Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 18 päeva hiljaks jäänid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: 18 päeva hiljaks jäänid

Postitas:

Mul on päevad juba 18 päeva hiljaks jäänud. Esimese rasedustesti tegin kui nädal oli hilinenud ja teise mõni päev hiljem aga mõlemad olid muidugi negatiivsed. Ei mingit heledat triipugi. Ma pole kunagi rase olnud ja ei taha ka mingeid üleliigseid sümptomeid külge pookida omale. Mingit valu alakõhus on kogu aeg olnud ja alaselja valu. Vahest ka rinnad on ja ei ole valusad. Arstile nii piakd järjekorrad hetkel, sest puhkuste aeg ja kuna ma elan Lõuna-Eestis siis pole ka variante palju. Kas ma peaksin uue testi tegema? On kellegil mingit sarnast kogemust olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 15:46; 11.07 11:12; 31.07 01:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsüklihäire? Tuleb arstile aeg kirja panna, et asi üle kontrollida, järjekord on pikk, aga küll see arstiaeg ka viimaks kätte jõuab. Muidugi võib ka menstruatsioon alata. Samas, kui sa rasestuda soovid, siis peaks analüüsid tegema, et mis lahti on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohalikus haiglas vereproovi ei saaks anda, et HCG-d mõõta? Mõned eurod maksab, aga vähemalt selgus majas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka hCG-analüüsi, rasedushormooni näidu tuvastamiseks veres. Rasedal naisel peab see näit olema > 30 mIU/mL. Ehk siis number, mis tulemuseks on, peab olema suurem kui 30, siis oled rase.
See on kõige kindlam viis raseduse tuvastamiseks sul hetkel. Pole mõtet arstil järjekorras oodata, ta saadab nagunii esimese asjana seda analüüsi andma.
Aga aja võid arstile ära panna ikka, mõlemal juhul on seda ilmselt vaja. Lihtsalt esmalt käi veretestil ära.
Analüüsi saab anda kõigis suuremates haiglates, kus labor tegutseb, sh maakonnahaiglates, mitte ainult suuremates linnades.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 08:59; 12.07 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ela linnas ega kohas üldse haiglat oleks:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 15:46; 11.07 11:12; 31.07 01:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna testisid nädal ja peale pärast päevade ärajäämist, siis tundub, et tegemist on lihtsalt tsyklihäirega ja yhed päevad jäävad lihtsalt vahele. No pole hullu. Aga kui nyyd teised päevad ka vahele jäävad, tuleks kindlasti arsti poole pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan sama, mis teised ehk tsüklihäire. Jälgi oma keha võib-olla on oodata uut OVd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ela linnas ega kohas üldse haiglat oleks:(

Ma ka ei ela kohas, kus haiglat oleks, aga olen veretestiks lähimasse linna sõitnud. Ise tahaks teada, mis seis on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 08:59; 12.07 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teema algataja. Selgus, et ma rase.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 15:46; 11.07 11:12; 31.07 01:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal siis rasedustest postiivseks läks? Või kuidas selgusele jõudsite, et siiski rase olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 18 päeva hiljaks jäänid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.