Esileht Beebi ja mitmikud 2-3 kuune ja öine nahistav magamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 2-3 kuune ja öine nahistav magamine

Postitas:
Kägu

meie oma jaab tuttu 00 paiku oosel ja magab 8ni, kyll aga votab labi une 2-4 korda tissi. Ja viimasel ajal on veel tihemini pusserdama ja nahistama hakand. Rebib kôrvu peast, puhib, keerutab pead kyljelt kyljele, vahel tuleb krooks, vahel puuks, vahel ei tule mingit öhku valja. Kui rinnale votan, rahuneb ja ei pusserda enam midagi. Niiet puuksus ja krooksus ei saa asi kogu aeg ka olla.

millal see nahistamine yle laheb? Sai just kolmekuuseks. Maeisaamagada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke hilja ei lähe magama? 8h on 3-kuuse jaoks nats liiga lühike ööuni. Aga üldiselt on see käitumine normaalne. Mul laps 6-kuune ja hea kui kokku saan öösel 5h magada, 7h on juba luksus.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähedust vajab. Ta ju pisike veel. Võib ka arenguhüpe olla. Soovitan ka vaimu valmis panna 4. Elukuu uneregressiooniks ja selle kohta lugeda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu beebi puhul on olnud rahutu uni ka üleväsimuse tagajärg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu noorem laps magas rahulikumalt kui oli mähitud teki sisse. Mõnikord lapsed äratavad end ise üles äkiliste liigutustega, mida nad läbi une teevad või lihtsalt vajavad sellist kaisusolemise tunnet, mida teki sees olemine meenutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2-3 kuuse ööuni peaks olema 12h, koos selle sisse jäävate söögipausidega. Nii väikese beebi kõrvalt ei saagi eeldada, et sa ise sama pikalt ja magusalt magada saad kui enne emaks saamist. Kui und jääb väheks, tasub sul endalgi varem voodisse minna, selle asemel, et südaööni üleval passida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud 2-3 kuune ja öine nahistav magamine