Esileht Ilu ja tervis 180cm+ pikad naised, palju kaalute?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: 180cm+ pikad naised, palju kaalute?

Postitas:
Huviline

Ja kas sooviksite maha võtta või mitte?

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Avantürist

Ma täpselt 180cm ja 69kg. Tunnen, et olen ideaalkaalus

+7
-3
Please wait...

Postitas:
kellukas

181 cm ja 64-65 kg vahel kõigub. Tahaks maha võtta.

+5
-19
Please wait...

Postitas:
Huviline

Miks ometi???

Sa oled ju alakaalu piiripeal niigi, eesmärk ongi jõuda alakaalu?

+17
-6
Please wait...

Postitas:
talent

181/58. Nii on ja nii jääb.

+5
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ometi???

Sa oled ju alakaalu piiripeal niigi, eesmärk ongi jõuda alakaalu?

Madal enesehinnang, buliimia.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen siin pikkade seltskonnas päris paksuke siis 😀

186/72

Alla võtta ei soovi. Võtsin kahe aastaga 4 kg alla, sellest piisab. Nüüd treenin lihast.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

181cm ja 60kg, kaal langeb ja mulle see sobib.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen ja imestan kuidas need, kes on normaalkaalus, on endaga rahul ja need, kes ilmselgelt kaaluvad liiga vähe, on endaga täiesti rahulolematud. Probleem ilmselgelt peitub milleski muud kui kaalunumbris.

180/69 = BMI 21,3 – täiesti normaalne saleda inimese kehakaal
181/64 = BMI 19,5 – alakaalu piiril, allapoole minna küll tervislik enam pole
181/58 = BMI 17,7 – täielikult anorektiline, see küll kuidagi tervislik enam pole
186/72 = BMI 20,8 – täiesti normaalne saleda inimese kehakaal

Ise küll 180+ pole (aga palju ka puudu ei jää) ja BMI on 20,7 ning ma olen ikka väga saleda kehaehitusega. Alla selle oleks täitsa lapsekeha juba.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen ja imestan kuidas need, kes on normaalkaalus, on endaga rahul ja need, kes ilmselgelt kaaluvad liiga vähe, on endaga täiesti rahulolematud. Probleem ilmselgelt peitub milleski muud kui kaalunumbris.

181/58 = BMI 17,7 – täielikult anorektiline, see küll kuidagi tervislik enam pole

Ise küll 180+ pole (aga palju ka puudu ei jää) ja BMI on 20,7 ning ma olen ikka väga saleda kehaehitusega. Alla selle oleks täitsa lapsekeha juba.

See lihtsalt näitabki kuivõrd väärastunud on tänapäeva ühiskonna normid kehakaalule ja kuivõrd haiged on “ilunormid” naiste puhul. Mitte kunagi inimkonna ajaloos pole peetud ideaalseks niivõrd kõhna, kondist ja poisilikku naisekeha.

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik on suhteline. Ma pole küll 180+ vaid 175cm aga enamus elu olnud selline 68-70kg. Ja koguaeg dieedil, mingi aeg võtsin 59kg peale ja suutsin olla seal paar aastat, nüüd elumuutuste tõttu kaal tagasi roninud 64kg peale ja ma tunnen ennast nii kohutavalt paksuna, vahin oma volte ja nutan patja põhimõtteliselt. Nii raske on olla, kõht ees, riided kitsad.

Trenni teen väga palju, suud ei oska ainult õigel ajal kinni panna.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks see oleneb vanusest ka. Ma olin noorena 67 kg (pikkus 186) ja tegelt ei olnud mingi kõrend, täiesti normaalne, sportlik kuju. Kehamassiindeksi järgi aga alakaalu piiril.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Modellide kuldajastu ikoonid- Schiffer (180/58) ja Auermann (180/54) olid sinu meelest anorektikud? Vaata neist 90ndatel tehtud pilte, väga kurvikad naised, lapsekehadest on asi kaugel. Praegused modellid on ikka hoopis kõhnemad.

