiseks jagatakse kehakaal pikkuse ruuduga ehk siis teemaalgataja kehamassiindeks on 26! Ja see on tõepoolest kõigest kerge ülekaal nagu ta ütles.

http://sportsgene.ee/kkk#8

1.63 x 1.63 = 2.65
85: 2.65 = KMI 32.
Olete rasvunud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaha….

No kuule, ma usun, et need poed, kust see lingitud filmitäht ostab, ja meie Eesti Humanad on ikka nagu öö ja päev oma kaubavalikult. Mis tõusiklikkusest sa räägid? Meie kaltsukad on sõna otses mõttes KALTSE täis, keegi Pattinson ei ostaks siit midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata siit: https://www.kiabishop.com/en/women-plus-sizes_241191

LÜHKARID

KLEIDID

prantslaste kaubamaja, pakk tuleb nädalaga. Ma ise küll ei telli plus size tooteid, aga ma vaatan, et seal on suuremate suuruste riiete valik päris kena.

Tellin sealt endale ja lapsele argirõivaid. Materjalid on korralikud, hinnad mõistlikud. ja kui sa oled paks, siis näed riideeset samasuguse naise seljas, mitte ei pea endale ette kujutama peenikest modelli vaadates, et kuidas see sinu seljas võiks küll välja näha 😀

See viimatimainitu, et peaksid vaatama peenikest modelli ja endale ette kujutama, kehtib näiteks GAPi puhul, aga selle eelis on see, et seal on eraldi osakond PETITE, mis tähendab, et nendel riietel on petite püksid palju lühemad kui tavaliselt. Ma olen 164 cm ja kui ma endale sealt pükse ostan, siis ei ole neid iial pidanud lühendama, seevastu regular mõõdus pükstelt tõmban alati umbes 10 cm alt maha ja õmblen allääre üle. Gapis on suurused kuni numbrini 50.

https://www.gap.eu/gap/women/special-sizes/the-petite-shop/

Kindlasti vaata enne mõõtude tabelit ka, kui ennast üle mõõtnud oled, siis ei tohiks probleeme tekkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaha….

Jah, loomulikult võib ka valida neid odavast polüestrist, akrüülist, viskoosist, puuvillast (mille ebemeid on kõik kohad pärast täis) kehakatteid, mis mida siin soovitatud kaubamärgid tonnides turule igal kuul paiskavad. Pärast paari pesu on T-särgid välja veninud, keerdus jne. Lõiked on ebamäärased, mingit vorm tootel pole, detailid on kuhjatud täiesti suvaliselt jne. Keegi lihtsalt plätserdas kiiresti midagi kokku ja nii see tootmisse saadetigi. Neid samu materjale v.a. ehk akrüül toodetakse ka palju kvaliteetsemas skaalas kui kiirmoe brändid meile müüvad.
Nende riiete odavus ja ebakvaliteetsus paistab kahjuks kaugele ära, seega jah, kui raha napib, siis pigem mina soovitan Humanat. Klassika on klassika! Kui on 10 eurot, siis ma soovitan selle pigem kulutada Humanas kui H&M-s, inimene näeb tunduvalt väärikam välja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on 10 eurot, siis ma soovitan selle pigem kulutada Humanas kui H&M-s, inimene näeb tunduvalt väärikam välja!

Humanas ongi valdavalt H&M, vero moda jmt poodide kaup 😂

Sealt võib leida häid riideid, aga kas ka enda suuruses, on juba iseasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Humana on ainuke kaltsukas? On ka häid kaltsukaid, tuleb silmad lahti hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nende riiete odavus ja ebakvaliteetsus paistab kahjuks kaugele ära, seega jah, kui raha napib, siis pigem mina soovitan Humanat. Klassika on klassika! Kui on 10 eurot, siis ma soovitan selle pigem kulutada Humanas kui H&M-s, inimene näeb tunduvalt väärikam välja!

Tead, kui sa ikka oled nii piisavalt paks nagu teemaalgataja, siis on suurem osa riideid nagunii mitte kuigi “klassikalised” sul seljas, pressi ennast siis pealaest jalatallani klassikasse kui soovid. Ma olen ise 164cm juures 70kg, kehamassiindeks siin lingitu järgi 26, õige napilt läheb juba normkaalust välja, olen üsna prulla, aga mitte veel päris paks, ja isegi minul on juba nii, et ei aita mingi klassika, ikka büst taevani ja punu ees. (mind isiklikult häirib, tegelen sellega). Isegi kui ma panen endale selga klassikalise triiksärgi ja pliiatsseeliku, no ei päästa see midagi 😀 Suurem osa särkidest on ikka nagu kott, sest muidu ei mahu rinnad ära. Ja kui ma endale paneks selga veel mingid humanast ostetud vanad kaltsud, siis muutuks üldmulje veel hullemaks, väärikamaks see kindlasti ei tee. Uuena Takkost ostetud asjad ühe suve ikka vastu peavad ja jätavad palju väärikama mulje.

