Esileht Väikelaps 2.5 aastaste magamine?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 2.5 aastaste magamine?

Postitas:

Kuidas teie 2.5 aastased magavad öösel? Kui palju ärkavad ja kas üldse?

Mul on mure enda lapse pärast. Sünnist saati kehv magaja aga viimastel kuudel ärkab lausa mitmeid kordi öö jooksul üles. Mõnikord nutab aia-aia, teinekord lihtsalt karjub, mõnikord nõuab piima. On see normaalne või peaks seles vanuses lapsed ikka juba suht-koht normaalselt magama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 17:00; 23.01 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps nutab öösel aiai vahetult enne hamba lõikumist.
Muidu tavalisel ajal joriseb ikka 3-4korda öö jooksul ning eriti härdatel hetkedel küsib lutti. See on samas unustatud vähemalt 4 kuud juba.

Ise loodan rahulikumale unele siis, kui oma tuppa kolib ehk ümbritsev ei häiri enam ning laps ei ära üles nii kergelt.

0
0
Please wait...
Postitas:

peale öise söögi ära jätmist ( aastaselt) magab nagu nott, ei mingit ärkamist öösel.

0
0
Please wait...
Postitas:

mu 2,3 ka kuidas kunagi,mõni öö ei tõuse kordagi,teinekord käib mitu korda pissil,jne.kuna ka 3.6ne kodus kes arvas ka hiljuti et võiks ka enam mitte magada ,siis päris kurnav see,ootan ka juba et millal ükskord….lapsed oma toas

0
0
Please wait...
Postitas:

No ma pole siis ainus kaaskannataja. Lihtsalt mures olen just seepärast, et ta nutaks nagu valust. Hambad on ammu suus ja arsti sõnutsi terve nagu purikas…. Tahaks juba ka magada üle aastate…:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 17:00; 23.01 22:47;
Postitas:

Pea 2 a ja 8 kuud juba, aga on öid, kus ärkab iga 1 h tagant – vahva, kas pole! Muidu ärkab nii 2-3 paiku, 5-6 paiku ja 7st pean tema juurde minema, siis saab veel äkki 0,5-1 h koos magada (magab koos suurema lapsega ühes toas).
Viimase paari kuu jooksul on vist 4 ööd maganud pea hommikuni, siis istusin ise üleval, sest pole harjunud ööpäevas üle 4-5 h magama.
Vanem laps selles vanuses juba magas ikka täisöid ja ärkas harvem. Aga loodan, et 3 a-lt hakkab äkki magama….

0
0
Please wait...
Postitas:

Mul laps sünnist saati väga hea magaja olnud, aga mõned kuud tagasi algas ka meil igavene jama magamistega. Nüüdseks olen päevased uned jälle korda saanud, kuigi magab nüüd kolme-nelja tunni asemel heal juhul kaks tundi.

Öösel ärkab vahel mitu korda ja on selline väga imelik. Mõned korrad on mulle isegi hirmu nahka ajanud. Tõuseb voodist ilma igasuguse hääleta ja hakkab ringi kõndima. Kui temaga rääkida, et mis sa teed või et mine oma voodisse magama, siis lihtsalt vaatab otsa ja läheb jälle kõndima. Ta oleks nagu täiesti unesegane ja ei saa midagi aru jutust. Nagu kuutõbine. Ükskord ärkasin öösel kella 3 ajal selle peale, et keegi koputas välisuksele. Päris hirmus oli vaatama minna, kes seal on, sest olin lapsega kahekesi kodus ja meenus, et olin välisukse lukust lahti ka unustanud. Ukse juurde jõudes seisis mu tütar ukse juures ja küsimise peale, et mis ta seal teeb ja miks ta ei maga, seisis ta seal lihtsalt edasi ja ei vastanud mulle midagi. Siis hakkas mul küll natuke kõhe ja sellest ajast peale hoian alati uksed lukus. Hea, et ta ust lahti ei teinud ja välja kõndima ei läinud.

See kõik toimub ainult siis, kui ta on üksinda oma toas magama jäänud. Kui mina lähen ka tema tuppa magama ja ta mäletab magama jäädes, et ta pole üksinda, siis magab rahulikult hommikuni. Nii kui üksinda magama jääb, hakkab öösel rändama ja see õhtune magamapanek kestab ka väga kaua. Ta lihtsalt tuleb voodist ja oma toast välja, ükskõik mis ma talle räägin, ta nagu ei saaks aru et ma temaga üldse räägin.

Olen proovinud ka seda varjanti, et ei räägi lapsega, vaid viin tagasi oma voodisse. Nädal aega loovutasin sellele. Kell 21:30 panin voodisse ja kusagil ühe/kahe ajal siis andsin alla ja läksin ise ka tema tuppa, sest olin täiesti väsinud. Mõnikord on ta isegi jäänud üksinda oma toas magama, aga siis on kindel värk, et öösel mingi aeg tõuseb ja hakkab kõndima. Ei teagi, kas peangi nüüd hakkama temaga ühes toas magama või millal selline rändamine lõppeb.

Ja see ka veel, et vahel on ta öösel samamoodi ärganud, öeldes ai-ai. Ükskord siis avastasin, et ta näitab jalgade peale kui valu kaebab. Arvan, et jalad kasvavad ehk ja sellest on ebameeldiv tunne jalgades. Masseerisin tal natuke jalgu ja siis magas edasi nagu kott. Ehk ka Sinu lapsel kasvamisest jalad valutavad öösiti? Sai nüüd pikk jutt ja teemast pisut mööda ka, tahtsin oma muret jagada.

0
0
Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Väikelaps 2.5 aastaste magamine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.