Esileht Pereelu ja suhted 2 aastat lahutusest möödas

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: 2 aastat lahutusest möödas

Postitas:

Kuradi raske on seda elu ilu näha, kui su maailma kalleim inimene saadab sulle linke enesetapu teinud teismelistest, kes lõpuks ometi rahu on saanud või kui leiad ta vannitoast verest tilkumas. Jah, ma üritan elu ilusat poolt näha, aga ma ei suuda praeguses olukorras õnnelik olla. Ma südamest loodan, et tulevikus ma taas suudan, aga praegu on väga väga raske ????

Kas te olete ikka abi leidnud ja saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuradi raske on seda elu ilu näha, kui su maailma kalleim inimene saadab sulle linke enesetapu teinud teismelistest, kes lõpuks ometi rahu on saanud või kui leiad ta vannitoast verest tilkumas. Jah, ma üritan elu ilusat poolt näha, aga ma ei suuda praeguses olukorras õnnelik olla. Ma südamest loodan, et tulevikus ma taas suudan, aga praegu on väga väga raske ????

Kas te olete ikka abi leidnud ja saanud?

Viimased kaks aastat oleme intensiivselt abi saanud ja erinevaid asju proovinud, aga ei ole aidanud. Kõige hullem on, et laps ise ei taha terveks saada. Söömishäire ja lõikumine aitavad sisemist valu vaigistada. Psühholoog ei ole aidanud. Psühhiaater ei ole suutnud aidata. Nüüd proovime kolmandat varianti. Kui vaid teaks, et kunagi tulevikus läheb paremaks 🙁
Aga ma ei hakka siin teise inimese teemat oma muredega kaaperdama. Küll me kuidagi sellest läbi tuleme.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 15:50; 25.06 15:25; 25.06 16:05; 26.06 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuradi raske on seda elu ilu näha, kui su maailma kalleim inimene saadab sulle linke enesetapu teinud teismelistest, kes lõpuks ometi rahu on saanud või kui leiad ta vannitoast verest tilkumas.

Kas sa sellest muidu oled lõpuks aru saaanud, et see, kes end reaalselt TAPPA tahab, ei saada mingeid linke ega tilguta oma verd kuhugi?
See oleks ammu Elroni all ja mahagi juba maetud.
See sinu oma lihtsalt naudib, et sa nutad ja see ilmselt kuidagi erutab teda.

Kui järgmine kord vannitoas tilgutab, siis ütle rahulikult, et ok, sul on kõrini ja proovigu ainult vanni, mitte maha oma verd tilgutada.
Sest mitte keegi ei viitsi tema järelt koristada.
Ja las kirjutab mingi kirjakese ka enne oma nüsimist valmis, et sul pärast politseiga mingit jama ei oleks.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 06:17; 25.06 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuradi raske on seda elu ilu näha, kui su maailma kalleim inimene saadab sulle linke enesetapu teinud teismelistest, kes lõpuks ometi rahu on saanud või kui leiad ta vannitoast verest tilkumas.

Kas sa sellest muidu oled lõpuks aru saaanud, et see, kes end reaalselt TAPPA tahab, ei saada mingeid linke ega tilguta verd kuhugi?

See oleks ammu Elroni all ja mahagi juba maetud.

See sinu oma lihtsalt naudib, et sa nutad ja see ilmselt kuidagi erutab teda.

Kui järgmine kord vannitoas tilgutab, siis ütle rahulikult, et ok, sul on kõrini ja proovigu ainult vanni, mitte maha oma verd tilgutada.

Sest mitte keegi ei viitsi tema järelt koristada.

Ja las kirjutab mingi kirjakese ka enne oma nüsimist valmis, et sul pärast politseiga mingit jama ei oleks.

Ära ole nii julm. Teismelised, eriti lõikujad, on väga enesekesksed. Praegu ta naudib, et ema nutab, aga kui ema ei nuta enam, siis ta mitte ei lõpeta, vaid läheb veelgi kaugemale. See on väga raske olukord ja mul pole lihtsalt sõnu, et väljendada kaastunnet sellele emale. Aidata ka ei oska.

Ma ei taha ka kaaperdada, aga lihtsalt ei suutnud vaiki olla.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 20:00; 24.06 14:38; 25.06 16:11; 25.06 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa sellest muidu oled lõpuks aru saaanud, et see, kes end reaalselt TAPPA tahab, ei saada mingeid linke ega tilguta oma verd kuhugi?