P.S. kontorirõivastust, pliiatsseelikuid ja pintsakuid, ma tellin yooxist. Aga ma arvan, et teemaalgatajat see pood ei aita, lühikesi pükse suuruses 50-52 (ehk saksa suurus 44-46) seal praktiliselt ei ole. KLEITIDE seas mingi valik nagu isegi on, aga hinnad on seal muidugi kallimad. Näiteks see kleit võiks ju täitsa ilus olla? (suurus 50). Aga selle puhul jälle ei oska aimata, kuidas niisugune seljas istub, kui tegemist on paksema inimesega. Suur lillmuster võiks samas sobida. Klassikalisi seelikuid suuruses 50-52 on seal rohkem valida, iseasi nüüd kui suvised need on, mulle tundub, et teemaalgataja otsib siiski midagi muud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma räägin klassikast, siis ma ei mõtle rangeid kontorirõivaid (pliiatsseelikud, särkpluusid jne.). Ma räägin heast materjalist (meriino, siid, new wool jne.), minimalistliku, hea disaini ja korralikku teostusega tootest mida saab kanda nii täna kui ka aasta aja pärast ja mis harmoneerub ülejäänud garderoobiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma räägin klassikast, siis ma ei mõtle rangeid kontorirõivaid (pliiatsseelikud, särkpluusid jne.). Ma räägin heast materjalist (meriino, siid, new wool jne.), minimalistliku, hea disaini ja korralikku teostusega tootest mida saab kanda nii täna kui ka aasta aja pärast ja mis harmoneerub ülejäänud garderoobiga.

Hahaha 😀 meriinot, siidi ja villa soovitad kaltsukast osta? 😀 Päeva nali.
Ja teemaalgataja, kes otsib lühikesi pükse ja suvekleite, peaks endale kaltsukast võtma mingid villased karupüksid ja siidikleidi? PLUS suuruses? Mõtle reaalselt.

Kaltsukast saab endale riideid heal juhul peenike inimene. Kui sa oled lühike ja paks, siis sa ei saa kaltsukast mitte midagi sellist, mis sind kenamaks teeks ja mõjuks väärikalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaha 😀 meriinot, siidi ja villa soovitad kaltsukast osta? 😀 Päeva nali.

Ja teemaalgataja, kes otsib lühikesi pükse ja suvekleite, peaks endale kaltsukast võtma mingid villased karupüksid ja siidikleidi? PLUS suuruses? Mõtle reaalselt.

Kaltsukast saab endale riideid heal juhul peenike inimene. Kui sa oled lühike ja paks, siis sa ei saa kaltsukast mitte midagi sellist, mis sind kenamaks teeks ja mõjuks väärikalt.

Jaa, soovitan küll. Kui teada, mida otsida ja vaeva näha, siis leiab ja mitte vähe! Vabandust, aga see on Teie enda piiratus, mis seostab villa kui suurepärase kiu riideesemeteks peamiselt karupükstega:)
Siin teemas vist hakkab olulisem olema, et teema algataja on ametlikult ülekaalus. Ma ei tea, kas ta üldse tohiks end seetõttu inimesena tunda… enne kui ta pole vastavalt standardile normaalkaalu saanud:) Tänud selle meelelahutuse eest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, soovitan küll. Kui teada, mida otsida ja vaeva näha, siis leiab ja mitte vähe! Vabandust, aga see on Teie enda piiratus, mis seostab villa kui suurepärase kiu riideesemeteks peamiselt karupükstega:)

Vill võib ju olla suurepärane kiud, aga kindlasti ei sobi vill materjaliks suvepükstele või suvekleidile, ükskõik kui peenes koes see ka poleks, ja kindlasti ei ole vill enam suurepärases vormis, kui see on kuskil aastaid kopitanud ja siis leidnud tee kaltsukasse.

Peenutse mõnes muus teemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, soovitan küll. Kui teada, mida otsida ja vaeva näha, siis leiab ja mitte vähe!

Aga räägi konkreetselt, millal ja mis kaltsukatest sa seda überkvaliteeti oled leidnud. Mul ei ole nädalas nii palju vaba aega, et ehku peale kõiki Tallinna kaltsukaid läbi käia, et leida see üks nõel heinakuhjast. Praegu targutad siin, jättes välja ütlemata konkreetsed kohad, kus see hea kaup on, sama hästi võid rääkida mõnest NY vintage-poest, kus on loomulikult korralikum kaup kui Humanas või Paavlis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus neile kes ka veidi ülekaalus

Veidi ülekaalus…

KMI 31.99 – oled rasvunud.

