Esileht Väikelaps 2 aastasel nohu kogu aeg

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 2 aastasel nohu kogu aeg

Postitas:

Lapsel võib öelda nohu alates sügisest vahelduva eduga. Enamadti nohune vähemal või rohkemal määral. Raske on mõista kus see väike laps selle nohu siin koroonaajastul saab. Ainuke koht kust selle võib ülesse korjata on pood aga desinfitseerin käru puutepinnad tema käeulatuses ka olen hoolikas pärast peseme kohu tulles käed jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 16:23; 12.04 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline see nohu on? Vesine või nina kinni? Aevastab pidevalt?
Minu esimene mõte oli ka, et äkki allergia.
Samas 2 aastasel tuleb veel ju ka hambaid järjest. Just need suured purihambad. Need ka võivad nina tatiseks võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline see nohu on? Vesine või nina kinni? Aevastab pidevalt?

Minu esimene mõte oli ka, et äkki allergia.

Samas 2 aastasel tuleb veel ju ka hambaid järjest. Just need suured purihambad. Need ka võivad nina tatiseks võtta.

Nüüd nädal olnud selline, et päeval õues olles vesine tilgub ninast ja öösel nina totaalselt kinni nii, et ahmib õhku st tahab läbi nina hingata ja ei saa ja siis hingab suuga. Aevastab ka suhteliselt tihti 6x pärva jooksul. Muidu toas päeval nagu tatti ei tule. Nuttes ka hakkab jooksma aga ikka vedel läbipaistev. Samas kui tõmban pumbaga siis on kollast värvi osakesi ka hulgas.
Varemalt on see nohu kuidagi teistmoodi olnud st pole nina nii totaalselt kinni öösel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 16:23; 12.04 23:03;
To report this post you need to login first.

Üsna tõenäoline, et allergia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pöördu LORi juurde. Läbikäidud tee kahel korral ja mõlemal lapsel eemaldatud adeboidid/mandlid ja probleem on lahendatud.

Harjumaal omast kogemusest soovitan Dr.Antonov(Lastehaigla,mitme kuused järjekorrad, Dr.Kaldoja (saab nädalaga) ja Dr.Vaher (samuti nädalaga) kaks viimast on erakliiniku arstid, paraku muude arstidega ainult halvad kogemused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps 2 aastasel nohu kogu aeg