Esileht Väikelaps 2-aastasel näpud suus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 2-aastasel näpud suus

Postitas:

Tere!

Minu 2,3aastasel tütrel on väga tihti näpud suus. Ta otseselt neid ei lutsuta, aga suus need on.
Millest see olla võiks? Lutist loobusime 4 kuud tagasi, et sellest see vist ei ole? Näppude suhu toppimine algas ca 2 kuud tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A arvan, et ikka on lutist võõrutamise tagajärg. Meil läks ka nii, et peale võõrutamist hakkasid näpud suus olema (küll suhteliselt kohe märkasin seda). Sai luti tagasi ja proovisime hiljem uuesti. Täielikult saime lahti lutist paar kuud enne kolmandat sünnipäeva ja siis ei läinud enam näpud ka suhu. Seega, esimesel korral võõrutasin lihtsalt liiga vara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on kolm ja pool ja ka viimased paar kuud surgib suud näppudega. Lutist võõrdus ta juba nii ammu, et ma ei mäleta, millal. Kahtlustan, et närvidest, hakkas lasteaias käima ja oh kui vaevaline see teekond meil on. Teil ei ole mingeid elumuutusi olnud viimasel ajal? Ja no veel on variant hambad, isegi kui kõik juba suus, suuremaks kasvades ka vast annavad tunda. Mul endal küll nt kasvav tarkusehammas aeg-ajalt jälle kasvas edasi, kuigi oli juba igemest väljas ja ikka kiusas mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on laps juba 5 a ja sama probleem nii päeval, kui öösel ja lutti pole ta kunagi tahtnud, näpud rändasid juba titena suhu. Sõrmeliiges on juba näppude imemisest/hammastega kinnihoidmisest moondunud. Pica on selle häire nimi. Osadel on see tsingi ja raua puudusest. Käime ka psühholoogi juures aga mingeid häid nippe sealt ei saanud millest abi oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps 2-aastasel näpud suus