Esileht Ajaviite- ja muud jutud 163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid?

Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )

Teema: 163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid?

Postitas:
Kägu

Häid kaltsukakohti nagu häid metsmaasika -või seenekohti keegi kusagil avalikult kuulutama ei hakka.

Mida sul siis selles teemas teemaalgatajale pakkuda on, tühja targutamist??

Mina juhatasin ta Asose lehele, sina aga ….?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Häid kaltsukakohti nagu häid metsmaasika -või seenekohti keegi kusagil avalikult kuulutama ei hakka.

Noh, nagu ma arvasin. Targutad tühja koha pealt, need imelised kohad oled kas oma peas välja mõelnud või sattusid nendesse viimati aastaid tagasi.

Sry, ei usu ilma tõenditeta, et reaalselt on olemas sinu kirjeldatud aardelaekaid Eestis, kus hinnad ei lööks hinge kinni.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jaa, soovitan küll. Kui teada, mida otsida ja vaeva näha, siis leiab ja mitte vähe!

Aga räägi konkreetselt, millal ja mis kaltsukatest sa seda überkvaliteeti oled leidnud. Mul ei ole nädalas nii palju vaba aega, et ehku peale kõiki Tallinna kaltsukaid läbi käia, et leida see üks nõel heinakuhjast. Praegu targutad siin, jättes välja ütlemata konkreetsed kohad, kus see hea kaup on, sama hästi võid rääkida mõnest NY vintage-poest, ku
Paavlit ma ei soovitaks üldse. Pole kunagi käinud aga fotode alusel on seal peamiselt Primark, New Look jne. ehk siis UK kõige odavamad brändid (hullem rämps kui H&M ja New Yorker Eestis müüvad). Neid brände siis reklaamitakse Eestis kui luksuskaupa Inglismaalt:)
Eestis on mul kogemused ainult tõepoolest Humanaga. Sealt ei saagi riideid nii, et astun sisse ja ostan mida tahan. Aga kui teada, mida otsitakse ja kui paari aasta jooksul igal võimalusel sealt läbi põigata (kui minna näiteks igal uue kauba päeva hommikutel kesklinna omadesse), siis võib endale väga korraliku garderoobi kokku saada. Kõige uuemat moodi sealt tõepoolest ei leia, ehk et kui kellegile on oluline, et praegusel kevad-suvisel hooajal on moes püksid, milledel on sats näiteks põlve peal, siis seda sealt ei saa. Aga kui inimese soov on saada endale kokku garderoob headest materjalidest, minimalistlikust ja läbi mõeldud disainiga esemetest, mis kõik enam-vähem sobiksid omavahel, siis soovitan kindlasti!
Mis puudutab villa kui kiudu, siis vill (ja ka siid) on äärmiselt heade omadustega ning vähese peenvillasisaldusega pükstega jahedal suveööl ei peaks küll soe hakkama. Villast tekiga saab magada nii talvel kui ka suvel, vill reguleerib ise temperatuuri. Kui ma räägin villast, siis ma ei mõtle seda karust, jämedast maavillasest lõngast 5-6 kg rasket kampsunit, ma mõtlen Extra Fine Merino from Italy.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu kehas on sama palju lihasmassi kui KMI järgi peaks olema normaal kaal.

Sellepärast selle lihase peal olevat rasvakihti nimetataksegi ÜLEkaaluks 😀

Mul on talje, mul on täitsa viisakas ilma voltiteta kõht, natuke pehmet polstrit on peal millest võiks lahti saada aga mitte midagi sellist nagu teie ettekujutate.

Ma ei tea, kuidas seda nüüd väga viisakalt ütelda, ma olen täpselt sama pikk ja 15 kilo kergem ja ma kujutan väga hästi ette seda teie “ilma voltideta kõhtu!”. Aga külje pealt, kuidas tundub? Sa ei suuda mulle kuidagi selgeks teha, et 170/100 on sire naisterahvas, ma näen juba oma peeglist vastupidist, isegi kui sa paar lehekülge üritad selgeks teha, kuidas sinu unikaalne kehakuju tingib selle, et pekk ühestki asendist ei punnita!

