Esileht Koolilaps 2018 avaaktus laupäeval

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: 2018 avaaktus laupäeval

Postitas:

Jah, olen rahul Ainult ühel aastal oli tesel päeval. Direktori laps läks 1.klassi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. septembril, laps läheb 1. klassi. Mul vahet pole, oleks sobinud mõlemad, nii 1. spet kui ka see, niikuinii võtan septembri alguses paar nädalat puhkust, ei pea esimeseks koolipäevaks töölt vaba päeva võtma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldse ei ole selle aasta 1. septembriga rahul, sest meil tööl on reeglitega paika pandud, et 1. september on lastevanematel vaba päev, et see koos lastega veeta, aga seekord jääb lisa vaba päev saamata, kuna on niigi puhkepäev ????

meie koolis on aktus alati 1. septembril, sõltumata nädalapäevast, see mulle küll meeldib

No 1 september on tööandja teile vastu tulnud, et saaksite lastega olla.
Nüüd saate ilma tööandja loata, milles probleem?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldse ei ole selle aasta 1. septembriga rahul, sest meil tööl on reeglitega paika pandud, et 1. september on lastevanematel vaba päev, et see koos lastega veeta, aga seekord jääb lisa vaba päev saamata, kuna on niigi puhkepäev ????

meie koolis on aktus alati 1. septembril, sõltumata nädalapäevast, see mulle küll meeldib

Tule veel töötajale vastu mõnel aastal, edaspidi kohe “õigustatud ootus”, et iga aasta peab lisa vabu päevi saama

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Koolilaps 2018 avaaktus laupäeval

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.