Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 2. raseduse päris algus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 2. raseduse päris algus

Postitas:

Küsiks neilt, kel rasedustega rohkem kui üks kogemus, et kas teil algasid rasedused kõik sarnaselt või olid esimesed tunnused erinevad. No näiteks mul olid esimese rasedusega rinnad juba enne testi tegemist hellad ning kuna minu jaoks ei olnud see tavapärane (tean, et osadel naistel juhtub see alati enne päevi), siis hakkasin kahtlustama, et äkki rase ja oligi nii.
Nüüd planeerime teist ja taban end pidevalt (või no mitte pidevalt, aga aeg-ajalt) rindu katsumas, et kas on juba hellad või mitte. 😀
Kuidas teil on olnud selle asjaga, on raseduse esmased tunnused alati samad olnud või pigem mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 rasedust (kaks esimest peetusid 6.-7. nädala paiku). Kõigil algus sarnane – rinnad läksid juba enne eeldatavaid päevi hellaks ja suuremaks. Kuna mul muidu enne päevi rinnad hellaks ei lähe, siis kolmenda ja neljanda rasedusega olin sisimas selle peale juba kindel, et nüüd olen lõpuks jälle rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke sarnane tunnus kolme rasedusega oli varakult hellaks muutunud rinnad, kõik muu aga on täiesti erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid hellad rinnad 1. ja 3. raseduse alguses (samuti vihjeks, et vist on aeg testi teha:)). 2. ja 4. rasedus aga andis märku hoopis päeva peale tugevnev lõhnataju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigi kolm raseduse algus on täiesti erinev olnud. Esimesega läksid rinnad suureks ja valusaks. Teisega hakkasin tihedalt järsku pissil käima. Rinnad läksid hiljem hellaks. Kolmandaga tundsin jubedat nälga kogu aeg. Rinnad läksid hellaks alles pärast testi tegemist. Päevad olid juba nädal hiljaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega olid rinnad väga hellad ja väsimus enne testi tegemist. Teisega on enam vähem 0 tunnust old. Ainus asi mis kahtlema pani oli veider määrimine eeldatavate päevade ajal, mida pidasingi lahjadeks päevadeks. Mõni aeg peale määrimist tekkis tupeseen, mis viimati oli eelmise raseduse ajal, niisama tupeseent pole kunagi old, ainult seoses rasedusega. siis ostsingi testi ja saingi kohe õhtuse uriiniga triibud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rindade tundlikkust pole mul kunagi olnud, ei raseduse ega enne menstruatsiooni. Esimese rasedusega ei olnud mitte mingeid tundemärke ka ning kuna mul oli see aeg väga eburegulaarne tsükkel, siis rasedusest sain teadlikuks alles 10nädala paiku. Ei planeerinud last ja ei osanud mõeldagi, et rase olen, kuna mingeid tunnuseid polnud. Naljakas tagantjärgi mõelda 🙂
Teise raseduse ajal oli meeeeeletu väsimus alguses. Siis algas päevadevalu ja olin valmis, et päevad algavadki. Kõht pakitses ja valutas ja käisin iga natukese aja tagant tampoon käes wc-s, et läheb vaja. Kui see nali oli 3 päeva kestnud, et valu on, aga punaseid pole, ostsin testi. Sinna tulid tugevad 2 triipu. Hetkel siis 21 nädalat juba sellest ajast, kui ma olin kindel, et päevad hakkavad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on täpselt samamoodi, nii et olin juba kuskil 4-5DPO kindel, et olen rase. Olen ka. Sümptomid: väga värvilised ja realistlikud unenäod + määrimine pesastumisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ainus tunnus kõigi kolme rasedusega (2 peetunud, praegu uuesti ootel) on määrimine pesastumisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 2. raseduse päris algus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.