Esileht Koroonaviirus COVID-19 2 nädalat koroonat

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: 2 nädalat koroonat

Postitas:
Kägu

Olen 2 nädalat haige olnud, vaktsineerimata. On juba täiesti normaalne enesetunne ja siis jälle palavik ja kuk valus. Oskab keegi midagi soovitada, mis aitaks.

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

C-vitamiin, D, tsink, magneesium, ingveritee, muidu ka palju vedelikku.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi ei aita, puhkama peab. Võib-olla oleks pidanud vaktsineerima, minul oli väga kerge põdemine. Ja ei maksa jälle hakata siin näiteid tooma, et näe, mul oli ka kerge, kuigi olin vaktsineerimata. Igatahes on tõsiasi, et paljudel rasketel põdejatel oleks olnud põdemine lühem, kui oleks olnud vaktsineeritud.

+13
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pärast põdemist ole igaks juhuks ka long covidiks valmis.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi ei aita, puhkama peab. Võib-olla oleks pidanud vaktsineerima, minul oli väga kerge põdemine. Ja ei maksa jälle hakata siin näiteid tooma, et näe, mul oli ka kerge, kuigi olin vaktsineerimata. Igatahes on tõsiasi, et paljudel rasketel põdejatel oleks olnud põdemine lühem, kui oleks olnud vaktsineeritud.

Ikka veel usutakse. Seda ei ole võimalik tõestada.

TAle- esimese kommenteerija soovitus on asjakohane. Käitu, nagu mistahes külmetushaigusega.

+6
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tõestust siis veel vaja on, statistikat ja teadusuuringuid on üle maailma selle kohta ülipalju ju tehtud.

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul ikka palavik ka tõuseb, võib olla et kuskile kehasse on tüsistusena tekkinud põletik. Pöördu ikka arsti juurde, las teevad vereproovi ja saab põletikunäidud. Igasugused kopsupõletikud ja maksapõletikud ongi selle haigusega üsna levinud tüsistused, aga tuleb õigel hetkel reageerida, et ravi saada, et organid kahjustada ei saaks.

Ka suurte tüsistusteta on see üsna pika põdemisega haigus, mul endal (vaktsineeritud, kui see oluline on, põhiline põdemine ei läinud väga raskelt) on nt jääkköha väga kaua, ikka veel nohu ka ja tutvusringkonnas on päris mitmeid, kel sama teema, aga ka üldine nõrkus, võhm väljas kiirelt jne.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tõestust siis veel vaja on, statistikat ja teadusuuringuid on üle maailma selle kohta ülipalju ju tehtud.

Usu või ära usu, siin teemas oleks-poleks-targutada on ikka mõttetu

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik vaktsineeritud tuttavad on minu vaktsineerimata tuttavatest oluliselt raskemalt põdenud, seega usun täiesti, et vaktsineerituna oleks olukord veel hullem. Üks kolleeg juba kuu aega haige, muudkui vindub.

+3
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ka suurte tüsistusteta on see üsna pika põdemisega haigus,

Mhmh, tervelt kaks päeva olid mul haiguse tunnused.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik vaktsineeritud tuttavad on minu vaktsineerimata tuttavatest oluliselt raskemalt põdenud, seega usun täiesti, et vaktsineerituna oleks olukord veel hullem. Üks kolleeg juba kuu aega haige, muudkui vindub.

Uuringud ega haigekassale esitatud raviarved seda ei kinnita.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 2 nädalat haige olnud, vaktsineerimata. On juba täiesti normaalne enesetunne ja siis jälle palavik ja kuk valus. Oskab keegi midagi soovitada, mis aitaks.

Mina oskan soovitada, et mis aitaks. Vaktsineerimine. Aga noh, kas see sulle kohale jõuab v mitte, see on iseasi.

