Esileht Väikelaps 2 aastase kaal

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: 2 aastase kaal

Postitas:

Tere,
Kõik ütlevad, et mu tütar on 2 aastase kohta liiga suur. Ta on 2a2kuud ja kaalub tõesti 16kg juba. Pikkus on umbes 98cm. On tõesti omavanustest suurem ja pontsakam, lapsel hea isu ka. Kas peaksin muretsema ja midagi ette võtma?
Tänan vastajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll suur. Mul on ka suht tugeva kondiga 2a laps, aga kõigest 14kg ja 92cm.
Esimene laps on mul hästi peenike ja see kaalus 5-aastaselt 16kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, minu laps oli 2-aastaselt 86 cm ja kaalus 12 kg. Väga hea söögiisuga, lihtsalt päkapikk. Nii et minu jaoks on ka Sinu tütar ikka üsna suur:)
Aga kas muretsema peaks..ma ei teagi, kas teil perearst ka tema kaalu/kasvukõverat jälgib? Kui tema jaoks kõik ok on, siis ma nagu väga ei muretseks. Küll see pontsakus aja jooksul kaob, eriti, kui last aktiivsete tegevuste juurde suunata (käi temaga ntx iga nädal ujumas, kelgutamas, mütta niisama ringi).
Hetkel on mu laps 4,5 aastane, 105 cm pikk ja kaalub ca 18 kg. Ei ole kõhna ega paks. Igati paras on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2a 4k pikkus 95 cm ja kaal 17kg. Ei saaks öelda, et paksuke on kui siis ainult kõhust oleks vaja lahti saada:) Aga enamikel lastel väiksematel kõht ees. Käisime just perearstil ja arst ei teinud küll probleemi iga laps kasvab omal ajal. Küll hiljem lisandub vähem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar 2a9k kaalub praegu 15,7kg ja on 99cm pikk. 2a oli 15kg ja kusagil 97cm – ei olnud üldse potsakas/paks ning muretsemiseks polnud/ei ole ka praegu põhjust. Minu tütar on võrreldes teiste samavanustega ikka suurem aga vöökohast suht peenike (raske pükse leida, mis jalas püsiksid ja pikkuselt parajad oleksid)
Poeg on mul ka suur – 9k, peaaegu 11kg ja 80cm aga paks/potsakas ei ole – lihtsalt pikk ja raske. Mina ja mees oleme ka pikad. Mina isiklikult olen alati tugeva kehaehitusega olnud aga mitte paks või ülekaaluline – arstid on minu lapsi vaadates öelnud, et kui mina/mees oleksme väikest kasvu ja hapra kehaehitusega siis oleks põhjust muretsemiseks aga hetkel on lapsed täitsa ok ja proportsioonis, kuigi suuremad kui keskmised nendevanused 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kahene piiga 93cm ja 15,6kg. Muretsemiseks pole põhjust.

Kuna ma ise olen tugevas ülekaalus, küsisin arstilt ka, et kas peaksin ta söömist kuidagi piirama või midagi, et temast samasugune vaal ei tuleks, siis arst naeris mu välja:D (üige kah, piiga on igati proportsioonis, paks küll ei ole). Teiste omavanuste seas ka silma ei paista (no müned on tüesti väikesed, aga enamus on suht samasugused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 Ja mina arvasin koguaeg,et minu laps on suur- 2a ja 14kg ning 92cm.Sõbrannade samavanused kõik alla 86cm ja ca 10kg.:)
Kohe hea on lugeda,et on veel pikemaid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on poisid 2a 2k. Suurem kaalub 13,1 kg ja teine 12,6 kg. Mulle tunduvad täitsa keskmised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama vana täpselt samade mõõtudega poiss. Kusjuures 16 kg on ta juba ammu, kuskil aasta ja seitsmekuusena oli samas kaalus, nüüd on ainult pikkusesse visanud. Ei ütleks, et kohutavalt suure söögiisuga oleks, on päevi, kus ei söö mitte midagi. Kui rohkem sööb, on teada, et tuleb ka pikkust juurde. Paks pole üldse, väga aktiivne ja liikuv poiss, ribid paistavad. Imestasingi, et paljana on üks sõbranna imepisike laps hoopis pehmem ja suur kõht on ees, minu laps on lihtsalt suur tihke tükk, mingit kõhtu ega rasvavolte pole. Paljudest teistest samavanustest on küll peajagu pikem tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on 2a 0k vana poiss, kes kaalub 12kg ja on 87cm pikk. Issi on meil lühemat sorti mees 174cm – eks ta isasse ole :)…ise olen ka 174cm pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes tekkis küsimusi,kui olete mures siis mida või mis oleks see,mida edaspidi teisiti teeksite? Panete raskuse peale et pikust ei kasvaks,või hakkate teadlikult anoreksikuid tulevikuks kasvatama,kuna kellelgi on arvamus laps pikk ja \”paks\”? Laske ennat kordki lõdvaks,kasvab oma pikkuse noorelt ja kaal normaliseerub juba kooliajaks.Meie poiss on pisike ja peenike,nagu nudel,keegi ei arvaks et on 3 aastat ja 5 kuud.Kasvab ka tema aga hiljem,sööb 2 eest kuid kaalu ei tule kuidagi.(96 cm ja 14 kg)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukud kaalusid sündides 3360 ja 3630g. Kaheaastaselt 10kg ja 85 cm mõlemad. Ei ole kaksikud. Isa 182cm, mina 160cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul poiss on kahene ja üks kuu ja on 92cm pikk ja kaalub täpselt 15 kg ja arst küll ei räägi .et oleme suured;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tüdruk 2a 11kg ja 86cm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2,2 aastane poiss 91cm ja 12kg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest teemaalgataja laps pole pontsik, ehk pikkust on tal rohkem kui kaalu. See, kui pikk keegi on, on ju nii individuaalne.
Meie päkapiku tibi on 4a7kuud ja on 100 cm, kaalu 14.5 kilo ja ta on väga sale.

Ilmselt pealtnäha on nad sama pikad, teemalgataja lapsel natuke kontide peal ka midagi. Meie oma on kõhna.

Mina ei närveeriks ja tõttöelda oleks suht ükskõik, mida teised arvavad. Meil arvatakse ka, et laps on noorem kui on. Elagu oma elu ja kõikidel parem. Paks teie laps pole ja see peamine!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu laps oli 2a 10,4kg ja pikkust oli umbes 85cm. nüüd 4kuud hiljem 11,3kg (kodus kaalutud, võib valetada),pikkust ei tea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Väikelaps 2 aastase kaal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.