Esileht Lapse ootamine 16+6 rasedust

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 16+6 rasedust

Postitas:

Tere! Olen 16ndat nädalat beebiootel ja aprillis on sündimas meile tütar. Alates 5ndast nädalast kuni tänaseni on olnud kohutav iiveldus, vahepeal olin kuu aega lihtsalt voodis pikali ja ei liikunud. Küsimus aga selles, et mul puudub söögiisu. Kõht on tühi ja koriseb, kuid miski alla ei lähe ega millegi järgi ei isuta. Kas kellegil veel nii olnud? Kuna mu söögiisu tagasi tuleb? Palun ärge pahandage, olen esmarase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugigi tulla kuni laps sündinud on 🙂 See on tõesti väga individuaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik neli rasedust kulgenud kohutava iivelduse ja oksendamisega. Teise raseduse pidin selle pärast isegi 11 ndl katkestama, sest isegi haiglas ei saadud oksendamisele piiri pandud. Teistega iiveldas lõpuni välja ja mingit head isu ei tekkinudki. Sõin, sest pidin sööma, kellaajaliselt jälgisin, et vahed pikaks ei läheks, muidu läks süda jälle pahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed 25 nädalat oksendasin ja iiceldasib iga päev ( alates 14 nädalast käisin haiglas tilka saamas paar korda nädalas)
Tänaseks 28 nädalat ja nüüd juba saan süüa ja oksendan harva. Enamasti siis kui söön valesti asju ( Ei kannata kala, kana, liha, rasvast, magusat) 20 nädala UH oli laps 2 nädalat suurem kui oleks pidanud olema. Elab rõõmsalt minu varudest ja tunneb ennast hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas ka väga vara iiveldama ja alles 20ndl paiku läks paremaks. Oli väheseid toite mida süüa sain ja need mis täna sobisid tihti ei sobinud järgmine päev. Väga keeruline oli sedasi toime tulla.
Terve suvi oli tänu sellele untsus. Hetkel 26ndl ja kolmas rasedus. Nii pikka iiveldust pole seni kummagi raseduse ajal kogenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine 16+6 rasedust