Hetkel kaalun 100 kg olen KMI järgi eluohtlikult rasvunud… Tahaks teada kus otsast, eriti kui naise normaalne rasva protsent on kuni 30% kehast.

Sa ei saa üldse nagu aru sellest, et see 30% rasva peab mahtuma 75 kilo normkaalu SISSE, mitte olema pealekauba? Sinul on 30kg pekki. ÜLE. Kokku on sul ca 52 kilo rasva (osa on normaalne, osa ülekaal). Ja mis see kuulus rasvaprotsent su kehas siis tuleb, kui kmi nii pullikaka on?? Kindlasti rohkem kui 30% ju, pehmelt öeldes.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, teemaalgataja küsimus oli midagi muud, ära jälle roni teise teemasse laiama.

Aga tegelikult, teemaalgatajale, perekooli selle suve teemad:

https://foorum.perekool.ee/teema/pidulik-maksikleit-paksukesele-ja-luhikesele-naisele/

https://foorum.perekool.ee/teema/soovitage-poode-tallinnas-kus-muuakse-suuri-numbreid/

Riideid ostan dorothyperkins.com (teksad, kleidid), yoursclothing.co.uk (tankinid, seelikud), lindexist (topid, parka), paavlist ja humanast (suveriided, topid, kampsunid).

No issanda rist minul on 75 kg lihasmassi, sellel liida nüüd juurde siseelunid ja luu mass. Minu keha kaal on 100 kg.

Kui paljud hakkasid kohe undma teemaalgataj KMI kohta, mis see üldse teiste asi on? Iga inimene on selline nagu ta on. KMI on üks kõige mõtetumaid ja haigemad asju mis siin ilmas on leiutatud. Rasvaprotsenti tuleb jälgida mitte mingit kuradima KMI täiesti normaalkaalus inimesel võib olla rasvaprotsent eluohtlikult kõrge kui tal pole lihasmassi.

Kus kohast te üldse võtate, et minul on üle 50 kg rasv? Lugeda tõesti ei oska või?

100 kg selle sees on 75 kg lihasmassi. Mul ei ole isegi mitte 20 kg rasva kehas. Olete loll või mängite lolli.

Kuskohas on see kirjas, et seni kuni KMI väidab, et sa oled norm kaalus on kõik hästi ja kui ei ole siis ei ole hästi? Palju olulisem on rasvaprotsent kehas. Ebatervislik on kui see on naistel üle 30 % minul see ei ole.. Jõuab ükskord pärale või mitte. Või tulete nüüd väitma, et lihased koosnevad ka rasvst? Ja on ebatervislikud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga öelge siis ausalt palju on teie rasvaprotsent ja lihasmassi kaal kehas?

Olen 160cm, riietega 53.5kg(väike kõhuke on ees) ja minu Soenhle tark kaal ütleb, et mul rasvaprotsent on 31.6 ja lihasmass 21.2. veeprotsent on 31.7.

Kui õieti see näitab, ei tea.

Ainuke “trenn” mida ma teen on 8h pidevalt liikuv ja püstijala töö. Usun, et lihast on mul vaid säärtes ja käsivartes. Mujal mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui teada, mida otsida ja vaeva näha, siis leiab ja mitte vähe!

Minule isiklikult on aeg oluline. Mitte mingil juhul ei viitsi VAEVA NÄHA sellega, et kuskil kaltsukas tuhnida, et pärast väga väärikas välja näha (uhutud ja kantud riietega väärikas?). Lähen ja ostan poest või tellin netist, aga ei hakka kindlasti oma vaba aega pulstipoodides veetma.
Eks igal ühel oma hobi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No issanda rist minul on 75 kg lihasmassi, sellel liida nüüd juurde siseelunid ja luu mass. Minu keha kaal on 100 kg.

Kui paljud hakkasid kohe undma teemaalgataj KMI kohta, mis see üldse teiste asi on? Iga inimene on selline nagu ta on. KMI on üks kõige mõtetumaid ja haigemad asju mis siin ilmas on leiutatud. Rasvaprotsenti tuleb jälgida mitte mingit kuradima KMI täiesti normaalkaalus inimesel võib olla rasvaprotsent eluohtlikult kõrge kui tal pole lihasmassi.

