Esileht Beebi ja mitmikud 2-kuune ja nohu köha, millega ravida?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 2-kuune ja nohu köha, millega ravida?

Postitas:

Pisike 2-kuune beebi ja nii meeletus nohus ja ei saa kuidagi lahti.
Quixi merevett olen proovinud ja pumbaga siis puhtaks. Olen juba Pinosoli vatitikuga ninna pannud. Vanem laps ka köhas ja nohus aga talle saab rohtu anda,kuid pisike?
Millega veel ravida saaks?

TÄNAN NÕUANNETE EEST JUBA ETTE.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Purustaud küüslauk marlisse ja nutsak tuppa/voodisse panna (hävitab haigustekitajaid. Kui teie peres on küüslauguvihkajad, siis ärge tehke 🙂 Või vatitupsule panna ka eukalüptiõli või Carmolist ja jätta tuppa (mitte päris beebi lähedale, vaid kaugemale).

Vannitoas saab ilusti teha auru, lasta kuuma vett joosta või keeta veekeetjas vett ja siis olge seal niiskes õhus. Muidugi on ka inhalaatoreid müügil. Veekeetjasse võib ka ravimtaimi panna- kummel nt.

Nohu ju endlagi eriti ravimisele ei allu… nii väikestele polegi peale merevee midagi anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 16:19; 27.02 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Sterimar babyt , Sama moodi pihustav .See on täpselt nagu quix ja humer koos. Väga hea . lasin seda ninna , siis tõmbasin nohu välja ja siis panin uuesti . Väge hea oli ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nupp OTSI

nohuabi

köhaabi

saad nippe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sterimar baby on meilgi kasutusel lihtsalt profülaktikaks. Eks nad ole üks ja sama- laste humer, quixx ja sterimar.
Rhinomeri ninapumpa ei tohi kasutada liiga tihti, oli teatud arv kordi päevas. Muidu tõmbad nina veresooned katki. Aga nohu abiks on see väga hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 16:19; 27.02 08:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud 2-kuune ja nohu köha, millega ravida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.