Esileht Väikelaps 1a1k laps ei lase enam midagi teha endaga

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 1a1k laps ei lase enam midagi teha endaga

Postitas:
Kägu
  1. Varem oli kõik OK, aga nüüd paar viimast päeva ei lase hambaid pesta, hammustab ja viskleb. Hullem lugu on küünte lõikamissega, ma pole seda 2 päeva saanud teha. Ta hakkab juba kääre nähes röökima ja visklema, täielik hüsteeria. Ma ei ole talle enda arvates küll haiget teinud, väga ettevaatlikult olen lõiganud. Kas see on mingi arenguetapp või jääbki nüüd nii?
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on etapp. Mis edasi saab sõltub sinust. Mina nt hammaste pesu osas järgi ei annaks, sest meie majas see ei nö vaidlustatav tegevus. Esimese lapsega oli ka umbes sama vanalt mingi vastuseis ja ma jätkasin lihtsalt kõige kiuste ning nädalakesega läks üle ja peale seda ei ole selle teemaga ühtegi probleemi olnud. Muret ei tekkinud ka nooremaga samas eas, sest kuna vanem laps vastu ei puikle, siis nooremale vist ei tule see pähegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu laps ei lasknud ka mingi aeg hambaid enam pesta. Siis ma peaaegu 4-6 kuud ei pesnudki, aga sellest pesemata jätmisest jäid nüüd esihammastele pruunid süvendiga triibud, nagu augu eelased. Loodan, et edasi auguks ei arene, aga vähemalt piimahambad vahetuvad kunagi, suuremana jäävhammasteha peab hoolsam olema.Hiljem hakkas uuesti hea meelega hambaid laskma pesta ja ise ka pesema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hammaste pesemine ei ole kohe kindlasti vaidluse koht. Pesedki kasvõi vägisi kinni hoides aga suuhügieen ei ole järele andmise koht. Tuttav lõikas oma lastel küüsi kui need magasid kuna ärkvel olles nad lõigata ei lasknud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps 1a1k laps ei lase enam midagi teha endaga