Esileht Beebi ja mitmikud 2 kuuse beebi uni

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 2 kuuse beebi uni

Postitas:
Kägu

Olen veidi ummikus… nimelt mu 2 kuuse beebi uni. Just see viimane magama minek õhtul.. meil ei jääda muudmoodi õhtul magama,kui vankrisse ja õue kärutama. Ta uinub päeval mul ilusasti kas süles või lutipudeli otsas. Aga õhtul… tekib tal üleväsimus ja ei saa muudmoodi teda magama.

Mõistlik oleks ilmselt kell 19.00 paiku kärutama minna ,et ta jääb siis tudima..muidu on magama mineky aeg 21 paiku. Ta tudib siis hommikul kella 6-7. Muidugi vahepeal ta ärkab  mul gaasivalude peale ja siis sööme ka. Kui palju peaks siis 2 kuune beebi öösel magama?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa tead, et tal õhtul üleväsimus tekib, siis pane ta varem magama. Kirjutad ka ise, et mõistlik oleks ta kell seitse magama panna (aga millegipärast lähete magama kell üheksa?). Pane ta kell seitse magama ja äkki siis ei teki üleväsimust?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen veidi ummikus… nimelt mu 2 kuuse beebi uni. Just see viimane magama minek õhtul.. meil ei jääda muudmoodi õhtul magama,kui vankrisse ja õue kärutama. Ta uinub päeval mul ilusasti kas süles või lutipudeli otsas. Aga õhtul… tekib tal üleväsimus ja ei saa muudmoodi teda magama.

Mõistlik oleks ilmselt kell 19.00 paiku kärutama minna ,et ta jääb siis tudima..muidu on magama mineky aeg 21 paiku. Ta tudib siis hommikul kella 6-7. Muidugi vahepeal ta ärkab mul gaasivalude peale ja siis sööme ka. Kui palju peaks siis 2 kuune beebi öösel magama?

Tudib kohe lausa?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beebidel jälgitakse rohkem ööpäevast unevajadust. Ja lisaks unevajadusele on ärkveloleku ajad.

Selline keskmine 2-kuune jaksab ärkvel olla umb 1,5h ilmselt. Mõni vähem, mõni ka rohkem. Alustaks esmalt sellest, et ärkvelolekuaeg oleks mõistlik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2-kuune vajab 15-17h und. Kas tunnid tulevad täis? Praegu on õhtud ka juba nii valged, et ilmselt ongi raskem uinuda. Pimendavad kardinad võivad aidata. Õhtul vankriga jalutamine või autoga ringisõitmine on halvad harjumused. Mõistlikum oleks leida muu viis tema magama panekuks. Minu oma aitas (ergonoomiline) kandekott või siis õlale panek ja toas ringi jalutamine. Proovi erinevaid gaasirohtusid, meie leidsime sellise, millega gaasivalud kadusid ja jääb nüüd õhtul lihtsalt lutt suus pikutades ööunne ja söömiseks ärkab vaid korra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles vanuses on olulisem jälgida ärkvelolekuaega ja mitte niivõrd magamineku kellaaega. Tavaliselt jaksavad kuni 1,5h üleval olla (ja siis juba peaks magama ehk magamaminek peaks jääma 1, 5h sisse). Nii et vaata pigem seda ning jälgi, et ei väsiks üle. Ööunne panemise kellaaega saad katsetada sellest lähtuvalt. Ehk tahab juba varem minna kui kell 21 või hiljem. Et ära seda mingi kindla faktina võta, et kindlasti peab kell 9 magama minema. Beebid enamasti tahavadki 7-8 juba ööund magada. Loksutavad seda ise paika lähtuvalt ülevaloleku ajast. Ja ütleks, et beebi uni on nii muutuv nähtus, et mida vähem sa ootusi sead, seda lihtsam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma panin ka kahekuuse magama 21-22 ajal, kuid lõpuks sain aru, et see liiga hilja. Kui hakkasin panema kella 19st, siis oli tunduvalt lihtsam ja magas ikka kella 6-7ni hommikul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei ole kumbki laps kahekuusena üle 3-4 tunni järjest maganud. Praegu loen ja imestan siin, et enamikel vastajatel magavad nii pisikesed terve öö korraga! Sõbrannadelt kuulen, et paljudel ei maga isegi üle aastased veel tervet ööd ärkamata…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhtul vankriga jalutamine või autoga ringisõitmine on halvad harjumused.

Mille krdi pärast peaks õhtul vankriga jalutamine halb harjumus olema? Suvi, värske õhk, vaiksed õhtud, ema ja/või isa saavad ka veel välja liikuma, kuumalaine ajal parim aeg jalutuskäiguks. Beebiga väljas liikumine on halb harjumus? Et beebid magavad vankris, on halb harjumus? Mähh?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud 2 kuuse beebi uni