Kus kohast te üldse võtate, et minul on üle 50 kg rasv? Lugeda tõesti ei oska või?

100 kg selle sees on 75 kg lihasmassi. Mul ei ole isegi mitte 20 kg rasva kehas. Olete loll või mängite lolli.

Ma pakun, et see su imekaal näitab aiateibaid – 170/100kg ja 75kg sellest on puhas lihas? Haha. Kas sa näed välja nagu kulturist enne võistlusi? Kui ei, siis proovi reaalsusesse tulla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Käige ka kaalude peal kehakoostist mõõtmas, saate ka targemaks.

Kehakoostist ei käida kaalude peal mõõtmas, ainus koht, kus usaldusväärse tulemuse saab, on vees. Vastavas kabinetis. Need kaalud on sama täpsed kui ise võtta enda mõõdud ja arvutada valemi järgi.

Kaalun sinust poole vähem, pikkust sama palju. Visuaalselt vaadates on rasv rindades ja võib-olla ka tagumikus, mujal valdavalt lihas. Karjatad nüüd, et näen välja kui kõndiv luukere. Ei näe, olen jõusaalis palju vaeva näinud, et kaalu tõsta (varem kaalusin veel vähem) ja vorm on naiselik ning ilus. Kõhulihased tahaks veel tähelepanu, aga nii palju viitsimist mul ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus neile kes ka veidi ülekaalus

Veidi ülekaalus…

KMI 31.99 – oled rasvunud.

Tead, päris selle kaaluindeksi järgi ainult ei saa orienteeruda. Vabalt võib olla, et see inimene on tugevama kondiga vms, ei pruugi rasvunud olla.
Samas nt mina olen 165 pikk ja kaalun 70 kilo, mis on ka paks, aga mitte tohutut ülekaal kaalunumbri osas, aga ma olen väga tugevalt rasvunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu kehas on sama palju lihasmassi kui KMI järgi peaks olema normaal kaal.

Sellepärast selle lihase peal olevat rasvakihti nimetataksegi ÜLEkaaluks 😀

Mul on talje, mul on täitsa viisakas ilma voltiteta kõht, natuke pehmet polstrit on peal millest võiks lahti saada aga mitte midagi sellist nagu teie ettekujutate.

Ma ei tea, kuidas seda nüüd väga viisakalt ütelda, ma olen täpselt sama pikk ja 15 kilo kergem ja ma kujutan väga hästi ette seda teie “ilma voltideta kõhtu!”. Aga külje pealt, kuidas tundub? Sa ei suuda mulle kuidagi selgeks teha, et 170/100 on sire naisterahvas, ma näen juba oma peeglist vastupidist, isegi kui sa paar lehekülge üritad selgeks teha, kuidas sinu unikaalne kehakuju tingib selle, et pekk ühestki asendist ei punnita!

Hetkel kaalun 100 kg olen KMI järgi eluohtlikult rasvunud… Tahaks teada kus otsast, eriti kui naise normaalne rasva protsent on kuni 30% kehast.

Sa ei saa üldse nagu aru sellest, et see 30% rasva peab mahtuma 75 kilo normkaalu SISSE, mitte olema pealekauba? Sinul on 30kg pekki. ÜLE. Kokku on sul ca 52 kilo rasva (osa on normaalne, osa ülekaal). Ja mis see kuulus rasvaprotsent su kehas siis tuleb, kui kmi nii pullikaka on?? Kindlasti rohkem kui 30% ju, pehmelt öeldes.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, teemaalgataja küsimus oli midagi muud, ära jälle roni teise teemasse laiama.

Aga tegelikult, teemaalgatajale, perekooli selle suve teemad:

https://foorum.perekool.ee/teema/pidulik-maksikleit-paksukesele-ja-luhikesele-naisele/

https://foorum.perekool.ee/teema/soovitage-poode-tallinnas-kus-muuakse-suuri-numbreid/

Riideid ostan dorothyperkins.com (teksad, kleidid), yoursclothing.co.uk (tankinid, seelikud), lindexist (topid, parka), paavlist ja humanast (suveriided, topid, kampsunid).

