Esileht Koolilaps 164 cm poisi riided

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 164 cm poisi riided

Postitas:

Kas meeste xs riided võiks minna u 164 cm pikkusele poisile või isegi s? Nüüd peab ju kõik netist tellima, midagi enne proovida ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobivad igasugu T-särgid ja pusad jne.

Samas on teksadega raskem, meeste omad jäävad laiaks. Peab ikka mingeid noorukite osakondi vaatama (HM näiteks). Aga dressid sobisid XS, neid saab hästi nööriga kokku tõmmata.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tellisin 164-175 pikkuse ajal oma poisile enamik riideid ( teksad, pusad jne) mytoys.de lehelt ja jalavarjud sama paki ja samade saatekuludega mirapodo.de lehelt (tellid kahest poest ja tuleb ühe pakina).

joped tellisin sporsdirectist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad xs võivad isegi väikesed olla, sõltub ikka firmast. Oma poisile (170cm)  tellisin S ühed spordipüksid ja ikka vaevu-vaevu lähevad jalga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

167 cm poisile ostan riideid meesteosakondadest. Õnneks me saime eelmine suvi juba poodides käia ja erinevaid firmasid kohapeal proovida/ osta. Ja nüüd kujutan et mis firma riided mis numbrid sobivad. Osadel kampsun xs, teistel s. T- särki olen ostnud s ja m suurust. Teksad valisime lihtsalt kitsa lõikega ja hulga paremini istuvad kui laste omad. Jopega oli jube otsimine,  lõpuks leidsime Didriksini s jope mis oli ideaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad xs võivad isegi väikesed olla, sõltub ikka firmast. Oma poisile (170cm) tellisin S ühed spordipüksid ja ikka vaevu-vaevu lähevad jalga.

Mul poiss 180+ ja meeste s paras m ikka suur

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps 164 cm poisi riided