Esileht Lapse ootamine 2023 augustikuubeebid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Teema: 2023 augustikuubeebid

Postitas:
Kägu

Tahaks väga umbes sama kaua rasedatega jutelda.

Ise väga, väga varajases alguses, aga kindlasti on neid, kel juba 6. nädal käsil.

Kuidas värsked uudised on mõjunud? Mitmes rasedus ja mitmes laps on tulemas? Millised sümptomid juba märku annavad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedust hetkel tänasega 4 nädalat täpselt. Sümptomeid ei ole veel aga praktika näitab, et need tulevad hiljem, nii 6-8 nädal 😀

TA 19 august, tulemas pere 4 laps, planeeritud ja väga oodatud. Pere vanim laps on juba 19 ja otsapidi oma elu  peal. Seega kodus ootamas 8 ja 2 aastased õekesed.

Suvel oli raseduse peetumine 7 nädalal, oodame, et seekord läheb võiduka lõpuni.

 

Suhkrutükike

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul samuti peaks olema augustibeebi, aga midagi on nagu valesti. Mul pole aimugi, millal rasestumine toimus, sest positiivse testi sain siis, kui oleks pidanud olema OV. Päevad olid 25-29.nov, pos testi sain eile. Tegin testi, kuna peale päevi jäigi määrima ja kui kohv hakkas vastu, siis oli selge… Ja käisin kohe ka valvetoas, kuna varem sarnase mustriga olnud emakaväline. UHs midagi näha ei olnud ja Hcg näitas 110. Et siis aidake mõelda – kas on mingigi võimalus, et on normaalne rasedus? Mainin, et tsükkel ebaregulaarne, viimasel ajal 21p kanti, samas vahel viskab 30p kanti.  Esmasp lähen korduvtestile, siis on selge, seni aga mõtlen end hulluks, tööle keskenduda ei suuda. Rasedustunnused tugevad: kohv ja veel mingid toidud hakavad vastu, samas pidev nälg, pidev pissihäda, pidev kerge peavalu, suukuivus ja pidev janu, liigvarajane ärkamine…

Crissu

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jee,

ootasin ka augustibeebide teemat. Tähtaeg peaks olema u 18.08.2023. Peres on õde/venda ootamas 6a tüdrukutirts.
Otsustasime septembris, et nüüd II lapse aeg aga kuna juuli meil väga sünnipäevae tihe siis jätsime igaksjuhuks oktoobri vahele. Proovisime novembris ja kohe oligi 2 triipu. Kohe olid rinnad tundlikud ja kõht gaasi täis.
Praegu oleme terve perega kodus haiged 🙁 loodan, et beebi teeb oma mõnusat pesa ja minu haigus teda ei morjenda!

Käbi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, hei liitun ka ????️

Hetke seisuga päevade järgi 4+2 ja tähtaeg 16.08

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitus, triibulised!

Mina sain oma triibud 11DPO, täna 15 DPO. Tähtajaks pakuvad äpid 20.08.

Tulemas 4.  laps, aga kes on esimene ühine laps kallimaga. Vanemad lapsed täisealised – seega üsna uus maailm.

Olen väga õnnelik, aga pisut hirmul, sest sel aastal 1 katkemine + 1 peetumine, embrüol krom.häiret ei tuvastatud. Lisaks oli ovulatsioon kui põdesin Covidit, palavik ja muu trall.

Sümptomitest: rinnad hellad, pakitsus alalõhus ja väsimus (selline uimas olemine, ma muidu aktivist).

Crissu, loodan, et Su olukord laheneb hästi! Anna teada siis.

Turvalist ootusaega kõigile!

Apelsin

 

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei!

Olen siin paar päeva piilumas käinud ja teemat pole. Nüüd on, jee!

Pühapäeval pidid päevad hakkama. Teisipäeval tegin testi ja oligi positiivne. Tähtaeg peaks olema 14.08

Meil on tulemas täielik üllatus-beebi! Pere kolmas laps. Hetkel noorim on 9 kuune ning vanusevahe saab neil kahel 1a5k olema.

Esimese õhtu emotsioonid olid seinast seina. Nutsin terve õhtu. Mees oli kõige optimistlikum ja arvab, et küll saame hakkama. Eks raske saab olema kahe pisikesega, aga ju pidi nii minema ????

Sümptomitest nii palju, et selg on valus, nagu enne päevi. Alakeha üldse on aegajalt tunda, selline päevade sarnane värk. Ja täna löristasin nutta, kui raadiost tuli Terminaatori Inglipuudutus. Muud rohkem hetkel häda pole????

 

Tervitused triibulistele!

A

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii… minul 4+0 ja nüüd pruunikas määrimine platsis. Test ilusti positiivne viis päeva ja aina tumedam tulemus.

