Esileht Pereelu ja suhted 20a kooselus, kas kirg on veel olemas?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: 20a kooselus, kas kirg on veel olemas?

Postitas:
Kägu

Kas tunnete, et elate koos laste pärast või on kirg ja armastus veel särisemas?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seks on elu mõte. Kui 24/7 sees ei ole siis elu tühine.

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laste pärast koos ei ela, ei ole elanud ega elaks kunagi. Ma pole laste suhtes sadist.Üks jullmemaid käitumisi laste vastu vaimselt on nende pärast koos elada.

Kas kirg on? Jah, aga see on muutunud. Kui enne pulmi ja umbes aastat poolteist pärast pulmi pruukis mehel vaid käsi mu seljale panna ja ma olin seksuaalselt tipp-erutunud, siis nüüd mul muidugi liblikad kõhus keerlema ei hakka iga kord, kui meees elutoa ja kempsu vahelises koridoris vastu tuleb, haamer käes.

Kokkuvõttes – kirg muutub.

+17
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma usun, et särin kaob enamikest suhetest juba üsna suhte alguses (aasta-paari jooksul) ja püsima jäävadki need paarid, kes oskavad suhet koos hoida ka ilma pideva tulevärgita.

+22
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib vist jah öelda, et kirg muutub. Liblikad on ikka kõhus.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui meees elutoa ja kempsu vahelises koridoris vastu tuleb, haamer käes.

Kui töömees tuleks haamer käes vastu, kas siis oleks parem?

Pole ju võimalik iga toa jaoks oma tööriistaparki rajada.

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hmm. Meil oli mõni aeg tagasi, mees trimmerdas. Mina piilusin teda toast aknast või läksin mingit tühist asja küsima, et lihtsalt vaadata. No nii ürgmehelik oli. Aga meil muidugi 20st veel paar aastat puudu ka.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laste pärast koos ei ela, ei ole elanud ega elaks kunagi. Ma pole laste suhtes sadist.Üks jullmemaid käitumisi laste vastu vaimselt on nende pärast koos elada.
Minu seisukoht on, et lastele on parim kui kasvavad koos oma ema ja isaga (mainin ka kohe erandid ära. Kindlasti ei kehti see perevägivalla, alkoholismi ja narko probleemidega vanema puhul). Siin samas kärgpere teemaski näeme, kuidas plusse ikka väga vähe. Sadism võib laste jaoks olla pigem vanemate pidevad “liblikate otsingud”, mille tagajärjel lapsed hoopis unustatakse ning tähelepanuta jäetakse, lisaks pannakse lapsed sundolukorda, kus neil 2 kodu, võimalik et ebameeldivad vanemate uued partnerid ja halvad tulemused koolis. See on tegelik reaalsus, millest need “kire otsijad” väga ei räägi.
Teemasse: loomulikult ei ole kirg enam sama kui 20 aastat tagasi, kus kõik oli uudne ja huvitav. Aastatega tunned juba teise inimese soove ja saad ka neid soove ellu viia. Lisaks kasvab enesekindlus, julged partneriga katsetada ja proovida uusi asju. Ja mis peamine, heas ja stabiilses kooselus läheb kirg ja armumine üle turvaliseks armastuseks. Tänapäeva ahvatluste maailmas saavad seda tunda vähesed paarid, aga õnnega koos nad on. Ja kui elupäevi ja tervist neile antakse, siis saavadki neist need vanapaarid, kes 70+ vanuses käsikäes jalutamas käivad või niisama koos toimetavad. Sellised paarid muidugi meie ajal kipuvad suur haruldus olema, aga üksikutel see osaks saab.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma usun, et särin kaob enamikest suhetest juba üsna suhte alguses (aasta-paari jooksul) ja püsima jäävadki need paarid, kes oskavad suhet koos hoida ka ilma pideva tulevärgita.

Selline armumine, nagu meil alguses oli, poleks pikaajaliselt ilmselt tervislikki, aga kirge on veel küll ja küll ka pärast 15 aastat koos.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirg millises mõttes? Kirge kirena ei ole muidugi ammu – no et võtaks värisema, kui vaatan vms. Aga soov temaga olla igas mõttes – lihtsalt koos ja ka seksuaalselt – on olemas. Ja teadmine, et valik oli õige, on ka olemas.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alguseaastate kirge pole, aga armastus on koguaeg kasvanud ja lähedus ka. Kui lähedust ja armastust tulega võrrelda, siis ei särise enam midagi, kõik lõõmab juba suure leegiga. Endaga peab hästi läbi saama, siis on kõigis suhetes nii särinat kui tuld ( kui sa muidugi tead, mis tähendab lähedus ilma seksuaalsuseta 🙂

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui meees elutoa ja kempsu vahelises koridoris vastu tuleb, haamer käes.

Kui töömees tuleks haamer käes vastu, kas siis oleks parem?

Pole ju võimalik iga toa jaoks oma tööriistaparki rajada.

