Esileht Ilu ja tervis 1a.ee lõhna tellimine

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: 1a.ee lõhna tellimine

Postitas:

On keegi sealt lõhnu tellinud? Vaatasin ühte lõhna, mida tahaks osta. Mylookis maksab see 82 euri, aga seal ainult 44 euri. Kas võib tegu olla, et polegi originaal?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just hiljuti tellisin ja see on küll originaal. Ostangi viimasel ajal kosmeetikat imelikest kohtadest nagu K-Rauta, 1a.ee jne. Kosmeetikapoed on palju kallimad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laevas töötavalt tuttavalt saaksid selle lõhna 25 euroga. Ja ka siis on kaupleja kasumis.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 19:44; 13.10 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin ka hiljuti, oli tõesti hea hinnaga ja tegu originaaliga. Olen juba aastaid sama lõhna kasutanud ja tunneksin ära küll, kui poleks originaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei julgeks osta sealt. Ega ka muudest sarnastest ülisoodsatest kohtadest.
Samas ma ka kosmeetikapoodidest ei osta, pigem laevadelt. Vaata parem tallink e pood, seal ok soodustus praegu.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:33; 12.10 11:36; 14.10 09:17; 15.10 13:37; 17.10 13:24; 18.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laevas töötavalt tuttavalt saaksid selle lõhna 25 euroga. Ja ka siis on kaupleja kasumis.

Kahju et ei ole ühtegi tuttavat :)juurdehindlus nagu näha on lõhnadel meeletu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:33; 12.10 11:36; 14.10 09:17; 15.10 13:37; 17.10 13:24; 18.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin just kaup24.ee, võtan täna paki välja, eks näis. Pakk tuli kohale järgmisel päeval ja samuti üliodav. Olen seda lõhna varem ostnud, tunnen samuti ära kui on võlts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 08:05; 13.10 08:06; 14.10 11:50; 14.10 11:53; 15.10 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laevas töötavalt tuttavalt saaksid selle lõhna 25 euroga. Ja ka siis on kaupleja kasumis.

ma küll aru ei ole saanud, et tellides nende kodulehelt, see kraam odav on. On see siis oma töötajate hind?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 08:05; 13.10 08:06; 14.10 11:50; 14.10 11:53; 15.10 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin just kaup24.ee, võtan täna paki välja, eks näis. Pakk tuli kohale järgmisel päeval ja samuti üliodav. Olen seda lõhna varem ostnud, tunnen samuti ära kui on võlts.

Mille järgi sa võltstoote ära tunned? Lõhn on ju sama, küsimus on alati selles kui kaua peal püsib.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laevas töötavalt tuttavalt saaksid selle lõhna 25 euroga. Ja ka siis on kaupleja kasumis.

ma küll aru ei ole saanud, et tellides nende kodulehelt, see kraam odav on. On see siis oma töötajate hind?

No muidugi on see slabihind (korra kuus käib laevapere poes ja ostab etteantud normide järgi endale kaupa).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 19:44; 13.10 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin just kaup24.ee, võtan täna paki välja, eks näis. Pakk tuli kohale järgmisel päeval ja samuti üliodav. Olen seda lõhna varem ostnud, tunnen samuti ära kui on võlts.

Mille järgi sa võltstoote ära tunned? Lõhn on ju sama, küsimus on alati selles kui kaua peal püsib.

No siis järelikult pealpüsimise järgi tunnebki? Loogiline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin just kaup24.ee, võtan täna paki välja, eks näis. Pakk tuli kohale järgmisel päeval ja samuti üliodav. Olen seda lõhna varem ostnud, tunnen samuti ära kui on võlts.

Kuidas kogemus oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:33; 12.10 11:36; 14.10 09:17; 15.10 13:37; 17.10 13:24; 18.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin just kaup24.ee, võtan täna paki välja, eks näis. Pakk tuli kohale järgmisel päeval ja samuti üliodav. Olen seda lõhna varem ostnud, tunnen samuti ära kui on võlts.

Kuidas kogemus oli?

kõik on ok, lõhn püsib ja sama mis poes testides. Olen rahul ja see lõhn veel odavam võrreldes Mylooki ja Lovertega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 08:05; 13.10 08:06; 14.10 11:50; 14.10 11:53; 15.10 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin just kaup24.ee, võtan täna paki välja, eks näis. Pakk tuli kohale järgmisel päeval ja samuti üliodav. Olen seda lõhna varem ostnud, tunnen samuti ära kui on võlts.

Mille järgi sa võltstoote ära tunned? Lõhn on ju sama, küsimus on alati selles kui kaua peal püsib.

olen aastaid tagasi saanud lõhna, mis haitus minutitega nahalt ja lõhn oli täiesti teine kui poes, käisin selle võltslõhnaga poes ja testisin neid mõlemaid, originaali ja nn. vuhvellõhna. Vuhvel kadus kohe, juba testimise ajal poes.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 08:05; 13.10 08:06; 14.10 11:50; 14.10 11:53; 15.10 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin Lovertest lõhna ja no varem poest ostetuna püsis väga hästi, Loverte oma üldse mitte. Natuke nagu kahtlane on. Ühe uue lõhna ostsin poest, hind oli nendes lovertedes jne palju odavam, aga ei riskinud enam.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin Lovertest lõhna ja no varem poest ostetuna püsis väga hästi, Loverte oma üldse mitte. Natuke nagu kahtlane on. Ühe uue lõhna ostsin poest, hind oli nendes lovertedes jne palju odavam, aga ei riskinud enam.

