Esileht Ilu ja tervis 2 muret keha teemal

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 2 muret keha teemal

Postitas:

kevad käes ja mõned liigsed kilod peal, nädal aega tagasi alustasin tervisliku eluviisi programmiga, iga päev teen 7km sörkjooksu ning toidukogused on vähendatud, ei söö magusat ega jahutooteid, väga tervislik menüü on. tean et nädal ei ole pikk aeg, aga mingi tulemus võiks selle aja peale ju ikka olla. kasvõi paar pükse mis tunduvad jalas laiemad või taljes jakk, mis suurem tundub. eimidagi:-(
tean, et kaalukad kaotavad esimese nädalaga kõige rohkem, mina olen normaalkaalus, aga oma ideaalist ikka palju tüsedam, kaal on pikkus – 100. kas see ongi normaalne, et esimesel nädalal ei juhtu mitte midagi või? jätkan ikka edasi, aga lihtsam oleks jätkata kui oleksid tulemused, mis edasist motiveeriks.
teine mure on, et mu vasak kehapool on suurem kui parem, eriti on seda tunda reiest ja taguotsast. kohe nii, et püksid mis ühel pool on vabalt, on teisel kehapoolel pingul ja kitsavõitu, võiks öelda et suurusevahe on üks number. on keegi veel sellise probleemiga, selle vastu küll vist abi ei ole või on keegi sellise probleemi seljatanud ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul parem pool suurem, lisaks veel rind kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu-ehk jagad nippe, kuidas sa 30kg langetasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täiesti normaalne, et esimese nädalaga ei juhtu midagi. Keha peab kohanema uute oludega ja tervisliku eluga.
Kaalu kaotamise juures on üks olulisemaid faktoreid veresuhkru taseme stabiilsena hoidmine. See eeldab regulaarset söömist, sh tarbi madala glükeemilise indeksiga toiduaineid. Madala GK-ga toit on eeskätt aedvili. Enamikke aedvilju võib süüa piiramatus koguses. Õpi valmistama aedviljatoite.
* Tarbitav toit peab olema kiudainerikas. Kiduainerikkad on puu- ja aedvili ning kaunvili.
* Rasvu ei tohi vältida, kuid tarbida tuleb eeskätt taimseid rasvu – külmpressitud õlisid ning mitmesuguseid seemneid.
* Söö regulaarselt. Pikad pausid toidukordade vahel ei ole head.

Treenida tuleks pulsiga 65% ealisest maksimaalsest pulsist. Ealine pulss= 220-vanus, treeningpulss= ealine pulssx0,65.
Kaalu langetamiseks sobib pikema kestvuse ja madalama intensiivusega treening, siis kasutatakse energia saamiseks rohkem rasva. Kõrge intensiivusega treeningutel kulutakse süsivesikuid.

Kui on küsimusi, siis kirjuta info@vireo.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma julgen viimasele vastu väita. Minu 65% ealisest maksimaalsest pulsist oleks 119 ja saavutan selle kümme kiiremat sammu tehes. Treenida tuleb enesetunde järgi nii, et selg märg, aga hing ei ole paelaga kaelas. Pulsitase on inimestel erinev. Lisaks tuleks rõhuda just lihaste kasvatamisele. Kui keha on lihaseline, on ainevahetus kiire ja pole vajagi mõelda treeningule, mis kestab hommikust õhtuni pulsiga 119…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 09:23; 24.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah võid treenida selg märg, aga sel juhul ei tarvitata energia saamiseks rasva vaid süsivesikuid. Kõik oleneb treeningu eesmärgist.
Pulsitase ei ole tervetel inimestel väga oluliselt erinev. On füsioloogilisi iseärasusi, aga üldjoontes ei ole need suured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Muide, alles eile lugesin artiklit, et keha see pool, kus su kott ripub, on rohkem rasvas, kui see pool, mis on vabalt.
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2133575/Why-handbag-making-fat-And-fake-tan-high-heels-leggings.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean-tean kogu seda teooriat, aga tähtis on ka KOGU kaloraa¸, mille sa treenides põletad. Kalorite järelpõlemine toimub samuti intensiivsemalt peale intensiivset trenni–ma ei räägi hetkel anaeroobses tsoonis treenimisest. Kui palju sa sedasi vaikselt jalutades tunnis kaloreid kulutada jõuad? 150? 200? Kõnd peaks ikka kiire olema ja vahele tuleks kindlasti teha ka jõutreeningut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 09:23; 24.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis 2 muret keha teemal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.