Väga raske on mitte närvitseda, kuna nii katkemine kui peetus on nii alanud… küll hiljem, aga ikka. Nii vara keegi erakorralises midagi tegema ei hakka ka 🙁

Apelsin

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apelsiin- mul oli 3+5 hommikul pruunikas määrimine hetkeks hommikul ja vaid wc paberi peal koi pühkisin. See võib olla vana veri kuna on pruun ja pesastumisest tekkinud. Kui määrimine suuremaks ei ole läinud ja kõhuvalu pole lisandunud siis ilmselt pole muretseda vaja. Pesastumise veri võib ka hiljem välja tulla. Anna teada kuidas on  😉

 

Suhkrutükike

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Tulen ka vaikselt teie sekka. Tähtaeg peaks olema 19.08.2023. Tulemas kolmas laps.

Vahepeal valutab alaselg, mida mul varasemate rasedustega ei ole olnud, aga muid sümptomeid ei ole.

Arstile 05.01, siis peaks olema 7+6.

HT

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Liitun ka, 20.08 peaks olema esialgu tähtaeg.

Kodus 6 aastane ja 9 kuune beebi.

Kolmas laps planeeritud ja väga oodatud. Loodan, et kõik läheb hästi ????

Hetkel 4+1

Ann

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu arvele plaanis minna? Ma ise kindlasti Pelgulinna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei tundu see väga lihtne olla 9 kuuse beebi kõrvalt uuesti lapseootel. Lihtsalt nii palju segaseid tundeid. Aga eks neid segaseid tundeid oli ka eelmise rasedusega nii et arvan, et need käivad asja juurde.

Enesetunne on endiselt veel hea. Loodan väga, et jääb ka heaks.

Taaskord Pelku, sama ämmaka juurde. Just täna rääkisime ja lähen 3.01 esimesele visiidile.

A

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli teadlikult võetud vastu otsus kaks last väikese vahega. Kindlasti lihtne pole, aga tahan näha neid koos kasvamas ja arvan, et see on seda pingutust väärt. ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me olime ka väga palju rääkinud väikese vahega lastest. Kõik asjad viimseni alles ja nagu selles osas nagu ei tohiks märki olla, et üldse poleks mõelnud sellele ???? lihtsalt nüüd on olukord käes ja hormoonid tekitavad segaseid tundeid. Eile rääkisime mehega pikalt ja laialt ja peale seda läks enesetunne jälle heaks ja kindlam tunne. Arvan et peale esimest ultraheli (kui kõik beebiga korras on) on kõik mured pühitud

 

A

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Liitun ka, rasedust 6+3, eile sai käidud erandkorras ämmaka juures ja UH kinnitas südametöö. Reedel lähen uuesti siis saab kenasti arvele võetud.

Tegu esimese rasedusega????

Uuriks lisaks, kas plaanis teha ka facebooki grupp?

K

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin täna Hcg ja päevade järgi 4+6 aga tean, et täna on dpo 15, näit oli 286, kas vähe pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kõigile!
Liitun ka vestlusega. 🙂

Mul on esimene rasedus, 5+1.
Rasestusin ootamatult ruttu ja olen tohutult õnnelik!

Soovin meile kõigile väga tervet ja suurte raskusteta ooteaega!

RL

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin täna Hcg ja päevade järgi 4+6 aga tean, et täna on dpo 15, näit oli 286, kas vähe pole?

Ei ole, see on väga individuaalne, aga peab 48 tunni jooksul vähemalt kahekordistuma. Ehk siis nt ülehomme peaks näit olema 580-600 kanti sul, siis areneb rasedus, nagu vaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiks mingi hetk ühe grupi Facebooki teha küll ning chati. See oleks vahva. Meil on hetkel suurema lapsega grupp, mis sai loodud samamoodi siit perekooli seltskonnaga ja suhtleme kõik siiani. Selline piiratud arv meid seal – 17 naist koos. Sellise seltskonnaga jõuab vestlustel enam vähem järge hoida

Ilmselt muidgi kargab kuskilt keegi, kes hakkab õiendama, et ise pole õieti rasegi, aga juba gruppe looma ???? märts2023 all oli kõva teema olnud alguses

A

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ämmakale aja 2 jaanuar Pelgulinna, päevade järgi siis 7+5 aga usun, et tegelikuses tiba väiksem. Igatahes peaks siis ka juba hea aparaadiga südametöö olema

Hetkel 4+6? 🙂

Ma mingi Facebooki grupi üritasin luua ükspäev, otsige augusti beebid 2023 Facebook

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apelsin siin!

Täna 4+2

Minul õnneks määrimine lõppes, aga kerged valud,/torked emakas ikka.

8.12 oli hcg 52 ja 13.12 oli 604.

Muret teeb progesterooni langenime 49 pealt 34 peale. Aga eks arst kirjutab vajadusel progesterooni.

Lootus ja ootus on väga suured.

Apelsim

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei leia seda gruppi. Meil oli esimese lapsega 40 ema ja oli väga okei. Üle selle kindlasti palju.

ps! Tahaks, et grupp oleks salajane ka, et uudishimulikud ei näeks, kes grupis.

Teeksin ise aga ma ei oska.

käbi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka otsisin ja ei leidnud fb’s seda gruppi. Tahaks gruppi pääsemiseni anonüümne olla ????

