Esileht Lapse ootamine 2023 augustikuubeebid

Näitan 4 postitust - vahemik 121 kuni 124 (kokku 124 )

Teema: 2023 augustikuubeebid

Postitas:
Kägu

Mul on tähtaeg 30.08 ning 10.07 lähen nädalasele puhkusele ja siis kohe raseduspuhkusele. Algselt tahtsin 2 nädalat võtta, aga võimaldati kahjuks ainult ühte. Mul ka kodukontori võimalus, seega ei tohiks miskit hullu olla. ???? Samas kui mul oleks võimalik kõik oma puhkused sedasi järjest ära kasutada, siis oleksin ilmselt seda varianti ka kasutanud, hea on võtta aega endale enne uue ilmakodaniku saabumist ????

Mind on aga huvitanud küsimus, et 30 päeva enne peab kindlasti minema, aga kas seda võetaksegi tähtajast ning kui laps peaks varem sündima, siis miskit ei muutu? Ei kaota mingeid päevi?

Serendipity.

Esimesed lapsed kõigil?

Vastupidi on tegelikult, seda arvestatud puhkust on sul peale lapse sündi ju tunduvalt rohkem vaja:) pluss rahaline võit on suur.

Mina läksin kõigi kolmega dekreeti nii hilja kui võimalik st 30 päeva enne arsti poolt pandud tähtaega. Ja tegelikkuses kōik kolm sündisid juba 2 nädalat peale dekreeti minemist.

Väga super, palgaline puhkus pikendab kodus olemise aega v võtsin rahas välja. Mõelge nüüd ometi loogiliselt, kallid naised.

Peale lapse sündi ehk siis peale lhp on ka omad nõksud, millal puhkust välja võtta tasub, et selle eest ka normaalset raha saada. Ma näiteks olen praegu 6 kuud tööl käinud, aga nendest ainult 1 kuu käisin terve kuu, ülejäänud kuud pidevalt haige lapsega kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kõigil läinud?

Mina igatahes juba ca nädal tunnen kõhuelaniku liigutamisi selgelt ja põtkimist (seda siis ka kätt kõhul hoides). Teeb olemise kohe rahulikumaks ja LA-d ei jõua ka juba ära oodata. 🙂

 

Ristik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, startimas on uus E-Perekooliloengute täispakett ja kindlasti pakub mõnele siinsele grupiliikmele huvi  loosis osaleda! Seega jagan siia infot. Imeline kingutus endale või mõnele enda lähedasele!

https://www.facebook.com/photo?fbid=595341412625419&set=a.542961774530050

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik kes sooviks siis pisema Augustibeebide 2023 grupiga liituda, saatke palun oma Facebook kasutaja mulle meilile: aaugustibeebid2023@gmail.com

Ilusat kasvamist seniks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 121 kuni 124 (kokku 124 )


Esileht Lapse ootamine 2023 augustikuubeebid