Esileht Koolilaps 2. klassi mineva lapse aktus – vanemad jäävad juba koju?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 2. klassi mineva lapse aktus – vanemad jäävad juba koju?

Postitas:

Kas 2. klassi minev laps läheb kooliaasta algust tähistavale aktusele juba üksi või osalevad vanemad veel sellel aktusel ka? Selline võib-olla natuke imelik küsimus, aga varasem kogemus puudub ja enda nii varast kooliaega enam ei mäleta. Tänud teadjatele juba ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsusta selle järgi
– kas laps tahab, et lähed
– kas tahad minna
– kas saad minna (oled kodune või on töövaba päev)

Arvestama peaks saali suurusega, mõnikord on 1. klasside vanematelgi mahtumisega raskusi.
Kui tahate pärast aktust koos 1.septembrit pühitseda, siis võid ka aktusel olla. Ühtlasi saad ehk mõne lapsevanemaga kokku ja klassijuhatajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No rohkem vast ikka selle järgi, KAS aktus teistele klassidele üldse toimub. Kui toimub ja laps tahab mind sinna, siis kindlasti lähen. Kool on lapse jaoks tähtis ja ma ei taha seda vähetähtsana ka oma elus näidata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No rohkem vast ikka selle järgi, KAS aktus teistele klassidele üldse toimub. Kui toimub ja laps tahab mind sinna, siis kindlasti lähen. Kool on lapse jaoks tähtis ja ma ei taha seda vähetähtsana ka oma elus näidata…[/tsitaat]
1. sept. aktused toimuvad kõigile klassidele ju. eestis ei ole vist ühtegi kooli, kus need ei toimuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suures osas koolides on erilised ja vanematega vaid 1.klassi aktused. 2.klass juba koos 3., 4. või veel rohkemate klassikomplektidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll juba 20 aastat tagasi kooli lõpetanud, aga mäletan küll.
Vanemad olid kohal ainult esimese klassi 1. septembri aktusel. Ülejäänud klassidel on juba aktused astmete kaupa koos ja kui igal lapsel ka veel vanemad kohal oleks, siis ei mahuks aulasse ära. Muidugi ma ei usu, et vanemaid ära ajama hakataks saalist, aga ilmselt oleks lapsel endal ebamugav. Minu lapse koolis on sama süsteem.
Kindlasti on ka koole, kus on asjad teisiti korraldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui saali mahub, siis võivad vanemad kohal olla- Oleneb mitu klassi aktusel korraga on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meie väikelinnas toimub 1. sept aktus lauluväljakul, st õues. Ja kõik, kel vähegi huvi, on oodatud kaasa elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen mõlema lapse aktustel käinud igal aastal. ühel lihtsal põhjusel – lapsed ise soovivad seda. ja ma ei ole kunagi olnud ainus lapsevanem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps 2. klassi mineva lapse aktus – vanemad jäävad juba koju?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.