Esileht Ilu 175/85

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: 175/85

Postitas:
Kägu

Kas 175 cm pikk ja 85 kg kaaluv naine on sale naine?

Kas naise ilu on kinni enda mõtlemises või teiste arvamuses?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaid numbreid nähes on raske otsustada, kas tegemist on “saleda” naisega kuna suurimaks faktoriks on siiski elustiil. Samade numbritega võib leida väga erinevate kehakujude ja elustiilidega naisi (istuv elustiil vs. sportlane vs. rase jne.).

Numbrite kõrval tundub olulisem sisemine enesekindlus mis ka välja paistab. Igal juhul on ilusam naine, kes on eneskindel, hea, terve, kannab enda ja oma ümbruse eest hoolt ning palju muid faktoreid. Välimuse osas teiste heakskiidu otsimine tundub ajaraiskamisena. Võid olla nö kõige ilusam, mahlasem, küpsem virsik maailmas ja ikka leidub neid, kes vihkavad virsikuid 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole sale. Ei maksa seda mõistet lõpmatuseni venitada. Aga ega kõik ei peagi saledad olema. Ja ilu ei võrdu alati saledus (ega ka vastupidi – sale ei ole alati ilus).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täissale 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole sale. Kui on mingi tohutult musklites naine, siis on võib-olla pole ka just paks. Ilu ei sõltu teiste arvamustest, ilu sõltub minu arvamusest. NIi et võid mulle pildi saata, ma kohe ütlen, kas on ilus või pole. Ja muidugi saab öelda, et ilu on vaataja silmades ja sisemine ilu on tähtsam ja nii edasi, aga nagu ütles Jim Carrey tegelaskuju filmis “Liar, Liar”- nii väidavad lihtsalt koledad inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõeldes selliste näitajatega naisele, tõuseb mu silme ette toekas taluperenaine saja aasta tagant. Juba mõned lapsed sünnitanud, keskkoht na jäme juba. Tugev tükk meestega võrdselt põllul rühmama. Aga samas siiski veel mitte vormitu pekilasu.
Mu abikaasa on 176/94 ja võiks õllekõhu arvelt 3-4 kg maha küll veel võtta. Ta on tugeva kehaehitusega mees, tugevad jalad ja õlgadest lai. Nii et 75 kg oleks temast liig tahta, siis ta oleks nälginud. Aga 87-88 kg oleks mu mehele ideaalne ja umbes iga kolme aasta tagant ta suudab selle paariks kuuks saavutada ka 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle üle pole vaja liialt mõelda. Vene ajal oli normaalkaalu suhe taoline, et pikkus- 100. 175-kaal 75.
Nii et olenevalt proportsioonidest ei pruugi inimene välja näha eriti suur. Oleneb, kus see 10 kg on kogunenud ka. Kui kanda sobivaid riideid ja vaadata ka vanust (et kas 20+, 30+ või 60+) siis on erinevad asjad natuke need mõõdud. Sobiva riidega, mis plusse rõhutab, pole hullu midagi.
Ega seda erilist saledust ei saagi alati mõõdupuuks ka võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle üle pole vaja liialt mõelda. Vene ajal oli normaalkaalu suhe taoline, et pikkus- 100. 175-kaal 75.

Naiste puhul oli see vist ikka -110.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No minu arvates on see teemapüstitus selles mõttes jabur, et saledus ei ole võrdne iluga.
Seega võib veidi kopsakam naine olla väga ilus, kui tal on ilus nägu, ilusad juuksed, liivakellafiguur (ehk ülekilod on peamiselt rindades ja puusades) ning ta oskab end kaunilt riietada.

Omaette küsimus on, et kas selline kaal on tervislik aga ka KMI järgi on tegemist ülekaaluga, mitte veel rasvumisega.

