Esileht Koolilaps 2018 avaaktus laupäeval

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: 2018 avaaktus laupäeval

Postitas:

Kas Teie laste koolis toimub ka sel aastal aktus laupäeval? Kas olete sellega rahul?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei toimu. Olen küll rahul. See-eest tehti meil muid ebapopulaarseid otsuseid, laupäeval kool oleks olnud liiast.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 15:28; 17.08 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel lapsel laupäeval, teisrl esmaspäeval. Mõlema päevaga olen rahul.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 15:29; 18.08 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On laupäeval, ega eriti ei vaimustu, tahtsime perega hoopis teises linnas olla. Kui tegu pole just 1. klassiga, kas siis on vahet, kas laps on seal aktusel või mitte? Laps ise pakkus välja, et sõidame ikka nädalavahetuseks ära, nii nagu plaanitud, ega seal aktusel ju midagi olulist ei toimu.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 15:47; 17.08 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas nad õpikuid ja töövihikuid ei saa kätte ja tunniplaani värskeimat varianti?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 15:28; 17.08 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, toimub laupäeval. Jah, olen rahul. Mulle traditsioonid istuvad.
Enda ja õdede-vendade kooliajast mäletan, et on nii ja naapidi toimunud.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas nad õpikuid ja töövihikuid ei saa kätte ja tunniplaani värskeimat varianti?

Meil on olnud tavaks, et õpikud ja töövihikud saab kätte umbes nädal enne kooli. Need peab ju jõudma kõik enne kooli kaanetada. Tunniplaan pannakse stuudiumisse samuti enne kooli algust.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 15:47; 17.08 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On 1. septembril ja meeldib. Selle võrra on kevadel vähem koolis käia ja see esimene päev on nii lühike, et peale aktust plaanime kohe maale sõita.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 16:49; 18.08 18:33; 18.08 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toimub 1. sept ja olen rahul. See mõni tund päeva algusest ei ole probleemi näpistada sellise sündmuse jaoks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.september peaks ikka 1.septembril olema 🙂 meie koolis on, ei näe probleemi…

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil toimub 3. sept, mugavam oleks isegi laup olnud. Esmaspäevad alati kõige tihedamad aga no pole hullu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe lapse koolis 1. sept, kahe ülejäänud lapse koolides 3. sept.
Mul erilist vahet pole, ehkki 1. sept kõigil oleks isegi veidi mugavam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Sept ja kevadel jääb selle arvelt ära jälle tobe poolik nädal ning lastel on viimane koolipäev reedel

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minmu lastel aktus 1. septembril ja olen väga rahul, ka mulle meeldivad traditsioonid. mis pagana tarkusepäev see oleks, kui kooli mindaks kolmandal?

1. klassi minevate laste jaoks on laupäevane aktus ju veel eriti hea, vanemad saavad lihtsama vaevaga tulla ja kodus saab kasvõi poole suguvõsaga pidu pidada.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil esimese klassi lapse aktus 1.September. Mulle sobib. Ei pea selle pärast töölt vaba päeva küsima.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 20:20; 18.08 01:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis on ka laupäeval, 1. septembril ja olen sellega väga rahul. Hea rahulik koolialgus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, mis traditsioonidest te siin räägite? vanasti algas kool alati ikka tööpäeval, oma lapsepõlvest ei mäleta kordagi, et kool oleks nädalavaetusel alanud 😀 Minuarust on see pigem liigselt ühe kuupäeva ületähtsustamine, mis on omane muidugi ainult inimloomale, kuupäevadest juhindumine. Ja kuidas kool selle võrra kevadel lühem on? 1 tunni võrra lühem? See on kõva võit küll, tore et keegi saab kohe maale sõita, meil on maa 200 km ja ei ole mõtet enam sõita, kui kohe peab tagasi sõitma hakkama 😀

+6
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 3 september ikka

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, mis traditsioonidest te siin räägite? vanasti algas kool alati ikka tööpäeval, oma lapsepõlvest ei mäleta kordagi, et kool oleks nädalavaetusel alanud ???? Minuarust on see pigem liigselt ühe kuupäeva ületähtsustamine, mis on omane muidugi ainult inimloomale, kuupäevadest juhindumine. Ja kuidas kool selle võrra kevadel lühem on? 1 tunni võrra lühem? See on kõva võit küll, tore et keegi saab kohe maale sõita, meil on maa 200 km ja ei ole mõtet enam sõita, kui kohe peab tagasi sõitma hakkama ????