 

A

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin emaili, kuhu saad märku anda enda Facebooki nimega, et saaksin sind soovi korral gruppi ja chatti lisada ????

 

Augustibeebid2023@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin emaili, kuhu saad märku anda enda Facebooki nimega, et saaksin sind soovi korral gruppi ja chatti lisada ????

Augustibeebid2023@gmail.com

Tere.

Kas gruppi lisades näevad seda teised ka,kes ei peaks nägema? Ma võiks ainult chatiga hetkel liituda, kui see sobiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Minul peaks tänase seisuga olema 5+1. Olen teinud 2 rasedustest, kus väga õrn teine triip. Eile käisin  vereproovi tegemas, mis näitas 37,2 lU/l.

Ootamatult on juba homme arsti vastuvõtt, aga kardan, et see liiga vara.

Ärevus on sees suur ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vist saan ka öelda, et liitun augustikuubeebidega, sest novembri lõpus oli juba kodune test positiivne. UH-s käidud ning kaks vereproovi ka kinnitavad rasedust. Esimene rasedus ja esimene laps, seega kõik on esimene.

Kuid mul tekkis võib-olla pigem teistmoodi küsimus, et kas juba nii varajase rasedusega võetakse arvele (kellel siin 4 ja 5 nädalat olnud  ja tähtajad juba selged jne)? Mul on järgmine nädal uus visiit, kus siis nii-öelda ametlikult kinnitatakse rasedus, siis peaks jooksma juba 7.nädal. Ei heida kellegile mitte midagi ette ega küsi paha pärast, vaid tahan lihtsalt aru saada, kuidas ning mis alustel see kogu protseduur käib.

Kuigi siiani on kõik korras olnud ning kulgeb nii nagu üks normaalne rasedus peaks kulgema arsti sõnul, siis FB grupiga liitumisel ootan seni, kuni siis olen “ametlikult” rasedana arvele võetud. Kirjutan siis sellele meilile, mis eelnevalt on välja toodud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Minul peaks tänase seisuga olema 5+1. Olen teinud 2 rasedustest, kus väga õrn teine triip. Eile käisin vereproovi tegemas, mis näitas 37,2 lU/l.

Ootamatult on juba homme arsti vastuvõtt, aga kardan, et see liiga vara.

Ärevus on sees suur ????

Homme ei ole veel midagi eriti näha. Süda veel ei löö. Homme lihtsalt öeldakse, et tule 7-14 päeva pärast tagasi. 7+ on süda kindlasti löömas, 6+ on nii ja naa.
Et pane valmis, et saad veidi muretseda, kuna lähed liiga vara ja midagi suurt näha pole (kui ikka oled oma hetke nädalates kindel, tšükkel oli korrapärane).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vist saan ka öelda, et liitun augustikuubeebidega, sest novembri lõpus oli juba kodune test positiivne. UH-s käidud ning kaks vereproovi ka kinnitavad rasedust. Esimene rasedus ja esimene laps, seega kõik on esimene.

Kuid mul tekkis võib-olla pigem teistmoodi küsimus, et kas juba nii varajase rasedusega võetakse arvele (kellel siin 4 ja 5 nädalat olnud ja tähtajad juba selged jne)? Mul on järgmine nädal uus visiit, kus siis nii-öelda ametlikult kinnitatakse rasedus, siis peaks jooksma juba 7.nädal. Ei heida kellegile mitte midagi ette ega küsi paha pärast, vaid tahan lihtsalt aru saada, kuidas ning mis alustel see kogu protseduur käib.

Kuigi siiani on kõik korras olnud ning kulgeb nii nagu üks normaalne rasedus peaks kulgema arsti sõnul, siis FB grupiga liitumisel ootan seni, kuni siis olen “ametlikult” rasedana arvele võetud. Kirjutan siis sellele meilile, mis eelnevalt on välja toodud.

Tavaliselt rasedus tuvastataksegi seal alates 6+ kuni 8+ nädalal ja arvele võidakse võtta alles ka 10 nädala kandis.

Tähtaeg on selge siis, kui tsükkel oli korrapärane ja/või teada OV-aeg. On olenas kalkulaator, mis aitab arvutada ka viimaste päevade järgi, kui kaua oled juba ootel olnud. Otsi netist ”raseduskalkulaator” ja sisesta oma viimase menstruatsiooni esimene päev sinna. Kui tsükkel oli regulaarne, siis arvutab päris täpselt. See tähtaeg muidugi ei pruugi lõplikult jääda, sest laps vöib kasvada omas tempos. Ultrahelis saab täpsema tähtaja.

Minul on juba 11+ nädalat ja pole ka veel arvele võetud. Järgmisel nädalal on oscar ultraheli ja peale seda kohe ämmaemanda aeg. Siis võetakse ka arvele, kui kõik on hästi. ☺️
Eelmise lapsega võeti arvele umbes 9. nädalal. Sellest pole midagi, et nüüd on hiljem.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )


Esileht Lapse ootamine 2023 augustikuubeebid