+6
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik on suhteline. Ma pole küll 180+ vaid 175cm aga enamus elu olnud selline 68-70kg. Ja koguaeg dieedil, mingi aeg võtsin 59kg peale ja suutsin olla seal paar aastat, nüüd elumuutuste tõttu kaal tagasi roninud 64kg peale ja ma tunnen ennast nii kohutavalt paksuna, vahin oma volte ja nutan patja põhimõtteliselt. Nii raske on olla, kõht ees, riided kitsad.

Ma olen 174 pikk ja 63kg, tunnen end samuti kohutavalt paksuna. Unistus oleks kaaluda 56 kg, aga ma ei suuda kuidagi seda kaalu alla saada, vahepeal sain 60-61, aga sama kiirelt tulid need 2 kg tagasi ka.

Tänapäeval lihtsalt näeb tänaval niivõrd palju saledaid naisi ja nende kõrvalt ausalt tunnebki end vaid paksuna.

+2
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Modellide kuldajastu ikoonid- Schiffer (180/58) ja Auermann (180/54) olid sinu meelest anorektikud? Vaata neist 90ndatel tehtud pilte, väga kurvikad naised, lapsekehadest on asi kaugel. Praegused modellid on ikka hoopis kõhnemad.

No kui see on sinu arust kurvikas naisekeha, siis ma ei tea. Mina näen, seal ainult kontkõhna, rinnatut ja puusatud poisikeha, mida ka antud parameetritega (180/58) ka otse loomulikult on.Schiffer

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kui see on sinu arust kurvikas naisekeha, siis ma ei tea. Mina näen, seal ainult kontkõhna, rinnatut ja puusatud poisikeha, mida ka antud parameetritega (180/58) ka otse loomulikult on.Schiffer

C-korviga naine on “rinnatu”?
Arvestades praegust kehapositiivsuse võidukäiku, siis muidugi tundub normaalne naisekeha kontkõhn.

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

C-korviga naine on “rinnatu”?

Arvestades praegust kehapositiivsuse võidukäiku, siis muidugi tundub normaalne naisekeha kontkõhn.

Kust sa seda c-korvi näed?

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Huviline

Sul peab ikka endal peas midagi väga nihkes olema, et sa 180cm ja 54kg kaaluval inimesel näed “kurve”. Antud inimese KMi on 16,6, mis on pole lihtsalt alakaal, vaid juba tervisele ohtlik alakaal ja selle propageerimine on rohkem kui haige.

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen 174 pikk ja 63kg, tunnen end samuti kohutavalt paksuna. Unistus oleks kaaluda 56 kg, aga ma ei suuda kuidagi seda kaalu alla saada, vahepeal sain 60-61, aga sama kiirelt tulid need 2 kg tagasi ka.

Tänapäeval lihtsalt näeb tänaval niivõrd palju saledaid naisi ja nende kõrvalt ausalt tunnebki end vaid paksuna.

Ma neid niiväga saledaid naisi ei näe, pigem vastupidi. Selles suhtes ma saan aru et ma ei ole väga paks, täitsa okei keskmine. Aga ma mäletan seda saleda tunnet, kui lihtne oli riideid valida ja enesekindlam olla. Ikka nüüd tunnen neid volte. Aga maha ei lähe ka enam sama taktikaga mis siiani on toiminud.  Mind ei tee teised kadedaks vaid see milline ma olin. Et ma ei saa öelda, et mul geenid või asjad ei lubaks seda kunagi saavutada, et pole võimalik tavainimesel ilma eratreeneri või kokata seda saavutada. Oli küll.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tänaval ringi vaadata, siis neid inimesi, kes kaaluvad liiga palju, on ikka oluliselt rohkem kui neid, kes kaaluvad liiga vähe. Samas on siitsamast foorumistki näha, et alakaalu võib vabalt mõnitada, samas kui ülekaalu osas on ainus aktsepteeritav arvamus, et “iga keha on ilus”. Ei ole kumbki äärmus ilus, aga õnneks on normaalkaalu vahemik nii suur, et terve inimene võiks sinna siiski ära mahtuda.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen pikana seda tundnud, et selleks, et atraktiivne olla, peame me oluliselt kõhnemad olema kui 10-15-20 cm lühemad naised. Tavapäraste proportsioonidega oled kohe “suur”, mida ükski sihvakas naine enda kohta kuulda ei taha.