Mina olen oma kooli ajal ka laupäeval alustanud. Oli aktus 1. Septembril ja siis esmaspäevast hakkas õppetöö pihta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 20:20; 18.08 01:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast kolm kuud kestnud suvevaheaega ei tohiks küll probleem olla laupäevasel päeval korraks koolist läbi käia.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. ja 12. klassi aktus on 1.09 päeval, ülejäänud klassidel on 3.09 hommikul kell 8:00. Oleks eelistanud 31.08 või 1.09, aga mis teha.
Minu lapse koolis jagatakse õpikud algklassidele 27.08, põhikoolile 28.08 ja gümnaasiumile 29.08 — 1. klassid saavad õppeaasta eelsel lastevanematekoosolekul, mis toimub ka 27.08. Mulle selline süsteem sobib ja lastel on ka mugavam kui ei pea aktuseriietega rasket kotti koju vedama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks ju rahul olla. Iga puhkepäevale nihutatud koolipäev muudab kooliaasta juunis lühemaks. Aktus pole ju ka õppimise päev, kergesti saadud üks päev õppeaasta lõpust vähemaks, rõõmustage!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, kui on tööpäevad ja puhkepäevad ja 5 tööpäeva- 2 puhkepäeva rütm. Samas muidugi ei ole see peale pikka vaheaega (sel aastal küll poolteist nädalat lühem kui kolm kuud, aga pikk ju ikka) mingi ülitraagiline lugu, kui aktus on laupäeval, lihtsalt ise eelistan pigem, kui see on tööpäeval. Kindlasti ma ei saa aru koolidest, kes teevad erinevatele klassidele erinevatel päevadel: kas pärast siis suuremad klassid, kes 3. alustavad, käivad ka ühe päeva kauem koolis? Ja muus mõttes tundub ka selline korraldus kõige keerulisem, aga eks nad ise teavad muidugi, mis teevad ja miks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, mis traditsioonidest te siin räägite? vanasti algas kool alati ikka tööpäeval, oma lapsepõlvest ei mäleta kordagi, et kool oleks nädalavaetusel alanud ???? Minuarust on see pigem liigselt ühe kuupäeva ületähtsustamine, mis on omane muidugi ainult inimloomale, kuupäevadest juhindumine. Ja kuidas kool selle võrra kevadel lühem on? 1 tunni võrra lühem? See on kõva võit küll, tore et keegi saab kohe maale sõita, meil on maa 200 km ja ei ole mõtet enam sõita, kui kohe peab tagasi sõitma hakkama ????

Ma ei tea, kas nõukaajal said koolid valida, mis päeval alustada. Igatahes minu koolis oli algus alati 1. septembril.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 15:29; 18.08 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.september peaks ikka 1.septembril olema ???? meie koolis on, ei näe probleemi…

Nõukaaegne traditsioon. Samuti nagu see lillede ja valgete põlvikutega kooliminek. Tänapäeva lapsevanemad ei peaks enam väga seda aega mäletama, seda kummalisem on lugeda, et seda “toredat traditsiooni” kiidetakse. Nõukanostalgia on ikka kole ja kustumatu asi.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kuidas kool selle võrra kevadel lühem on? 1 tunni võrra lühem? ????

Kuidas küll sellise jaburuse peale annab tulla? Ikka ühe päeva võrra on lühem. Kooliaasta lõpeb meil reedel, 7.juunil, mitte 10. ja esmaspäeval.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 16:49; 18.08 18:33; 18.08 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.september peaks ikka 1.septembril olema ???? meie koolis on, ei näe probleemi…

Nõukaaegne traditsioon. Samuti nagu see lillede ja valgete põlvikutega kooliminek. Tänapäeva lapsevanemad ei peaks enam väga seda aega mäletama, seda kummalisem on lugeda, et seda “toredat traditsiooni” kiidetakse. Nõukanostalgia on ikka kole ja kustumatu asi.

Tõsi ka? Mis 1.septembris küll koledat on? Kena sügiskuu algus, sobib kooliaasta alguseks hästi.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 16:49; 18.08 18:33; 18.08 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldse ei ole selle aasta 1. septembriga rahul, sest meil tööl on reeglitega paika pandud, et 1. september on lastevanematel vaba päev, et see koos lastega veeta, aga seekord jääb lisa vaba päev saamata, kuna on niigi puhkepäev 🙁
meie koolis on aktus alati 1. septembril, sõltumata nädalapäevast, see mulle küll meeldib

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemal lapsel algab 3. septembril ja natukene on kahju, et tarkusepäeval ehk 1. septembril ei alga. Aga korraldame ümber ja teeme koduse sõprade-sugulastega toimuva koolialguse tähistamise traditsioonilisel tarkusepäeval.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.septembrit tähistame ikka kui kooliaasta algust. Aktus on 3.septembril. Mul on selle üle ainult hea meel, kes see ikka laupäeval kooli tahaks minna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Koolilaps 2018 avaaktus laupäeval

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.