Ja ja ja see kuulus KMI näitab reaalselt ju kõikke, inimesed õppige juba ükskord ära, et see ei näita kõikke. Ma peaks kaaluma 65-70 kg KMI järgi (170cm pikk) aga teate mida mu lihas mass on juba 75 kg sinna juurde panna siseelundid ja luud tuleb üle 80 kg õra. Hetkel kaalun 100 kg olen KMI järgi eluohtlikult rasvunud… Tahaks teada kus otsast, eriti kui naise normaalne rasva protsent on kuni 30% kehast. Enne kui lõugama hakkate, ütlen kohe ära, et 10 kg tahan alla saada ja siis on kõik… Teie silmis paksmagu aga tegelikult….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veidi ülekaalus…

Ja ja ja see kuulus KMI näitab reaalselt ju kõikke, inimesed õppige juba ükskord ära, et see ei näita kõikke. Ma peaks kaaluma 65-70 kg KMI järgi (170cm pikk) aga teate mida mu lihas mass on juba 75 kg sinna juurde panna siseelundid ja luud tuleb üle 80 kg õra. Hetkel kaalun 100 kg olen KMI järgi eluohtlikult rasvunud… Tahaks teada kus otsast, eriti kui naise normaalne rasva protsent on kuni 30% kehast. Enne kui lõugama hakkate, ütlen kohe ära, et 10 kg tahan alla saada ja siis on kõik… Teie silmis paksmagu aga tegelikult….

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Pilletydruk

Veidi ülekaalus…

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei arva üldse, et ma olen peenike või midagi säärast. Ma tean väga hästi milline ma olen. Ma olen käinud erinevate kaalude, arstide ja toitumise spetalistide vahet ja minu keha tüüp ongi lihtsalt suur. Ma ei ole rasvapall vaid suur… Need on kaks eri asja.
Ja nagu perekoolis kombeks, ei loeta teksti mõttega läbi, minu kehas on sama palju lihasmassi kui KMI järgi peaks olema normaal kaal.

Kui te oleksite lugenud, siis oleksite ka tähele pannud, et ma ütlesin enda kohta ka eluohtlikult rasvunud inimene.
Lugemis oskus siin foorumis endiselt puudub 😆😆😆

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu kehas on sama palju lihasmassi kui KMI järgi peaks olema normaal kaal.

Sellepärast selle lihase peal olevat rasvakihti nimetataksegi ÜLEkaaluks 😀

Mul on talje, mul on täitsa viisakas ilma voltiteta kõht, natuke pehmet polstrit on peal millest võiks lahti saada aga mitte midagi sellist nagu teie ettekujutate.

Ma ei tea, kuidas seda nüüd väga viisakalt ütelda, ma olen täpselt sama pikk ja 15 kilo kergem ja ma kujutan väga hästi ette seda teie “ilma voltideta kõhtu!”. Aga külje pealt, kuidas tundub? Sa ei suuda mulle kuidagi selgeks teha, et 170/100 on sire naisterahvas, ma näen juba oma peeglist vastupidist, isegi kui sa paar lehekülge üritad selgeks teha, kuidas sinu unikaalne kehakuju tingib selle, et pekk ühestki asendist ei punnita!

Hetkel kaalun 100 kg olen KMI järgi eluohtlikult rasvunud… Tahaks teada kus otsast, eriti kui naise normaalne rasva protsent on kuni 30% kehast.

Sa ei saa üldse nagu aru sellest, et see 30% rasva peab mahtuma 75 kilo normkaalu SISSE, mitte olema pealekauba? Sinul on 30kg pekki. ÜLE. Kokku on sul ca 52 kilo rasva (osa on normaalne, osa ülekaal). Ja mis see kuulus rasvaprotsent su kehas siis tuleb, kui kmi nii pullikaka on?? Kindlasti rohkem kui 30% ju, pehmelt öeldes.
Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, teemaalgataja küsimus oli midagi muud, ära jälle roni teise teemasse laiama.

Aga tegelikult, teemaalgatajale, perekooli selle suve teemad:
https://foorum.perekool.ee/teema/pidulik-maksikleit-paksukesele-ja-luhikesele-naisele/
https://foorum.perekool.ee/teema/soovitage-poode-tallinnas-kus-muuakse-suuri-numbreid/

Riideid ostan dorothyperkins.com (teksad, kleidid), yoursclothing.co.uk (tankinid, seelikud), lindexist (topid, parka), paavlist ja humanast (suveriided, topid, kampsunid).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga tegelikult:

Aga öelge siis ausalt palju on teie rasvaprotsent ja lihasmassi kaal kehas?

