Esileht Väikelaps 1a10k laps potitamine ja oma voodi/tuba

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 1a10k laps potitamine ja oma voodi/tuba

Postitas:

Olen pühendunud lapse potile õpetamisele. Praeguseks on ta mähkmevaba vist isegi juba. Päeval küsib või käib ise kui jookseb paljalt ringi ja öösel kui korra öö jooksul ärkab, panen potile ( muidu jääbki rahutult keerutama ja magama tagasi ei jää) ja hommikul jälle pistan potile ja nii ongi ööd ka kuivad.  Aga ta magab veel oma võrekaga minu voodi vastas.. Kuidas siit edasi ta oma (uude?) voodisse saada nii, et linad kuivaks jääks? Praegu reageerin kiirelt nihelemisele ja saan jooksvalt hinnata, kas on vaja nüüd potile või ei.. Aga kuidas seda tehakse siis kui laps on eraldi voodis või lausa eraldi toas? See eraldi magamine pole minu jaoks oluline olnud, aga varsti on uus beebi tulemas ja kõik ühes toas magades segaksid ilmselt teineteist.. Andke palun nõu,kuidas asja korraldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ta võrekast ise välja, st kas pulgad või külg on eest? Siis võiks järgmine etapp olla “mine pissile” potile panemise asemel. St et tunne seostuks sellega, mida ta ise tegema peab. Enne teise tuppa kolimist.

Lapsed ühes toas enamasti teineteist ei sega (st ma ei tea kedagi, kel oleks seganud), v.a see, et toimiv magamapanekurutiin peab olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps 1a10k laps potitamine ja oma voodi/tuba