Kuskohas on see kirjas, et seni kuni KMI väidab, et sa oled norm kaalus on kõik hästi ja kui ei ole siis ei ole hästi? Palju olulisem on rasvaprotsent kehas. Ebatervislik on kui see on naistel üle 30 % minul see ei ole.. Jõuab ükskord pärale või mitte. Või tulete nüüd väitma, et lihased koosnevad ka rasvst? Ja on ebatervislikud?

Näed sa välja nagu Ott Kiivikas? Kui ei, siis lõpeta ära oma hülgemöla. Sa kaalud 100kg ja oled paks nagu hernekott.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus neile kes ka veidi ülekaalus

Veidi ülekaalus…

KMI 31.99 – oled rasvunud.

Tead, päris selle kaaluindeksi järgi ainult ei saa orienteeruda. Vabalt võib olla, et see inimene on tugevama kondiga vms, ei pruugi rasvunud olla.

Samas nt mina olen 165 pikk ja kaalun 70 kilo, mis on ka paks, aga mitte tohutut ülekaal kaalunumbri osas, aga ma olen väga tugevalt rasvunud.

Ja sellele vaatamata sa väidad,et sinust 2cm lühem ja 15kg raskem inimene on sale?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi töökaaslane (mees, endine poksija). Natuke üle 170 cm kasvu juures kaalus umbes 90 kg. Paraku on ta ainuke minu tutvusringkonnast kes sellise kaalu/pikkuse suhte juures ei olnud rasvunud. Oli väga heas füüsilises vormis sel ajal. Enamikul inimestest on selliste mõõtude juures ikka kõht üle püksivärvli rippumas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, miks seda Pepco soovitust miinustatud on. Ma ise olen ka võdisev paksuke (169cm ja 80kg) ja sain sealt just nv-l odavalt mitu hilpu. Ei raatsi palju kulutada paksupükstele, sest tõesti väga loodan lähiajal alla võtta. Mu viimasest sünnitusest on ainult paar kuud möödas ja sünnituseelse kaaluni on veel minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tjah. Vaatasin järgi, minu 56 kg juures on mul 20 kg lihaseid.
Ma tõesti tahaks näha naist, kel on minust 55 kg rohkem lihast. St rohkem, kui my enda kaal

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi töökaaslane (mees, endine poksija). Natuke üle 170 cm kasvu juures kaalus umbes 90 kg. Paraku on ta ainuke minu tutvusringkonnast kes sellise kaalu/pikkuse suhte juures ei olnud rasvunud. Oli väga heas füüsilises vormis sel ajal. Enamikul inimestest on selliste mõõtude juures ikka kõht üle püksivärvli rippumas.

Mul on paar jalgpallurist tuttavat enam-vähem selliste mõõtudega olnud.

Aga sellelt “75kg puhast liha” – proualt tahaks küsida, mis selle kauni talje ümbermõõt siis ka on? Jah, anonüümses netikeskkonnas võib see muidugi 55cm olla, aga kas on mõtet ennast petta?
175 cm ja 100kg kaalu, prink ja lihases… Nojah. Siin on daam, 178cm pikk (kaalu küll pole), kannab rõivaid nr.46. Eespool ütlen, et mu õde on 176/ 85 ja oli ka sunnitud veenduma, et tal pole mõtet väita, nagu 42 oleks talle lohvakas. Kui hakkas õiges numbris (46) rõivaid kandma, nägi kohe parem välja.
See naine videolt/ pildilt pole kuskilt otsast sire või trimmis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tõesti tahaks näha naist, kel on minust 55 kg rohkem lihast. St rohkem, kui my enda kaal

Kuidas seda vaadatakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas seda vaadatakse?

Mina vaatasin paberi pealt, kus olid tulemused. Käisin kuu aega tagasi mõõtmas. PS ma teen mõõdukat lihastrenni. Rasva oöi vist nii 14 kg

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See “100 kg aga pole isegi 20% rasva” on midagi sellist nagu aru saan? https://factsverse.com/10-extreme-female-bodybuilders/

Please wait...
Postitas:
Kägu

See “100 kg aga pole isegi 20% rasva” on midagi sellist nagu aru saan? https://factsverse.com/10-extreme-female-bodybuilders/

Ta oma fantaasiates näebki selline välja jah.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 163 cm ja 85 kg, kust leida suviseid riideid?