Esileht Koolilaps 21.kk asemele tuli kutse Südalinna kooli

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: 21.kk asemele tuli kutse Südalinna kooli

Postitas:
Kägu

Jah nii ongi. 21. Kooli tase on kahjuks aastate jooksul kehvemaks jäänud. Pigem ei ole motiveeritud lapsele piisavalt hea keskkond. Te üllatute, kui saate teada kui palju oma kooli lapsi saab (või ei saa!) gümnaasiumisse

Olen sama postitaja, kellele eelmine viitas.

Väide, et 21. kool pole eliitkool, on ju täiesti tühi jutt. Nii selle esimesse kui ka 10. klassi on Tallinnas pea kõige suurem konkurss – kord on see tiitel GAGi, teinekord 21. käes. Ka gümnaasiumi lõputulemused käivad viiel koolil justkui külakorda omavahel vahetuses, kord on üks tipus ja siis teine. Kogu kooliaja jooksul käib 21. kool samm “tavakoolidest” eespool, õpilastel on mitmetes ainetes kohustuslik lisaõppematerjal ning riikliku õppekava järgimisest on neile vähe.

See, et aastakümnete tagune aeg teeb siiamaani südame alt soojaks, on hästi armas, aga kahjuks tänast olukorda ei peegelda. Mul käib praegu laps seal koolis ning mitmete tuttavate omad nii klass-kaks ülevalt- kui altpoolt. See kool sobib väga hästi andekatele ja väga lahtiste peadega lastele, nagu ka eelnevalt viitasin – mu lapse klassis on eakaaslasi, kes käivad riiklikel olümpiaadidel väga tugevaid tulemusi toomas ning on koolivalikuga ääretult rahul. Kool pakub neile tõesti tipptasemel haridust ja aitab headel õpilastel saada veel paremaks.

Keskmisele lapsele (ja ta vanemale) on need aga väga rasked aastad ning seda võivad kinnitada paljud, kelle lapsed on seal praegu või viimastel aastatel põhikooli lõpetanud. Mina isiklikult soovin, et mu laps oleks määratud Südalinna kooli. Kahjuks toona, kui ta kooli alustas, ma seda ette ei näinud, ning loomulikult lootsin, et saab 21-sse. Ka mitmed mu lapse klassikaaslased tunnevad täna sama ning meie kooliaja jooksul on nelja või viie klassikaaslase vanematel olnud piisavalt enesekindlust kooli vahetada ning see otsus on lastesse õpirõõmu süstinud.

Milline oli kool meie enda põlvkonnale, ma ei oska kaasa rääkida, kuna puudub vahetu kogemus.

Kui teemaalgata vaid ette kujutaks, kui paljud lapsed paar aastat enne kooliminekut Raua tänavale kolivad, sellepärast vaadataksegi sissekirjutuse aega.

Lugedes kirjeldust praegusest 21. kk on küll üllatuv. Minu laps käib ka seal katsetega klassis (põhikooli osas) ja riikliku õppekava välist lisatööd pole ollagi, va inglise keel (mis on tõesti väga heal tasemel ja seda ka ainult b klassis). Õppimist on pigem väga vähe. Väga paljud nelja- viielised ei saa enda kooli gümnaasiumi. Tase võiks olla palju kõrgem…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te üllatute, kui saate teada kui palju oma kooli lapsi saab (või ei saa!) gümnaasiumisse

eelmisel aastal ei saanud seal esimese hooga kohta isegi laps, kes läbi aastate viieline ja kiituskirjadega … koht “leiti” alles siis, kui oli valmis suunda vahetama. oma kooli lastel on seal paraku 0 eelist 🙁

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka kaks vahet kas 21kk või Südalinna. Olen ise Liivalaia Gümnaasiumis (endine Südalinna, kes ei tea) õppinud. Õnneks 7ndas klassis sain katsetega Reaakooli ja selle ka lõpetasin. Liivalaia Gümnaasiumisse lähevad tööle õpetajad, kes mujale tööle ei saa ja seega hariduse kvaliteet on väga kehv. Samuti ei ole seal koolis õppimine popp ja see polegi nii väga sinna kooli sattunud õpilaste tõttu, vaid seetõttu, et sealsed pedagoogid ei suuda tunnis korda hoida. Enda laps käib GAG piirkonnaklassis. Ei mahtunud katsetega koolidesse, koolikohti neis koolides on lihtsalt nii vähe, et isegi osad parimatest parimad jäävad ukse taha.