Kindel, et üks ei olnud parfüümvesi ja teine tualettvesi?

Elus ei usu, et netipood vufleid müüb.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin Lovertest lõhna ja no varem poest ostetuna püsis väga hästi, Loverte oma üldse mitte. Natuke nagu kahtlane on. Ühe uue lõhna ostsin poest, hind oli nendes lovertedes jne palju odavam, aga ei riskinud enam.

Kindel, et üks ei olnud parfüümvesi ja teine tualettvesi?

Elus ei usu, et netipood vufleid müüb.

selle vufli ma just e- poest sain, õnneks sain oma raha tagasi, olid viisakad ja probleemi vähemalt sellega ei tekkinud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 08:05; 13.10 08:06; 14.10 11:50; 14.10 11:53; 15.10 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kogemus siit ka eelpool läbi jooksnud e-poega. No ei olnud see lõhn, mida varem olin ostnud ja kasutanud. Juba pakend ja pudel olid kuidagi kipakad.
Kirjutasin neile ja muidugi väideti et ei, on ikka õige jne. See juhtus muidugi ka aastaid tagasi. Ehk siis ma kasutasin selle lõhna pikapeale ikka ära aga mõru maitse jäi asjale juurde.

Praegu vaatasin Kaup 24 ühte huvipakkuvat parfüümi. Kuskil mujal kahjuks saada pole. Võib-olla proovin ära, hind pole väga kallis. Annan siis teada, kuidas seekord ostuga läks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:33; 12.10 11:36; 14.10 09:17; 15.10 13:37; 17.10 13:24; 18.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu eluilmas, et vähemalt Eesti netipoed mingit libakaupa müüvad. Väga lihtne on ju võtta see netipoest ostetud parfüüm ja pöörduda Tarbijakaitsesse. Ükski netipood ei riski sellega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kaup24 tellinud korduvalt ja ka kaubamajast ostnud samu lõhnu eelnevalt ja kõik klapib. Nii minu, kui mehe lõhnad. Pakendid korrektsed ja pole mingit märkigi, et tegu oleks mitte originaaliga. Tunneksin need ära. Hetkel ka kodus sama brändi tooted( pudelid samasugused),aga erinevad lõhnad ja kõik ok.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aegunud lõhnu olen igatahes veebipoodidest saanud küll. Tõsi, olid originaalid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aegunud lõhnu olen igatahes veebipoodidest saanud küll. Tõsi, olid originaalid.

See on teine teema, miks ma eelarvamusega suhtun üliodavatesse veebihindadesse.
Kui antud parfüümi ei toodeta enam aastaid ja ikka e-poes müügil, siis ei saa ilmselt väga värske kraamiga tegu olla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:33; 12.10 11:36; 14.10 09:17; 15.10 13:37; 17.10 13:24; 18.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin just kaup24.ee, võtan täna paki välja, eks näis. Pakk tuli kohale järgmisel päeval ja samuti üliodav. Olen seda lõhna varem ostnud, tunnen samuti ära kui on võlts.

Mille järgi sa võltstoote ära tunned? Lõhn on ju sama, küsimus on alati selles kui kaua peal püsib.

See nüüd küll tõele ei vasta. Vuffellõhnad ei suuda kunagi tabada originaali. Lisaks on karbil ja pudelil siiski koodid, mida peab jälgima.
Lisaks sõltub püsimine ka muudest asjadest- testrid on poes eriti intnsiivsed ja kauakestvad, lisaks on ühes kohas müügil parfüüm, teises lõhnavesi. Poodide riiulid on erinevad- nt. Idaalkosmeetika hoiab parfüüme valgustusega klaasriiulitel, mis lähevad soojaks. Kui parfüümi seal kuude kaupa praadida, siis on selge, et midagi head seal olla ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin just kaup24.ee, võtan täna paki välja, eks näis. Pakk tuli kohale järgmisel päeval ja samuti üliodav. Olen seda lõhna varem ostnud, tunnen samuti ära kui on võlts.

Mille järgi sa võltstoote ära tunned? Lõhn on ju sama, küsimus on alati selles kui kaua peal püsib.

See nüüd küll tõele ei vasta. Vuffellõhnad ei suuda kunagi tabada originaali. Lisaks on karbil ja pudelil siiski koodid, mida peab jälgima.

Lisaks sõltub püsimine ka muudest asjadest- testrid on poes eriti intnsiivsed ja kauakestvad, lisaks on ühes kohas müügil parfüüm, teises lõhnavesi. Poodide riiulid on erinevad- nt. Idaalkosmeetika hoiab parfüüme valgustusega klaasriiulitel, mis lähevad soojaks. Kui parfüümi seal kuude kaupa praadida, siis on selge, et midagi head seal olla ei saa.

Tõsi, kaupluste testrid on palju kauemkestvad. Tihti on kerge pettumus, kui ostad sealtsamast, kus oled testrit proovinud ja no pole nii intensiivne see müüdav lõhn. Aga see paratamatus.
Lisaks olen alati imestanud et parfüümid ja kosmeetikatooted on valgustatud ehk siis soojendusega riiulitel. Olen seda mujalgi märganud, äkki laevadel (võin ka eksida)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:33; 12.10 11:36; 14.10 09:17; 15.10 13:37; 17.10 13:24; 18.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis 1a.ee lõhna tellimine