Esileht Väikelaps 2-3 a lapse padi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 2-3 a lapse padi

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas ja millise padja 2a 10k lapsele öösel magamiseks võiks panna? Netipoodidest uurisin, et mõned on üliõhukesed beebipadjad. Kas te kasutate nii vanale lapsele juba täiesti tavalist täiskasvanute patja? Mõnda õhemat täiskasvanute patja?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.haldjakodu.ee/kuidas-valida-laste-voodiriideid-p.html

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil olid üliõhukesed padjad. Suurem laps oli kuni mingi 3,5 üldse padjata. Aga noorem paistis patja tahtvat (kaisus ronis alati padjale, kui suurem patjade vahele).

Olid ikka pikalt õhukestega. Nüüd paar kuud tagasi 7aastaselt hakkas suurem laps kõrgemat patja nõudma. Ostsime sellise hästi pehme, et pea vajuks ikka madalale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma jälgiks last, et kui varem on maganud üldse ilma padjata, siis ostaks õhukese beebipadja ja kui varem maganud juba padjaga, siis võtaks tavalise täiskasvanute padja, aga lihtsalt madala ning pehme. Mul esimene laps juba aastaselt tahtis patja ja hakkas üsna vara magama tavalise padjaga, sest õhuke beebipadi talle ei meeldinud. Väiksem on 1,5a ja magab hea meelega beebipadjaga või üldse ilma padjata veel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuni paari aastaseni eelistas ilma padjata magada. Aga meil oli kodus mingi hästi ära vajunud täidisega(vatiin) padi mida kasutasin siis kui lapsel nohu oli, et pea vedikenegi kõrgemal oleks. Nüüd on laps 8 ja eelistab ka võimalikult õhukest patja, magab üldse ilma või oma kaisukate hunniku otsas 😆. Paar kaisukat on ka padja eesmärgiga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lapsed magasid 11-12 aastaseni imiku väikse padjaga.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Väikelaps 2-3 a lapse padi