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul (3 doosiga vaktsineeritul) oli veel hullem keiss  – lausa tervelt 1 öö oli kurk valus ja paistes!!! Siis sain kohe ka terveks, aga noh, mis mina ka tean. Otse loomulikult ei ole sellisel kergel põdemisel mitte mingit seost vaktsineerimisega, ei, loomulikult mitte mingil juhul ju.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Delta tüve puhul oli haiglasse sattunutel väga tavaline, et nö. esimene haiguse laine hakkas üle minema ja siis nädal pärast esimese laine algust läks uuesti halvemaks ja umbes 10. haiguspäeva paiku jõuti jubeda kopsupõletikuga haiglasse.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kovidi ajal GT tohib juua? Ka ju vedelik?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina oskan soovitada, et mis aitaks. Vaktsineerimine. Aga noh, kas see sulle kohale jõuab v mitte, see on iseasi.

Vaktsiin aitab, kui viirus sul süsteemi edasi jõuab – viirust hävitada. Põletiku jne vastu ei tee see tuhkagi, totu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uuringud ega haigekassale esitatud raviarved seda ei kinnita.

Tegelikult kinnitavad kûll, kui asja sisusse süüvida. Statistika on imeline asi, saab teha risti vastupidiseid järeldusi tegelikkusele.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul (3 doosiga vaktsineeritul) oli veel hullem keiss – lausa tervelt 1 öö oli kurk valus ja paistes!!! Siis sain kohe ka terveks, aga noh, mis mina ka tean. Otse loomulikult ei ole sellisel kergel põdemisel mitte mingit seost vaktsineerimisega, ei, loomulikult mitte mingil juhul ju.

Aga muidugi mitte. Miks ta sul valus ja paistes oli? Mul ainult väga kergelt väsimuse tunne. Abikaasa ei haigestunud üldse (vaktsineerimata). Kolleeg aga oma kolme süstiga põdes esialgu mitu nädalat, siis sai terveks ja ühe kuu pärast uuesti haige ning köhib juba mitu nädalat. See on sul kena illusioon, et need kolm süsti midagi aitasid. Ilma poleks võib-olla ka kurk paiste läinud. Reaalsus on see, et kes haigestub, see haigestub niikuinii ja mida rohkem süste, seda nõrgem immuunsus ning seda paremini haigus kûlge hakkab.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina lasin end suve lõpus ja sügisel vaktsineerida, 2 doosiga.
Väiksem laps on olnud 2x koroonas. Esimene kord polnud peale tema kellegil mitte ühtegi sümptomit. Nüüd teisel korral oli mul kurk paar päeva imelik ja nina väheke tilkus, teine laps sai peaaegu 2ndl hiljem ka nakkuse. Oli 3x palavik ja köha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et kes haigestub, see haigestub niikuinii ja mida rohkem süste, seda nõrgem immuunsus ning seda paremini haigus kûlge hakkab.

Selliseid idioote, kes nii on arvanud, on päris hulgaliselt ära surnud. Et sinul vedas, ei ole tõestus, et su arvamus on õige.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

teine laps sai peaaegu 2ndl hiljem ka nakkuse

Miks ma nii paljudest peredest tean sama asja? Keegi on haige, teised pereliikmed ei jää, aga u kaks ndl hiljem keegi haigestub. Jälle keegi teine ei jää, aga uuesti kaks ndl hiljem keegi haigestub.

Kas kuskil erialases kirjanduses on sellest juttu olnud, et omicron (2) peiteaeg võib olla hoopis kuni kaks nädalat või et see püsib nt pindadel pikalt eluvõimelisena vms?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kuskil erialases kirjanduses on sellest juttu olnud, et omicron (2) peiteaeg võib olla hoopis kuni kaks nädalat või et see püsib nt pindadel pikalt eluvõimelisena vms?

Ei ole kumbki tõsi, lihtsalt see on nii levinud, et võidki saada igalt poolt. Pigem oleneb sinu organismi seisundist, kui tugev hetkel oled. Kui immuunsüsteem on tugev, ei ole mingit stressi vms, siis ei saa ka pereliikmelt, aga kui hetkel nõrgem oled, võid saada ükskõik kust. Nagu külmetushaigused ei ole ju ka külmetusest, vaid su organism on külmetamise tõttu nõrgem ja saad viiruse, mis levib igal pool.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mõlemad vaktsineeritud lapsed on omkroni põdenud. Üks ilma sümpotomitete, sai positiivse kiirtesti 3 päeva peale oletatavat kokkupuudet. Testinud muidu poleks kui parim sõber poleks haigestunud. Test oli posittivne umbes nädala jooksul.

