Esileht Lapse ootamine 19+5 ei tunne liigutusi. Platsenta tagaseinas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 19+5 ei tunne liigutusi. Platsenta tagaseinas

Postitas:

Tegemist kolmanda rasedusega. Eelmise kahega oli ka platsenta tagaseinas ja liigutusi tundsin juba 17+ ja 15+. Nüüd kohe 20 nädalat ja ei tunne. Ise olen mures, aga ämmaemand ütles, et ei peagi veel tundma. Südamelöögid korras ja dopleriga kuulates on kuulda ka, et liigutab. Kes veel nii hilja hakanud tundma, kui platsenta taga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 19+4 ja pole ka kindel, kas tunnen või mitte. Isegi ei tea, mida nagu tundma peaks. Kõht ka mikroskoopiline ja samuti platsenta tagaseinas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin esimese rasedusega alles 21. nädalal tundma. Iga rasedus on erinev ja alati ei pea paika, et hilisematega hakkad varem tundma – see on lihtsalt statistiline näitaja. Võibolla on beebil seal piisavalt ruumi, et ei lähe nö väga vastu, võibolla liigutab end vähem lihtsalt, nii et ei ole tunda, liigutused on rohkem beebi enda keha ligi jne. Kui ämmakas ütleb, et kõik ok, siis ilmselt ongi. Kohe-kohe on sul ju järgmine suurem UH ees ja seal saad kindla vastuse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See normaalne. Minul seekord tagaseinas ja liigutusi tundsin 21 nädalal. Arst ütles, et lapse asend selline, et ei pruugi tunda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 08:34; 21.10 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul rasedust sama palju praegu. Teine rasedus. Üliharva on midagi tunda ja sedagi pika käed kõhul ootamise peale ja ainult öösel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli tagaseinas. Liigutusi hakkasin tundma alles 23+ nädalat. Ämmakas ütles, et täiesti ok. Igal ühel erinev ja täiesti individuaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 19+3 ja ei tunne midagi. Südametöö ilusti olemas. Ämmakas ütles, et enne 22 näd on okei mitte tunda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 08:34; 21.10 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kolmas rasedus. Platsenta taga. Liigutusi hakkasin tundma 23+ nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine 19+5 ei tunne liigutusi. Platsenta tagaseinas