GAG piirkonnaklassis on samuti igasuguseid õpilasi, aga selle õppeasutuse pedagoogid on siiski tunduvalt rohkem tasemel kui Südalinnas (vaatasin just huvi pärast, et ca 75% pedagoogidest on seal samad, kes olid üleeelmisel kümnendil, ehk ajal kui mina seal käisin) ja õppimine on au sees ka eliitkoolide piirkonnaklassides. Ega siis eliitkooli pedagoog kehvemaks ei muutu selleks ajaks, kui tuleb oma ainet anda piirkonnaklassile andma.

Olen aeg-ajalt huvi pärast vaadanud sotsiaalmeediast, et mis on saanud mu Liivalaia aegsetest klassikaaslastest. Ülikooli on läinud mõned üksikud, enamiku lagi on keskharidus ja töötavad lihttööl. Ärge saage valesti aru, ma ei halvusta lihttöö tegijaid, aga soovin oma lapsele siiski seda, et ta suudaks tulevikus end oma sissetulekust normaalselt ära elatada mitte ei peaks sente veeretama ja selleks on vaja kvaliteetset haridust.

Seega on väga oluline, millises keskkonnas laps olema hakkab ja mina kindlasti vaidlustaks otsuse, eriti kuna 21kk on lähem kui Südalinna.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin ainult 21.kk.Südalinna kool ei sobi, kuna algkool algab kell 12.00 ja pole ühistranspordi ühendust meie piirkonnaga.Arvatavasti määratleti Südalinna kool, kuna elame Pronksi tn-l vaid aasta aega

Aga miks laps ei võiks jala minna, iseseisvalt?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG piirkonnaklassis on samuti igasuguseid õpilasi, aga selle õppeasutuse pedagoogid on siiski tunduvalt rohkem tasemel kui Südalinnas (vaatasin just huvi pärast, et ca 75% pedagoogidest on seal samad, kes olid üleeelmisel kümnendil, ehk ajal kui mina seal käisin) ja õppimine on au sees ka eliitkoolide piirkonnaklassides. Ega siis eliitkooli pedagoog kehvemaks ei muutu selleks ajaks, kui tuleb oma ainet anda piirkonnaklassile andma.

Vaidlen vastu. Kui õppisid koolis siis, kui see veel vana nimega oli, on sinu  tollaseid õpetajaid seal vaid väike käputäis. Ise olin selle kooliga seotud ca 10a tagasi natuke (ei sobinud sealne töökliima). Kooli kodukal olevatest 48 õpetajast on tollaseid õpetajaid järgi vaid 14 (29%). tunnen aga rohkemaid, sest üllatuslikult on mõned selle kooli vilistlased praeguseks seal noored pedagoogid. Südalinna kooli õpetajate tase pole sugugi madal, sest sealt koolist ära minnes minnakse üldjuhul edasi tööle hoopis mõnda eliitkooli (on mindud reaali, gag-sse, 21.kooli, ksg-sse jne).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Narva ajavad need tallinlaste  probleemid. Fui see kool ja fui too kool, ui-ui too on sada meetrit rohkem kõndimist, uih-aih see pole piisavalt eliit jne. Meil siin väikelinnas valida ainult üks gümnaasium ja sinna ka läheb. Kes ise vähegi õppida viitsinud, on saanud ka ülikooli edasi, aga pole ka kutsekoolidel midagi viga. Kutseharidusega isegi suuremad võimalused ka välismaal tööd leida.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Narva ajavad need tallinlaste  probleemid. Fui see kool ja fui too kool, ui-ui too on sada meetrit rohkem kõndimist, uih-aih see pole piisavalt eliit jne. Meil siin väikelinnas valida ainult üks gümnaasium ja sinna ka läheb.