Kui te olete natukene kursis asjadega sisi meeste puhul on tervislik rasvaprotsent kehas 10 kuni 20. Naistel on see 20 kuni 30 alla 20 mõjub jub kehale väga halvasti, võib ära lõppeda menstruatsioon jne. 100 kg 30 %on 30 kg…. Mõelge natukene nende asjade peale ennem, kui kangutama tulete või kellegile tänava peal näpuga näitate. Mul on talje, mul on täitsa viisakas ilma voltiteta kõht, natuke pehmet polstrit on peal millest võiks lahti saada aga mitte midagi sellist nagu teie ettekujutate.

Käige ka kaalude peal kehakoostist mõõtmas, saate ka targemaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tegelikult:

Aga öelge siis ausalt palju on teie rasvaprotsent ja lihasmassi kaal kehas?

Kui te olete natukene kursis asjadega sisi meeste puhul on tervislik rasvaprotsent kehas 10 kuni 20. Naistel on see 20 kuni 30 alla 20 mõjub jub kehale väga halvasti, võib ära lõppeda menstruatsioon jne. 100 kg 30 %on 30 kg…. Mõelge natukene nende asjade peale ennem, kui kangutama tulete või kellegile tänava peal näpuga näitate. Mul on talje, mul on täitsa viisakas ilma voltiteta kõht, natuke pehmet polstrit on peal millest võiks lahti saada aga mitte midagi sellist nagu teie ettekujutate.

Käige ka kaalude peal kehakoostist mõõtmas, saate ka targemaks.

Kust see 30kg lihast nüüd tuli, sul pidi ju 75kg kehast kaaluma lihas juba?
MUHAHAAAAA…

Ja lõpetage ära oma suur jutt, sul on see kurikuulus “raske kont” ka veel eks?

Enesepetmisega sa kahjustad oma ülekaaluga ainult tervist edasi.
100kg ja 170cm on paks. Väga paks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainukene mida ma veel selle kohta ütlen on lihasmass. Te vb ei kujuta ette mida tähendab suur lihasmass. Esiteks 10x10x10 suuruses lihaste tükk kaalub rohkem, kui sama suur tükk pekki, selles ongi erinevus. M arvan, et teie ei suuda tõsta raskusi kuni 150 kg ega suruda meestega kätt jne. Palun ärge võtke kõikke endi järgi.

Kui ma kaalusin 15 kg vähem siis ma kandsin riideid suuruses 38 kuni 42 (rämedalt suured ju) hetkel kannan suurust 42 kuni 44 kahjuks selle pärast ma 10 kg maha tahangi saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun õpi lugema. Üks asi on LIHASMASS TEINE ASI ON RASVAPROTSENT

jeerum kanakari on ikka endine 😆😆😆😆😆

Kui te nagu tõesti lugeda ja mõista ei oska siis hoidke palun oma suu kinni paiste targemad 😆😆😆

Ma olen suur, ma tean oma kehakoostist. Ma tean milline ma olen. Aga teie kes te pole mind näinud üritate mulle selgeks teha, et mul on luulud, mul pole kupli all kõik korras jne…. Ma saan ka nüüd siis siin enda kohta lõpuks targaks, aitäh et te mu silmad avasite ja selgeks tegite milline rõve paks rasva magu ma olen, ja et kõik targad masinad ja arstid on lihtsalt mind säästnud ja mulle näkku valetanud 😆😆😆 Aitääh teile kallikesed 😆😆😆

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, soovitan küll. Kui teada, mida otsida ja vaeva näha, siis leiab ja mitte vähe!

Aga räägi konkreetselt, millal ja mis kaltsukatest sa seda überkvaliteeti oled leidnud. Mul ei ole nädalas nii palju vaba aega, et ehku peale kõiki Tallinna kaltsukaid läbi käia, et leida see üks nõel heinakuhjast. Praegu targutad siin, jättes välja ütlemata konkreetsed kohad, kus see hea kaup on, sama hästi võid rääkida mõnest NY vintage-poest, kus on loomulikult korralikum kaup kui Humanas või Paavlis.

Häid kaltsukakohti nagu häid metsmaasika -või seenekohti keegi kusagil avalikult kuulutama ei hakka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Häid kaltsukakohti nagu häid metsmaasika -või seenekohti keegi kusagil avalikult kuulutama ei hakka.

Mida sul siis selles teemas teemaalgatajale pakkuda on, tühja targutamist??

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid?