Esileht Koolilaps 1klassi millised vahetusjalanõud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 1klassi millised vahetusjalanõud

Postitas:
Anonymous

Teen uuringut vahetusjalanõude kohta. Millised need üldiselt teil kasutusel on, kas eestis on selliseid hästi leida ja saada ja mis hinnaga olete nõus ostma… mis suurust teie lapsed kannavad. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, raske teema. No ei ole leida tüdrukule selliseid jalatseid nagu tahaks. Minu soov oleks ühevärvilised nahast rihmikud, nina ja kand kinni. Mitte kirjud ja titekad, vad ilusad. Ja no ei leia.
Jalg on 29/30 ja oleks nõus maksma kuni 40 euri nende eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei leidnud ka selliseid nagu tahaks, seest ja väljast nahast rihmikuid, selliseid universaalse välimusega, et sobib igapäev ja ka pidulikuma püksiga ja triiksärgiga, no mitte viigipükstega.
Jalanumber 35. Ostsin mustad nike rihmikud,seest nahast nad ei ole, aga ei torka silma. Hind mitte üle 30 euro.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olid Superfit sandaalid. Krõpsuga, et saaks kiiremini. Pidulikuks puhuks siiski peab teised vaatama.
Kaubamajas minu arvates valikut küllaga,
number 32 või 33, ei mäleta eriti. Hind midagi 20EUR, oli eelmise aasta mudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Laps läheb hetkel viiendasse klassi. Meil on vedanud, oleme igaks kooliaastaks leidnud sobivad kvaliteetsed rihmikud, kas siis suvehooaja allahindlustelt või outlettidest. Senini ei ole maksnud üle 15¤. Tegemist siis poisiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss.
Pole kunagi olnud probleemi, et ei leiaks sobivaid jalanõusid. Ilmselt see riietumise teema rohkem tüdrukute asi.
Meil siis ecco sandaalid krõpsudega, nina ja kand kinni. Seemisnahk/nahk, värv varieeruv hall. Hind oli 50 midagi, ostetud soodukaga. Suurus 31. Tundub, et olen ecco fänn.
Liiga odavaid jalanõusid ei osta, kuna poiss trööpab palju ja pool eaastaga oleks nad täiesti läbi. Korralik jalanõu peab meil vastu aasta/kaks (kui jalg ei kasva) ja saab järgmistele kandjatelegi pärandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss läheb 2. klassi ja soov on samuti leida seest ja väljast nahast soliidsemad, musta värvi, nina ja kand kinni. Ei soovi sportlikke sandaale, vaid just nimelt ühevärvilisi. Mu abikaasal on sellised, Ecco omad, aga laste suurust ei suuda leida (otsingud on hetkel olnud vaid Tartus, küll olen eBays taolisi kohanud). Tahaks ikkagi jalga proovida enne ostmist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poisslaps, algklassides. Sandaalid, soovitavalt tumedad, kindlasti lahtise ninaga. Harilikult olen ostnud põhjanaabrite juurest hinnaga 10-19 eurot. Sel aastal lapsele meeldisid ja jalas istusid väga hästi ühed 27 eurised sandaalid.

Suuruseid 30+ Eestist leida on minu meelest raske, aga ega ma ei ole väga vaevelnud ka. Helsingis on valik hea ja sobiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistan pigem kinnise ninaga varianti. Minu meelest on need näiteks koolivormi juures kuidagi ilusamad kui lahtised sandaalid.
Minu poisil on juba mitmendat aastat sellised poisilikult sportlikud jalatsid:
http://www.mytoys.de/GEOX-GEOX-Kindersandalen/Mini-Jungen-Gr-27-35/GEOX/KID/de-mt.sh.br01.15.05.12/2397918
Mugavad, amatoomilised, hingavad, tald ei määri ega libise. Sees on seemisnahk ja kangas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps 1klassi millised vahetusjalanõud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.