Jah, mingist hetkest kindlasti mõjutab kaal ilu ka – kui keha on juba sellise kujuga, et ei näe väga inimese moodi välja. Aga selleks peab ikkagi tõsiselt rasvunud olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, mingist hetkest kindlasti mõjutab kaal ilu ka – kui keha on juba sellise kujuga, et ei näe väga inimese moodi välja. Aga selleks peab ikkagi tõsiselt rasvunud olema.[/quote]

Ei peagi nii meeletult rasvunud olema. Juba 5 kilo liiast moonutab keha ja kahandab ilu. Aga maitse asi samas. Paljudele meeldivadki tugevamad naised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on 20 kg ülekaalus naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole sale. See ei tähenda, et on kole või väheatraktiivne, aga vastates küsimusele – ei ole sale. KMI järgi on ülekaaluline, nii et ei saa siin isegi mingit “vaataja silmades” asja olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on 20 kg ülekaalus naine.

Kas nüüd just 20 aga 15 kindlasti!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas naise ilu on kinni enda mõtlemises või teiste arvamuses?

ei ole sale.

ise olen 175 ja 64 kg, kusjuures ma pole ka ülisale vaid liivakella figuuriga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen 180 cm ja 83 kg. Olen selle kahe kuuga kodukontoris viis kilo juurde söönud, no tõeliselt nõmedalt päästerõngas ümber. Käed-jalad on endiselt peenikesed. Niiet jah, kahjuks sina 5 cm lühemana pea sama kaaluga ei ole paraku sale. Enda normaalse kehakuju taastumiseks tahaks 8 kg lahti saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti selliste mõõtudega naine pole sale.
Olen sama pikk ja kaal 75 kg. Ei tunne ennast hästi ja alla peaks võtma umbes 7-9 kilo. Ei kujutaks ette, et 10 kilo oleks veel seljas.
Väga õige, et juba 5 kilo moonutab keha ja vähendab ilu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on 40-42 suurusnumbrit kandev naine, kel vöökoht täiesti olemas ja rasvaprotsent 25 kandis. Nimelt ise olen täpselt selliste parameetritega.

Aga jah, sõltuvalt kehakujust, kondikavast ja suuremast või väiksemast lihaste hulgast võib selliste parameetritega inimene olla nii sale kui mitte just eriti sale, kanda nii suurusnumbrit 38 kui 48.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naiste puhul oli see vist ikka -110.

See tuli hiljem. Ja kogu aeg vahe suureneb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen 176 ja praegu 76 kilo. ei ütleks, et ma sale olen. kintsud on natuke pekkis, käsivarred ja kõht samuti.tissid on ka tohutud. muidu ma nii palju ei kaalu, aga kodus passimisega võtsin mingi 7 kilo juurde – tegelen just hetkel nendest lahtisaamisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen 176 ja praegu 76 kilo. ei ütleks, et ma sale olen. kintsud on natuke pekkis, käsivarred ja kõht samuti.tissid on ka tohutud. muidu ma nii palju ei kaalu, aga kodus passimisega võtsin mingi 7 kilo juurde – tegelen just hetkel nendest lahtisaamisega.

See on ülekilode puhul ainuke positiivne asi, et tiss läheb ka suuremaks:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kehamassiindeksi kalkulaatori väitel on selliste mõõtudega naine ülekaalus ja normaalkaalu vahemik oleks tema puhul 57-77 kg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sale selline naine kindlasti ei ole, aga võib täitsa kena välja näha. Väga suur terviserisk see kaal ka veel ei ole. Kui ise on rahul, siis pole ju hullu midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kehamassiindeksi kalkulaatori väitel on selliste mõõtudega naine ülekaalus ja normaalkaalu vahemik oleks tema puhul 57-77 kg.

KMI on jama. Isegi enamuse KMI kalkulaatorite juures ütleb, et ei sobi sportlastele jne. Rasvaprotsent on parem, kuigi ka mitte ideaalne hinnangumeetod.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ilu 175/85