Esileht Väikelaps 2 a lapsega igaöine trall

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 2 a lapsega igaöine trall

Postitas:

Lapse panen võrekasse magama u kl 21 ja kl 22 ta magab. Enamasti ärkab kl 12 paiku öösel ja kindel on see, et ärkab kl 2 paiku, siis nutab ja kordab \”Kaissu, kaissu\”. Kuna suurem laps magab väiksemaga samas toas, võtan väiksema kaissu. Häda aga selles, et ta mõni öö kaisus ka läbi une hakkab nuuksuma ja vajab nö rahustamist või siis rallib mul jalgadega mööda ribisid, olen hommikuks täiesti zombie. Nii vana võiks ju jutti magada. Mõtlesin varem, et ehk ärkab pissimise peale, öösel tal veel mähe all. Aga selle vastu aitab vast vaid aeg, kuniks öösel enam ei pissi.
On kellegil nippe, kuidas ise ellu jääda? Unekooli ei saa teha suurema lapse tõttu, aga tahaks, et laps jutti magaks.

Mõlemad lapsed mul unehäiretega vist. Suurem hakkas jutti magama alles 3-aastaselt. Olen kadedusest sinine, kui kellegi tita juba paari-kuuselt 8h uinakuid teeb. Oeh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen oma 2,4aastasega samas seisus. väga teretulnud oleks soovitused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2-aastane sehkendab ka terve öö. Viimasel 4 nädalal ärkas ikka mitu korda nuttes. Nüüd on viimased kolm ööd suht hästi maganud, täpselt sellest ajast, kui me panime magamistuppa õhuniisutaja (meil köetakse praegu hirmsasti ja toad on nii kuivad, äkki see ei lasknud korralikult magada?) Vot ei tea kas need kaks asja on omavahel seotud või ongi see mingi ealise iseärasuse teema. Ta on meil muidugi kogu aeg olnud kehv magaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks nad kaiusu tahavad ikka. Olen aru saanud, et nagu ennast lõdvaks lasen ja ühel ööl järele annan, nii võin järgmise kohe korstnasse keerata. Siis tuleb paar magamata ööd,kus neid lihtsalt tagasi tassin ja seletan, et igaüks magab ikka omas voodis. Seejärel on rahu kuni järgmise minu libastumiseni.
Uni on meestel rahulikum ja sügavam kui nad ei rända ringi ja omas voodis magavad. See ju hakib une ära kui mitu korda ärkavad ja rännutelle asuvad. Kui on raudne reegel, et ei saa, siis magavadki rahulikumalt, sest ei üritagi. Ärkavad üles, pööravad enda voodis teise külje ja magavad edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi. Laps 2,4a, läheb magama 21-21,30. Ärkab varahommikul nii u 3-4 ajal. kuna meil elamine väga väike ja võrekas suure voodi kõrval. ja kui ärkab siis nutab hüsteeriliselt..vahel ronib meile voodisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii tuttav teema.Mul poiss 2a1k ja see öine trall käib juba pikemat aega.See on vist eakohane.Magab suurma poisiga naris,suur üleval ja tema all.Magama läheb kuskil 21-22 ja siis ärkab iga öö,nagu sisse kodeeritud kella 2 paiku kisaga,tuleb kaissu ja siis hakkab jalgadega vehkimine,keerutamine,läbi une kisa.Hullumaja,vahel hommikul selline tunne nagu poleks üldse maganud silmatäit.Ja nii käib iga öö.Ma ei tea,mis aitab.Olen andnud õhtul teed meega,et rahulikum,noo ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps 2 a lapsega igaöine trall

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.