Esileht Väikelaps 1a lapsega Phuketisse

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 1a lapsega Phuketisse

Postitas:

Hei, Kes on käinud 1a (või enam-vähem sama vana) lapsega Phuketis ja Koh Lantal?

1) Kuidas seal organiseerida lapse söögiajad? Kas võtsite Eestist söögid kaasa? Või saab ka kohapeal hakkama?
2) Kas mähkmeid on seal poodides saada? Ei tahaks 2 nädala varu kaasa võtta 😀
3) Kuidas korraldasite öise pika lennu 9h? Magas teie süles? Lennuki beebikorvi enam ei mahu 😀 see on ainult 70cm pikk, tüdruk mul 80cm 😀

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 15:08; 20.01 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida veel ? Peab nii pisikest sellisesse koldesse kohe tassima, ei ole kannatust et vähe oodata kuni laps adekvaatne ?
Teised reisikaaslased on väga “õnnelikud” püsimatu beebi kõrval, raudpolt

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida veel ? Peab nii pisikest sellisesse koldesse kohe tassima, ei ole kannatust et vähe oodata kuni laps adekvaatne ?

Teised reisikaaslased on väga “õnnelikud” püsimatu beebi kõrval, raudpolt

Oskad äkki täpsustada, mis “kollet” sa silmas pead 😀 Ja pean mainima, et minu laps on täiesti adekvaatne 😀 ei ole täheldanud ühtegi kõrvalekallet normaalsusest, mida aga sinu puhul küll öelda ei saa.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 15:08; 20.01 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida veel ? Peab nii pisikest sellisesse koldesse kohe tassima, ei ole kannatust et vähe oodata kuni laps adekvaatne ?

Teised reisikaaslased on väga “õnnelikud” püsimatu beebi kõrval, raudpolt

Oskad äkki täpsustada, mis “kollet” sa silmas pead ???? Ja pean mainima, et minu laps on täiesti adekvaatne ???? ei ole täheldanud ühtegi kõrvalekallet normaalsusest, mida aga sinu puhul küll öelda ei saa.

Hiinlastel on surmav kopsupõletiku viirus, mis jõudis juba Taisse, ilmselt ta mõtles seda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tais ei ole ma lapsega käinud, aga reisinud olen igas vanuses. Ühesega ongi vist kõige raskem, sest söögiks ainult piimast ei piisa, aga päris “ükskõik mis” samuti ei sobi, seega peab rohkem ette valmistuma ja kindluse mõttes harjumuspärast toitu kaasa võtma jne.

Meie oma magas öisel lennul meie kahe vahel oma istme peal (vedas, et oma koha üldse sai), aga pidime kogu aeg jälgima, et ta maha ei keeraks ennast ja kuna ta pooleldi minu toolile ulatus, oli mul endal väga ebamugav poole kanni peal kuidagi nurka surutuna istuda. Hiljem lugesin kuskilt, et osad vanemad kasutavad sellist spets patja, mille saab täis puhuda ja jalgade koha peale panna, et lapse istet “pikendada”, guugelda “Inflatable Travel Foot Rest Pillow”. Sellest muidugi pole kasu kui lapsel oma istet pole. Magamapanek oli üldse väga vaevaline, meie laps lihtsalt ei osanud magada mujal kui voodis või hädapärast ka liikuvas vankris. Mitu tekikest oli ka lennukis kaasas, sest üsna jahe oli, pluss ühe panime alla, kuna nahkistmed tundusid ebamugavalt külmad magamiseks.

Riideid, mähkmeid ja niiskeid lappe võta lennukisse varuga. Meil on korduvalt juhtunud, et üht neist läheb palju-palju rohkem vaja kui ma arvanud oleks. Iseendale samuti vahetusriided, et kui laps su täis oksendab või sööki-jooki peale ajab vms. Kindlasti lutipudel või veepudel, mida iganes ta joomiseks on harjunud kasutada. IPadi laadisime hunniku multikaid ka alla, need on aidanud aega sisustada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olnud aastasega ja väiksemaga nii Tais kui Kambodžas ja mujal Kagu- Aasias. Kui lend on öine, siis laps ehk magab. 9h pole minu kogemusest pikk lend, iga kell võtaks ette 🙂 Mõni tuubitoit ja uus mänguasi- raamat kaasa. Õhkutõusmise ajal juua jne.
Mina olen mähkmed, niisked salvakad ja mõned toidud kaasa pakkinud, reisi pikkus ca 2 nädalat. Pudruhelbed ei kaalu ju palju jne. Aga kui jääte pikemaks, siis tasub uurida. Kunagi Malaisias pidin mähkmed ostma juurde, ei olnud head.
Söögist- riisi olen andnud alati, ka kala- kana. Saad ju paluda, et lapsele. Samuti puuviljad on vabalt saada. Aastasele pasta, nuudlid, muna- kõik on proovitav. Tellige endale nii, et saate jagada. Alati leidub pere toitudes midgai, mis aastasele sobiv.
Ja seal ka kasvavad lapsed ja söövad midagi, ja üldse mitte kõige vürtsikamaid toite!
Mõnusat reisi!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen praegu lastega (4 a ja 1 a) Phuketis. Püksmähkmed leidsin apteegist. Täitsa okeid. Aga tuubitoite siin üldse pole. Võtsin kõik kaasa. Paar tk jäi puudu. Homme plaan minna ühte kaubanduskeskusesse vaatama, kas midagi sealt leiaks. Üldiselt õnneks natuke see 1-aastane sööb ka meie toite.
Lennul on lapsed erinevad. Mu praegu 4-aastane oli väga vapper öölendudel magaja beebina. Praegune 1-aastane nii väga hästi ei maga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps 1a lapsega Phuketisse