Esileht Väikelaps 1,8a lapse magamine-mis minu lapsega toimub.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 1,8a lapse magamine-mis minu lapsega toimub.

Postitas:

Ma ei saa enam lapsest mitte midagi aru. Varem nii hästi maganud (öösel u.10h ja päeval 3h) poiss nüüd viimane nädal trikitab magamisega.Nii öösel kui päeval. Varem jäi nii 15min magama nüüd siis passin kõrval nii 1h õhtul ja 30min päeval. Siis jääb sügavasse unne(liigume palju, hästi aktiivne ja mänglev on ) Õhtul läheb magama nii 22.00 ja tõuseb siis nii 02.00-05.00 vahel . LIHTSALT tõuseb üles,alguses karjub, jooksen sinna ja siis tahab nii väga magama jääda(silmad vajuvad kinni) ja siis jälle silmad lahti ,vaatab,ohkab jne jne jne lõpuks võtan enda voodisse kus ka vähkreb nii 1h ja lõpuks jääb magama ja magab väga sügavalt. Lõunal seevastu magab 1,5h korralikult ära, siis plaks üleval (kusjuures on näha, et ta väsinud veel) ja hakkame aga mängima.
Kas see normaalne? Vanusega kaasas vms? Või mis nippe kasutama peaksin, et tal korralik ja mitte katkendlik uni oleks? Ennem oli alati hästi puhanud ja lõbus poiss , nüüd näha , et väsinud ja viril palju rohkem. Aru saada, et ei puhka nii välja.
Oeh segane tekst sai, ise ka nii välja puhkamata ja päevad siis ikka raskemad ka 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jajaa..meil käib sünnist saati niisugune trall.No nüüd veidi on paremaks ööuni muutunud, lõunal magub üldse rahulikumalt.Aga 1,6 a ümber olid öised röökimised ja üleval passimised täiesti igapäevased.Käisime ka psühhiaatri vastuvõtul, öeldi, et oodake 3-4 aastani, küll üle läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käitub sinu kirjelduse järgi, kui ta on üleväsinud. Siis on probleeme uinumisega ja tõuseb öösiti mitu korda üles. Samuti ärkab siis hommikul liiga vara ja on näha, et laps on tegelikult alles väsinud. Sama jant jätkub päevaunega, ammu juba haigutab, kuid magama ei jää.
Ma küll ei tea, kui vana su laps on, kuid mulle tundub, et äkki paned ta liiga hilja magama. Minu kohe 2-aastaseks saav laps läheb 20-20.30 paiku ööunne. Samuti olen kasutanud seda varianti, et kui ikka on näha, et väsinud, üritan päeval ka teist korda magama saada, vahel õnnestub. Kui mitte, siis panen õhtul varem magama, kui tavaliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps 1,8a lapse magamine-mis minu lapsega toimub.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.