Sellest pole ju üldse jutt. Loe veelkord, palun.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirg on täitsa olemas ja armastame teineteist ikka väga – abielus 23 aastat.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On kirglikumad ja vähem kirglikumad perioodid. On lõke, mis ühtlase leegiga põleb ja vahepeal lendab ka sädemeid ja säriseb 🙂 Koos 23 aastat.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirge ei ole ja armastusest on ka pigem harjumus saanud. Aga suhe ei ole halb, tõenäoliselt oleme endiselt koos ka siis, kui lapsed vanemaks saavad.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ela laste pärast koos. Elan sellepärast, et mu kõrval on inimene, kellega on ühised huvid ja unistused, mille nimel endiselt tööd teeme.
…on ka hetki, mil pilgud kohtuvad ja tead, et see on ikka veel sinu inimene. Eile näiteks ajasime õues juttu ja vaatasime kella üheni öösel perseiidide sadu.
Oluline on see, et sul oleks selle inimesega koos hea ja turvaline olla…
Ka 20+ aastat juba koos.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pidevat kirge ei ole, no nagu alguses, et süda hakkas puperdama, kui nägin, et TEMA helistab või on sõnumi saatnud või sõitsin reedel peale viimast loengut viimased kilomeetrid Tartust Tallinnasse sellises ootusärevuses, et vabisesin.

Aga on mõnus pehme ja mugav armastus ja aeg-ajalt kiresööstud, iha, kusjuures mitte üksnes seksuaalsetes olukordades või nende eel, vaid just mingitel muudel hetkedel ka, nt kui ta midagi ehitab või kui naerame samade asjade üle või kui ta lastega mingeid maailmaasju nii loogiliselt ja sõbralikult arutab vms.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ikka väga nadi suhe, kus juba aasta-paari pärast kirg kaob.

Ma pigem väidan, et püsima jäävad paarid, kes oskavad ka 15-20 aasta pärast kirge elus hoida. Mina küll ilma kireta ei suudaks ja ei tahakski.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koos olnud 17 aastat, kirest pole juttugi, niisama läheduse kohta ka ei ole midagi head öelda 🙁 Lapsed on tublid teismelised, nende pärast otseselt koos me pole, vaid hoopis kuidagi harjumusest. Ei tülitse ega kakle ka nii et maa must, vaid lihtsalt ei oska nagu eriti koos olla enam. Aasta-kaks tagasi oli me suhte jaoks pingelisem periood (mitte petmine ega midagi sellist) ja see jättis oma jälje, nagu välja on tulnud, oleme mõlemad pettunud selles, kuidas teine seda olukorda käsitles. Ilmselgelt oleks vaja teraapiasse minna, aga ma ei tea, ei ole selleks nagu väga motiveeritud ka, ütleme otse, et ei viitsi selle inimesega midagi (taas) üles ehitada. Ja nii me siis eksisteerimegi paralleelselt teineteise kõrval, aga mitte otseselt üht jalga käies.
Tuli pikavõitu hala, aga sain veidi südamelt ära 🙂 Oeh, kurb, kurb.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koos olnud 17 aastat, kirest pole juttugi, niisama läheduse kohta ka ei ole midagi head öelda 🙁 Lapsed on tublid teismelised, nende pärast otseselt koos me pole, vaid hoopis kuidagi harjumusest. Ei tülitse ega kakle ka nii et maa must, vaid lihtsalt ei oska nagu eriti koos olla enam. Aasta-kaks tagasi oli me suhte jaoks pingelisem periood (mitte petmine ega midagi sellist) ja see jättis oma jälje, nagu välja on tulnud, oleme mõlemad pettunud selles, kuidas teine seda olukorda käsitles. Ilmselgelt oleks vaja teraapiasse minna, aga ma ei tea, ei ole selleks nagu väga motiveeritud ka, ütleme otse, et ei viitsi selle inimesega midagi (taas) üles ehitada. Ja nii me siis eksisteerimegi paralleelselt teineteise kõrval, aga mitte otseselt üht jalga käies.

Tuli pikavõitu hala, aga sain veidi südamelt ära 🙂 Oeh, kurb, kurb.

Kahju, tõesti.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kirg on? Jah, aga see on muutunud. Kui enne pulmi ja umbes aastat poolteist pärast pulmi pruukis mehel vaid käsi mu seljale panna ja ma olin seksuaalselt tipp-erutunud, siis nüüd mul muidugi liblikad kõhus keerlema ei hakka iga kord, kui meees elutoa ja kempsu vahelises koridoris vastu tuleb, haamer käes.

See on küll imelik näide. Oluline olnuks öelda, mida tunned nüüd, kui mees sulle käe seljale paneb, mitte mida tunned, kui ta korioris haamriga vastu tuleb.
Või pidi aru saama niimoodi, et enam mees sulle kätt seljale ei pane?

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte kirg vaid sügav äratundmine ja kiindumus. Kirg on juba definitsioonilt enamasti lühiajaline tunne. Minul on ikka veel ütlemata hea tunne, kui mees käe seljale paneb, aga see on teist moodi, kui see, mil uus ja põnev noormees kunagi käe seljale pani.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirg millises mõttes? Kirge kirena ei ole muidugi ammu – no et võtaks värisema, kui vaatan vms. Aga soov temaga olla igas mõttes – lihtsalt koos ja ka seksuaalselt – on olemas. Ja teadmine, et valik oli õige, on ka olemas.

See ja lisaks teadmine, kindlus ja tahe just temaga esimesena midagi jagada ja teada, et teine osapool on su jutust, õnnestumistest või murest huvitatud ja vajadusel lohutab sind, rõõmustab koos sinuga või aitab kui abi vajad. Sama sinu poolt.

+2
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Pereelu ja suhted 20a kooselus, kas kirg on veel olemas?