Esileht Väikelaps 1a lapse magamine päeval

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 1a lapse magamine päeval

Postitas:

Kuidas magama saate: voodis, kiigus, vankris…? Mitu kordapäeva ajal  ja kui kaua laps magab?

Lisaküsimus: Kas lubate 1a  lapsel telekat vaadata, kuulata? Või mängib see kogu päeva taustaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millalgi 1a liikusid 1 unele. Oli see nüüd 1a1k või 1a2k, nii täpselt ei mäletagi. Vankris. Umbes 1a3k ja 1a5k hakkasid toas magama, võrekas.

Esimene laps, kui üli ühel päevaunel, magas algul 3-4h. Teine 2-3h.

Esimene hakkas telekat saama umb 1a3-4k, kui hakkas 5.30-6 ärkama ???? Hommikuti, mingilt kanalilt tulid rahulikud titekad multikad. Hommikuti siis olidki multikad taustaks umb 1 h, ega ta koguaeg ei vaadanud, aga nõudis vähem minu/mehe tähelepanu, kumb meist siis diivanil poolmagades oli ????

Niisama taustaks telekas ei mängi meil. Kui miskit konkreetset vaadata pome, siis kinni. Aga kuna vilkuv pilt paelus juba pisikese beebi tähelepanu, harjusin telekat vaatama ainult laste uneajal. Nüüd kui nad suuremad, on isegi veider meelde tuletada nädalavahetuse hommikul, et võiks mõnda saadet vaadata, et enam ei pea ju kinni olema ???? Kuigi kohe-kohe hakkab järgmine beebi vilkuvat pilti kõõritama….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 1 aastane magas ühe une päeval oma voodis umbes poolteist tundi. Istusin voodi kõrval nii kaua kui magama jäi. Vaikselt ise sahmerdas ennast magama.

Telekas on koguaeg taustaks olnud ja see pole teda üldse huvitanud, aga multikaid hakkasin mõned kuud peale aastat näitama. Kahjuks ka need teda üldse ei huvita kui praegu rasedana tahaks vahepeal mõnda puhkehetke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 1.aastane magab phmt igal pool, aga kõige kiirem viis magama saada on autos. Garaziis jahe ja pime, magab vahest kuni 3h jutti. Tool käib lamamisasendis ka. Oma voodis magab ka, aga uinumine võtab vahest kuni tund aega, seetõttu eelistan kas kärutada või siis autos magama saada. Ühele unele liikus umbes 8-kuuselt.

Väiksena telekas mängis rohkem. Sel hetkel kui hakkas huvitama hakkasime limiteerima. Mingi hetk hakkas kohe hüsteeriliselt nõudma seda. Selle peale leppisime kodustega kokku, et ei vaata üldse telekat lapse kõrvalt ja läks paremaks. Nüüd ca 15 min enne lasteaaeda ja 15 mintsa peale, õnneks sel suvel nii head ilmad et sedagi mitte iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanem laps läks ühele unele üle 1a5k vanuselt, enne tegi kaks und. Magas päeval kärus või suures voodis minu kaisus. Väiksem laps on aastane ja teeb mõnikord ühe ja mõnikord kaks und. Magab võrevoodis või kärus.

Vanema lapse ajal vaatasime telekat ainult tema uneajal, sest ta pilk muidu ainult ekraanil peatuski. Väiksemale telekas huvi ei paku eriti, seega vaatame tihti ka siis kui ta ärkvel on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1a1k läks kolmelt unelt kahele ja 1a2k läks kahelt ühele. Üldiselt magas alati kärus aga enam ma teda sinna ei pane, sest 1,5h sellises ebainimlikus kuumuses ei tule kõne allagi. Tudub toas, uks on vahelt kinni ja mina tegelen teises toas või köögis enda asjadega.

 

Teleka suhtes oleme väga tolereerivad, ilmselt sellepärast, et töötame mehega mõlemad IT-alal. Tund, võibolla 1,5h päevas on küll meie jaoks okei. Vaatab üldiselt suurest telekast. Kui on pikem autosõit (4-5h) siis on ikka igaks juhuks kaasas tahvelarvuti. Laps siis praeguseks 1,5-aastane 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 aastaselt magas 1 une ja selle toas oma voodis või kärus – olenes, kas mul oli kodus tegemist või mitte.

Telekat ei ole näidanud ega ka pole taustaks olnud. Juuste lõikamise/Haiguse ajal vaatab telekast pigem masinaid sõitmas või soovi korral loodussaateid. Kodus taustaks on enamjaolt vaikus, kuulame ka muusikat/erinevaid pille.  Hetkel 3 aastane.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1a2k läks ühele unele üle. Enne seda oli hommikune kodus voodis (magasin ka) ja teine kas õues kärus või samuti voodis. Käisime sel ajal õues käruga niisama uudistamas ärkveloleku ajal. Praeguse ühe une magab ka kõige paremini voodis.

Telekat taustaks ei käi ja pigem on vaikus või valitud (laste) muusika (raadio häirib mind ennast ja väsitab).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps 1a lapse magamine päeval