Esileht Ajaviite- ja muud jutud 20ndad/30ndad/Gatsby – stiilipidu

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 20ndad/30ndad/Gatsby – stiilipidu

Postitas:
Kägu

Kes on käinud sellisel stiilipeol/korraldanud seda, jagage kogemusi.

Mis meeldis, ei meeldinud? Kus toimus? Kas oli bänd, dj või hoopis tuli niisama makilt muusika? Kas toit oli tavaline või temaatikaga seotud? Milliseid dekaratsioone kasutatud oli ja kas tekkis selline ehe tunne nagu oleks tõesti ajas tagasi rännanud?

Endal varsti juubel tulemas ning plaan selline stiilipidu teha, aga väga ei leia materjali selle kohta just, et mis oleks sobilikumad kohad, muusika ning toidud – võib vabalt jagada ka linke sellel teemal 🙂
Mingit kolhoosi, maffia ning litside stiilipidu ei soovi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pöördu mõne peokorraldaja poole. Saad oma vastused.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

20ndad ja 30ndad olid täiesti erineva stiiliga, nii et mõtle välja, kumba sa tahad. 20ndate poisilik ja kukkuv riietus oli 30ndateks kadunud, siis oli taas moes väga naiselik ja taljet rõhutav riietus.

Gatsby stiil on ikka 20ndad (ehk siis 1920+).

kohaks sobiks mõni õhuline söögikoht/lokaal. Kui raha on, siis võtaks mina mingi bändi, aga et ajastutruud atmosfääri luua, peaksid nad ka selle aja muusikat mängima (jazz).

Kui viitsid kaunistustega vaeva näha, siis kuldne/must kombinatsioon peaks töötama.

Joogid/söögid – snäkilauad ja šampanja ja džinnijoogid.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellises stiilis pakutakse neid mõrvamüsteeriumi mängusid ka õhtu vürtsitamiseks

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee USA või Soome 20ndate stiilis pidu- alkoholivaba (sest oli keeluseadus). Gatsby stiilis muidugi see poleks, tema ju salaalkoholiga kaubeldes rikkaks saigi. Põhiviga, mida ette heidetakse nendele pidudele, on see, et kleidid tehakse liiga lühikeseks, tolle aja mood oli põlvini või natuke pikemad kleidid. Aga ega stiilipidu tähendagi mu arust, et täpselt üks ühele peab tegema, võtad üle need elemendid, mis meeldisid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldiks mõlemad nii 20ndad/gatsby kui ka 30ndad, seepärast küsisin ka mõlema kohta, et kui keegi käinud/korraldanud, et jagaksid oma kogemusi 🙂

Esimene kägu võiks siis soovitada mõnd peokorraldajat, kui tead kedagi head väljapakkuda 🙂

Ideaalis võiks peokoht asuda muidugi Lõuna-Eestis, aga majutusega koht võib olla vabalt üle-Eesti. 🙂 Nii palju, kui ma ise googeldanud olen, siis pole hetkel leidnud ühtegi sellist, mis stiililt meenutaks 20ndaid/30ndaid. 🙂
Ise eelistaks ka mõnd bändi pigem, ehk jällegi osatakse soovitada mõnd head, aga mitte liiga kallist 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Soovutan vaadata sarja Miss Fisher’s Murder Mysteries. Seal toimub tegevus 1920. aastate Austraalias. Saab häid mõtteid nii pidude kui riietuse kohta 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riietumisel on abiks see video

https://www.youtube.com/watch?v=MCxx-ffyExM

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 20ndad/30ndad/Gatsby – stiilipidu