Teine sai positivse testi 6 päeva pärast kokkupuudet, temal olid kerged sümptomid: kurguvalu, lihasvalu, väike palavik. Sümptomid olid juba päev varem, aga siis oli test veel negatiivne. Uuresti negatiivse testi sai vähem kui nädala möödudes.

Ülejäänud pereliikmed ei haigestunud, positiivsed olid oma toas ja väljas käisid sealt nii vähe kui võimalik ja seda maski kandes. Üksteiselt nad ka nakkust ei saanud, vahe oli umbes kuu aega, teisel oli ka väga hea sõber, kellega oldi ninapidi koos pikalt ja kes mitu päeva enne minu last positiivse testi sai.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et kes haigestub, see haigestub niikuinii ja mida rohkem süste, seda nõrgem immuunsus ning seda paremini haigus kûlge hakkab.

Selliseid idioote, kes nii on arvanud, on päris hulgaliselt ära surnud. Et sinul vedas, ei ole tõestus, et su arvamus on õige.

Vaevalt kõik need vanurid, kes surid, covidi ja vaktsiini peale palju mõtlesid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris paljud siiski jäid uskuma oma nooremate lähedaste juttu, et pole mõtet süstida, rikub immuunsust, pole kasu. Ja siis tõid vanurile koju viiruse, millesse see ära suri. Võiks nüüd peeglisse vaadata ja end ka veidigi süüdi tunda, et aidati kaasa lähedase surmale, kes oleks võinud veel mõned aastad elada. Selliseid lugusid on ju rohkem kui üks, enda tutvusringkonnastki tean.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris paljud siiski jäid uskuma oma nooremate lähedaste juttu, et pole mõtet süstida, rikub immuunsust, pole kasu. Ja siis tõid vanurile koju viiruse, millesse see ära suri. Võiks nüüd peeglisse vaadata ja end ka veidigi süüdi tunda, et aidati kaasa lähedase surmale, kes oleks võinud veel mõned aastad elada. Selliseid lugusid on ju rohkem kui üks, enda tutvusringkonnastki tean.

Mulle võiks jääda mulje, et ise oma peaga mõtlesid elle stsenaariumi välja.

Sest ma ei tea jälle mitte ühtegi sellist lugu.

Aga juu siis sul selline tutvusringkond.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures konjaki joomine pidi aitama., aga peab puhas asi olema mitte migi brändi.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures konjaki joomine pidi aitama., aga peab puhas asi olema mitte migi brändi.

Konjak on ka ju brändi. Ainult et Cognaci piirkonnas toodetud. Kas sama viinamarjavein 30 km eemal destilleerituna enam ei aitagi? Et vaid selles konkreetses piirkonnas toodetud brändil on supervõimed?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No meie mehega ja 18a laps ( kõik vaktsineeritud) ,  põdesime aprillis. Kergem kui gripp, pean mainima. Kolm päeva oli tavaline kurguvalu, ei köha ega nohu, meestel palavikku polnud, minul  väike, 1,5 päeva. Isu ei kadunud kellelgi ja lihasvalu puudus. Ebatavalist väsimust ka ei jäänud, kõik läksid oma trennidesse edasi. Nii, et meie puhul vaktsiin toimis väga hästi. Me küll sõime D-vitamiini, C-vitamiini ja tsinki, seleeni , eriti hoolega haigestumise ajal.

Soovitan seega vitamiine ja kliimavahetust neile, kel jääb sümptomeid kestma ja ka nõelravi tasuks proovida. Igaühe immuunsüsteem erinev ja reageerib erinevalt.

0
-1
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 2 nädalat koroonat