See teema näitab ka imeliselt ära, millised ootused on. Vaadake vaid postituste hindamisi.

Ma see 186/72 naine.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kumbki pole hea, ei ala- ega ülekaal. Alakaalulistel on näiteks luuhõrenemise risk palju kõrgem ja nad on üldse enamasti nõrgad. Ülekaalulised ei jõua samamoodi enamasti eriti midagi teha. Aga kerge ülekaal on vist siiski tervislikum kui alakaal.

Oleneb muidugi ka inimesest, vb mõnel on lihtsalt sellised geenid, et ongi alakaaluline kuigi sööb ja liigub küll. Kui energiat on, on kõik hästi, aga kui see tuleb tänu näljutamisele, siis mitte.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kust sina välja loed, et need inimesed oma kaaluga rahul ei ole? Mingi isetegevuslik järeldus?

(Olen see 181/58)

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge, mina olen lühike, natuke üle 1,6m ja kaalun hetkel 70 kg, aga riideid on minu suurusele küllaga leida: 40-42 suurus.

Ilmselgelt olen ülekaaluline. Lapse esimeseks sünnipäevaks loodan algkaalus tagasi olla, aga ma ei tunne end praegugi hiigelpaksuna ega koledana, mis sest et vanus läheneb neljakümnele ja kõht pole veel endises vormis.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kumbki pole hea, ei ala- ega ülekaal. Alakaalulistel on näiteks luuhõrenemise risk palju kõrgem ja nad on üldse enamasti nõrgad. Ülekaalulised ei jõua samamoodi enamasti eriti midagi teha. Aga kerge ülekaal on vist siiski tervislikum kui alakaal.

Oleneb muidugi ka inimesest, vb mõnel on lihtsalt sellised geenid, et ongi alakaaluline kuigi sööb ja liigub küll. Kui energiat on, on kõik hästi, aga kui see tuleb tänu näljutamisele, siis mitte.

Miks nii palju miinuseid? Need olid ju sisuliselt faktid, mis ma ütlesin. (Okei ühe panin endale ise kogemata, lihtsalt katsetasin kas enda postitust saab laikida jms.)

Aga jaa, sellega olen küll nõus, et ülekaalulisus on tänapäeval palju suurem probleem,  kuna seda on rohkem.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen eluaeg olnud 176/76 kanti ja pole iialgi ennast väheatraktiivsena tundnud.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kumbki pole hea, ei ala- ega ülekaal. Aga kerge ülekaal on vist siiski tervislikum kui alakaal.

Kui inimene on kergelt alakaalus või kergelt ülekaalus, on ta ilmselt üsna normaalkaalu piiril, mis ei toogi erilisi tervisehädasid kaasa. Aga ülekaalulisi on väga palju rohkem kui alakaalulisi ja probleem on selles, et ülekaalul ei ole maksimaalset piiri. Normaalkaalust allapoole saab ainult ehk 15 kilo minna, sealt edasi ootab juba surm. Normaalkaalust üle võib minna ka 100 kilo, drastilisematel juhtudel rohkemgi. Tervisehädasid on neil inimestel terve rida, haigekassast kulub meeletuid summasid nende inimeste aitamiseks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole sel Schifferil mingit C-korvi.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen eluaeg olnud 176/76 kanti ja pole iialgi ennast väheatraktiivsena tundnud.

176 on suhteliselt tavaline pikkus, keskmisest ainult natuke pikem. Võid olla natuke kohevam, aga sa ei paista seetõttu suur välja. Plusspunktid sulle enesekindluse eest! Väga pikad naised on suure tõenäosusega vähemalt teismeeas maadelnud ebakindlusega.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin loetakse kurvideks vist vaid punnitavaid rasvavolte. Kurvikas on siiski liivakell, mitte äratuskell. Schifferi mõõdud nt. 94-61-92. Väga kurvikas naine.

+5
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Esileht Ilu ja tervis 180cm+ pikad naised, palju kaalute?