Esileht Väikelaps 1a2k laps pole nädalaid midagi söönud seoses hammaste tulekuga, mida ette võtta?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 1a2k laps pole nädalaid midagi söönud seoses hammaste tulekuga, mida ette võtta?

Postitas:

1a2k lapsel tulevad taha hambad, igemed paistes, esineb vahest ka palavikku ja laps väga viril, soovib tavalisest ka rohkem magada. Aga olen väga mures seepärast, et ta ei söö mitte midagi… ainus, mis ta pisut nõus on võtma kas rp või tassist pisut vett. Ta pole nädalaid juba liha, juurvilju, puuvilju, pudru söönud… kardan, et tekib üks suur vitamiinipuudus. Hambaid ikka veel väljas pole ja ei tea, kaua see veel küll kesta võib. Oleme söömist proovinud igatmoodi, ükski variant ei sobi. Mida küll teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullake ei olegi midagi teha.Minul on poiss 1a10k ja meil hakkasid ka tulema viimased hambad.Poiss suud lahti ei tee ega näita mulle. Ööseks olen pannud paratsetamooli küünla, kuna ta röögib ja väänleb meeletult.Eile õnnestus mul korraks suhu näha.. ei tea kas nägin õieti et üks hambatipp on väljas.
Mul poiss õnneks sööb. Olen teinud väga vedelaid putrusid ja lõunasöögi olen saumiksriga peeneks teinud.
Oluline on et ta sul jooks. Anna talle kummeliteed ja mahlu juua…
Kui tal oleks meeletu nälg küll ta siis sööks ka .. arvan mina. Ega sa ise ka ju ei taha süüa kui hammas valutab:)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tõesti nii nagu sa räägid, siis selles vanuses laps võiks siiski mingeid aineid saada. Kas sa RPA oled proovinud? RP ka väga okei, kui seda saad piisavalt anda. Muud sa teha ei saa, sest kui hambad teevad muret, siis see läheb varsti mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju ta seda rp saab? ka see on selles vanuses suht tavaline olukord, et laps sööbki rp või rpa kõhu täis ja seetõttu keeldubki igasugusest muust toidust.
proovi nt vedelam püreesupp teha ja seda tassist anda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks mingi aeg kaubaks leiged püreesupid (kõrvits-kartul-porgand-sibul) ja joogijogurtit ning puvilja-marja-piima smuutisid jõi kõrrega. Samuti väga-väga pehmed kooritud pirnid läksid kaubaks.

Kui enne söömist geeli panna ja veidi oodata, et see mõjuma hakkaks, kas ei aita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmad smuuthid peaksid ehk aitama? Külm leevendab hambavalu ja smuutid on üldjuhul magusad ka, mis lastele peaks meeldima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps 1a2k laps pole nädalaid midagi söönud seoses hammaste tulekuga, mida ette võtta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.