Esileht Ilu ja tervis 2 nädalat õnnelik, 2 nädalat masendunud..ja nii iga kuu!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 2 nädalat õnnelik, 2 nädalat masendunud..ja nii iga kuu!

Postitas:

2 nädalat ennem päevde algust muutun ma täielikult teiseks inimeseks. Olen pahas tujus, ärritun väga kergesti ja elurööm kaob. Suhelda teistega ei taha/olen väsinud/mitte midagi teha ei jaksa. Ainult süüa tahan ja palju..koguaeg on isu.

Ja siis algaavd päevad ja varsti muutub kõik. Isud koavad, tuju on hea ja tahan käia/suhelda. Olen õnnelik ja rahulik.

Ma ei suuda ennast nendel kahel halval nädalal kontrollida…oma osa saavad nii mees, lapsed kui ka koduloomad ;( Tuttavatest ja sõpradest hoian heaga eemale…näiteks ei võta kõnesid vastu ja ignoreerin igal võimalikul viisil.

Jah ma tean, et mul on PMS…kas kellegil on see diagnoositud ja kuidas olete abi saanud? Kuna hetkel on plaanis rasedus, siis beebipille ja ravimeid võtta ei tahaks (neid olen eelnevalt võtnud aastaid).

Palun kogemusi, kas keegi on leidnud viisi kuidas oma vaevusi leevendada?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 15:34; 24.05 18:41; 25.05 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen samasugune hormoonide ori. Mind aitas päris hästi 5HTP toidulisand. Võtma hakkasin muul põhjusel, aga kui vanasti tabasid enne päevi mind tohutud enesehaletsushood ja masendus, siis kui olin kuu aega võtnud, märkasin, et pagan küll, püüa kuidas tahad, aga ei suuda elu peale niiviisi närvi minna et nutt peale tuleks????. Selline hea tšill olemine tekkis. Raseduse kohta ei oska öelda,kas tohib võtta, aga kuna imetasin kaua ja lõpus enam mitte palju, no paar korda päevas, siis juba julgesin hommikul võtta. Ilma oli ikka liiga jube.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan Sind Kägu, et vastasid! Ma ei olnud ise kuulnudki sellisest toidulisandist. Lugesin selle kohta ja kindlasti proovin ära!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 15:34; 24.05 18:41; 25.05 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii veider, mul on suht sama süsteem, et 2 nädalat hea ja 2 täielik jama, ainult et täpselt vastupidi kui sul. Mul hakkab jama pärast päevi ja kestab umbes ovulatsioonini. Mul on ka füüsilised kaebused…kipitus intiimpaigas ja kummalised voolused (ei ole seen-bakter-suguhaigus)… Aga täitsa saan sinust aru, hullemal ajal on suhtlemine null, töövõime vähenenud – tahaks vaid kuskile auku pugeda ja lihtsalt olla…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitab sport, kuigi nädal enne päevi on konditsiooni kordades nadim, aga vean end ikka trenni või ujulasse. Kuna rinnad on hellad ja olenemata super toetavast spordirinnakast on jooksmine ikkagi piin, aga jah ekstra füüsiline tegevus aitab, ei ole jaksu iga pisiasja pärast toriseda peale intensiivset rühmatrenni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te terroriseerite oma lähedasi, mõned isegi aastaid, kui on ometi preparaadid PMS-i leevendamiseks??? Tõesti pole tulnud selle peale, et googeldada ?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kapis üks preparaat, mille nimi on Agnucaston. Soovitama ei hakka just, seda pole tarvitanud, sest olen unustanud, et see mul on. Mina jällegi ei saa aru, et miks mul tihtipeale enne “päevi” tsüst tuleb. Korduvalt juba arstil uh-s käinud ja nendega jälgimisel olnud. Need tekitavad kõhuvalu ja munasarjavalu ja vahest suisa sünnitusvalu. Miks küll naisterahvad peavad sedasi piinlema 🙁

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te terroriseerite oma lähedasi, mõned isegi aastaid, kui on ometi preparaadid PMS-i leevendamiseks??? Tõesti pole tulnud selle peale, et googeldada ?

Usun, et tänapäeval on vähe inimesi…kes ei tule sellepeale, et googeldada. Ise olen seda teinud palju ning mitmeid asju ka proovinud. Kahjuks märkimisväärset tulemust pole saavutanud (väljaarvatud beebipillid ja antidepressandid- neid soovitas arst)

Sellepärast ongi väga hea, kui saad foorumis küsida teistelt sama asjaga kimpus olevatelt naistelt, et mis neid on reaalselt aidanud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 15:34; 24.05 18:41; 25.05 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, lisaks need päevadeeelsed nädalad veel ka nägu räigelt punne täis ja migreenif 😀 aga viimasel ajal on aidanud Maca kapslid. Pulbrina pidi veel parem olema, organism omastavat paremini. Loe selle kohta, tasub proovida. Tegemist siis loodusliku hormoonide korrastajaga. Kui beebi plaanis siis võid mehele ka anda 🙂 ja no mind aitas kõige paremini rasedus ja imetamine – sel ajal oli super olla… peabki vist uue beebi plaani võtma, et saaks normaalselt elada jälle 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis 2 nädalat õnnelik, 2 nädalat masendunud..ja nii iga kuu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.