Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 2-3 embrüo siirdamine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: 2-3 embrüo siirdamine

Postitas:

Hei, uurin siit, mitu embrüot olete lasknud siirdada? Nimelt mul vanust juba 37 ja katseid tehtud ka parajalt aga arst siirdab ikka ainult 1 embrüo( olen avaldanud soovi, et prooviks nt kahega). Kuna olen väike ja peenike, 161 ja 45kg(geneetiliselt), siis sellep.arst ei taha üle 1 embrüo siirdada. Tervis ja olemine igati korras, söön väga hästi, liigun palju värskes õhus jne. Pean vist kliinikut vahetama hakkama,ehk on mõni teine arst nõus 2 embrüot siirdama.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:58; 05.04 14:55; 05.04 15:19; 05.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sa oled alakaaluline, võib-olla sellepärast ei taha. 1 embrüoga rasedus võib raske olla, kuid 2ga veel raskem. Kui sul siirdatakse 2 ja oledki rase, võib su kehal olla suur koormus ja katsumus et ülds ehakkama saada, su enesetunne võib olla väga-väga kehv ja võib olla ka selline juhus, kus 1 ei pea vastu või koguni 2..

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid proovida 5-10 kg juurde võtta.
Sellises pikkuses ja kaalus ei ole kaksikraseduse risk kindlasti seda väärt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:27; 05.04 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama keeruline nagu on osadel kaalust allavõtmine, siis minul on kaalus juurde võtmine. Isegi 2kg on raske juurde saada, rääkimata rohkemast, kaal on koguaeg sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:58; 05.04 14:55; 05.04 15:19; 05.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas sa oma suuruse juures kujutaksid end kolmikuid kandmas? Mitme ebaõnnestumise järel tasub kliinikut vahetada küll ja paluda lisauuringuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et loodus teeb oma valiku minu keha juures. Kui siirdada 2-3 embrüot, siis on nac suurem tõenäosus, et 1 ikka pidama jääb. Kaksikuid ma välja ei kannaks, rääkimata enamast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:58; 05.04 14:55; 05.04 15:19; 05.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama pika 160cm ja 55kg kaaluvana ivf kaksikud edukalt ja ilma probleemideta lõpuni kandnud (38+esilekutsumisega sündinud, lõpus oli raske ikka olla ja olin enamvähem sama lai kui pikk 😛 ja kaal oli 84kg, aga suuremalt osalt oli rasedus imekerge, siirdati 2, sest ivfisid oli juba tehtud 4 ilma ühegi pos tulemuseta), aga iga keha on siiski erinev. Küllap arst ikka ise näeb, et su keha kaksikrasedust ei kannaks ja ei taha riske võtta. Muidugi, niimoodi on suurem tõenäosus, et ükski neist arenema hakkab… avalda järgmisel korral veel soovi, aga max 2, sest kolme siirdamisega kolmikud on ebatõenäolised, aga kaksikud siis juba liiga tõenäolised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodus ei ole rumal, st alakaalus rasestumine on probleemne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen 165 ja 55 ja arstid alati pikalt arutavad kas ikka panna kaks embrüot, sest olen nende jaoks liiga õbluke. pooltel kordadel pannakse pooltel ei panda.

viimane teaduse seis ütleb, et kui pannakse kaks erineva kvaliteediga embrüot siis kehvem võib takistada paremal embrüol pesastuda. ehk siis – kahe korral on suurem tõenäosus kas saada kaks või mitte ühtegi beebit.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:27; 05.04 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alakaalus on kindlasti raskem rasestuda aga tean 2 naist, kes täpselt sama kleenukesed kui mina ja ilma probleemideta 3 last saanud(tavarasedus mitte ivf) ja veel mitte kõige väiksema sünnikaaluga lapsed, saa siis aru. Yhel õnnestub nii kergelt, teine näeb hullumoodi vaeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:58; 05.04 14:55; 05.04 15:19; 05.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud kokku 9 siirdamist. Ainukesed rasedused tekkisid nendel kahel ainukesel korral, kui eri põhjustel pandi üks embrüo. Ülejäänud 7 siirdamist lõppesid nulliringiga, iga kord oli pandud kaks embrüot. Olen väga õnnelik oma kahe lapse üle. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 2-3 embrüo siirdamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.