Mõni tapab ikka. Ta lihtsalt teeb ettevalmistusi. Kogub julgust. Manipulaatorid on ka olemas, aga niimoodi paari postituse põhjal on küll raske diagnoosida, kas inimene puhtalt manipuleerib või lihtsalt kogub julgust.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 20:25; 25.06 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa sellest muidu oled lõpuks aru saaanud, et see, kes end reaalselt TAPPA tahab, ei saada mingeid linke ega tilguta oma verd kuhugi?

Mõni tapab ikka. Ta lihtsalt teeb ettevalmistusi. Kogub julgust. Manipulaatorid on ka olemas, aga niimoodi paari postituse põhjal on küll raske diagnoosida, kas inimene puhtalt manipuleerib või lihtsalt kogub julgust.

Enesetapp on osa manipulatsioonist. Kahjuks viimane ja lõplik. Ja manipulatsioon ei tähenda mingit külma arvestust siinkohal, vaid ongi reaalne valu, mida natuke leevendab see, kui kõik nutavad. Väga keeruline.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 20:00; 24.06 14:38; 25.06 16:11; 25.06 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuradi raske on seda elu ilu näha, kui su maailma kalleim inimene saadab sulle linke enesetapu teinud teismelistest, kes lõpuks ometi rahu on saanud või kui leiad ta vannitoast verest tilkumas.

Kas sa sellest muidu oled lõpuks aru saaanud, et see, kes end reaalselt TAPPA tahab, ei saada mingeid linke ega tilguta oma verd kuhugi?

See oleks ammu Elroni all ja mahagi juba maetud.

See sinu oma lihtsalt naudib, et sa nutad ja see ilmselt kuidagi erutab teda.

Kui järgmine kord vannitoas tilgutab, siis ütle rahulikult, et ok, sul on kõrini ja proovigu ainult vanni, mitte maha oma verd tilgutada.

Sest mitte keegi ei viitsi tema järelt koristada.

Ja las kirjutab mingi kirjakese ka enne oma nüsimist valmis, et sul pärast politseiga mingit jama ei oleks.

See on kõige idiootsem, ajulagedam ja nõmedam postitus, mida ma vist kunagi siin perekoolis lugenud olen.

Sa ikka said aru, et jutt ei käi postitaja mehest, vaid LAPSEST?

Sa ikka oled kursis, et see, nagu enesetapjad kunagi ei “hoiata”, on täielik ja põhjendamatu müüt – nimelt enamiku enesetappudest sooritavad inimesed, kes on seda enne juba vähemalt korra üritanud, sellele vihjeid või otseseid ähvardusi teinud. Suitsidaalsus on nimelt seisund, sageli väga pikaajaline ja üha süvenev. Loodan väga, väga, et postitaja laps leiab puberteediea leevendudes veidigi hingerahu, terveneb tasapisi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa sellest muidu oled lõpuks aru saaanud, et see, kes end reaalselt TAPPA tahab, ei saada mingeid linke ega tilguta oma verd kuhugi?

Mõni tapab ikka. Ta lihtsalt teeb ettevalmistusi. Kogub julgust. Manipulaatorid on ka olemas, aga niimoodi paari postituse põhjal on küll raske diagnoosida, kas inimene puhtalt manipuleerib või lihtsalt kogub julgust.

Enesetapp on osa manipulatsioonist. Kahjuks viimane ja lõplik. Ja manipulatsioon ei tähenda mingit külma arvestust siinkohal, vaid ongi reaalne valu, mida natuke leevendab see, kui kõik nutavad. Väga keeruline.

Enesetapp on põgenemine ja lootuse kaotamine. Oma eksisteerimise lõpetamine ja eelkõige läbi hingevalu, mis ei talu kriitikad ega mõistmist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 15:23; 25.06 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see ema, kellel suitsiidiohus laps. Laps ei taha manipuleerida. Tal on endal nii kahju, et ma meid kurvaks teeb. Ta üritab asju paremaks rääkida, et meid kaitsta. Ta lihtsalt ei oska teistmoodi valuga toime tulla. Ja ta on täiesti avameelselt palunud meid, et kui tal paremaks ei lähe, et me lubaksime tal siit maailmast lahkuda, ta ei jaksa nii elada 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 15:50; 25.06 15:25; 25.06 16:05; 26.06 11:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted 2 aastat lahutusest möödas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.