Kas tallinlased on süüdi selles, et sina väikelinnas eelistad elada, kus rohkem koole pole?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah nii ongi. 21. Kooli tase on kahjuks aastate jooksul kehvemaks jäänud. Pigem ei ole motiveeritud lapsele piisavalt hea keskkond. Te üllatute, kui saate teada kui palju oma kooli lapsi saab (või ei saa!) gümnaasiumisse

Sel kevadel põhilooli lõpetavast piirkondlikust (!!! Mitte katsetega, eks) 9. klassist sai oma kooli gümnaasiumisse 57%. Minu arvates on see küll ikka väga kõrge tulemus, arvestades, et koolis on 4 üheksandat. Katsetega klassis vast on see protsent kõrgemgi.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiire googeldus näitas, et 21kk on riigieksamite tulemustes stabiilselt umbes 10. kohal (laias matemaatikas pigem tagapool) ja alati on temast eespool ka mõni nn tavakool. Selline stabiilne 10. koht on ju vägagi hea (ma tegelikult oletasin midagi 20.koha paiku), aga tipus pole ta vist kunagi olnud.

kui sa võtaks sealt edetabelist välja need koolid, mis ei asu tallinnas, siis oleks 21. kk ikka tabeli tipus küll, seda siis tallinna koolide arvestuses

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kust see “stabiilne 10. koht” on võetud? Gümnaasiumi eksamitulemuste põhjal:

2022. oli 21. kool  Eestis 5. kohal, Tallinnas 4. kohal.

2021. oli 21. kool Eestis 5. kohal, Tallinnas 4. kohal.

2020. oli 21. kool Eestis 6. kohal, Tallinnas 5. kohal

2019. oli 21. kool Eestis 9. kohal, Tallinnas 5. kohal

2018. oli 21. kool Eestis 8. kohal, Tallinnas 5. kohal

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sissekirjutus on Pronksi tn, 150meetrit kaugusel 21.kk-st, kutse tuli aga Südalinna kooli,.mis on 1450meetrit kaugusel

Südalinna koolist Raua ja Pronksi tänava risti on 1.2 km ja sealt ristist (Pronksi 7, surfhouse maja) on 250 meetrit 21. kooli. Kui pronksit mööda südalinnast kaugemale minna, et see sinu pakutud 1450 täis saada, lähed ju ka 21. koolist kaugemale. nii et pisut sa vist liialdasid nende vahemaadega mõlemas suunas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elame just Pronksi 7.Vaatasin Google mapsi ja kõnneliteed.Aga nii või naa ei saa võrrelda 250 meetrit ja 1200 meetrit, peaaegu vahe on 10 korda ja ajaliselt 20 minutit, kui edasi tagasi siis 40 päevas

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG piirkonnaklassis on samuti igasuguseid õpilasi, aga selle õppeasutuse pedagoogid on siiski tunduvalt rohkem tasemel kui Südalinnas (vaatasin just huvi pärast, et ca 75% pedagoogidest on seal samad, kes olid üleeelmisel kümnendil, ehk ajal kui mina seal käisin) ja õppimine on au sees ka eliitkoolide piirkonnaklassides. Ega siis eliitkooli pedagoog kehvemaks ei muutu selleks ajaks, kui tuleb oma ainet anda piirkonnaklassile andma.

Vaidlen vastu. Kui õppisid koolis siis, kui see veel vana nimega oli, on sinu tollaseid õpetajaid seal vaid väike käputäis. Ise olin selle kooliga seotud ca 10a tagasi natuke (ei sobinud sealne töökliima). Kooli kodukal olevatest 48 õpetajast on tollaseid õpetajaid järgi vaid 14 (29%). tunnen aga rohkemaid, sest üllatuslikult on mõned selle kooli vilistlased praeguseks seal noored pedagoogid. Südalinna kooli õpetajate tase pole sugugi madal, sest sealt koolist ära minnes minnakse üldjuhul edasi tööle hoopis mõnda eliitkooli (on mindud reaali, gag-sse, 21.kooli, ksg-sse jne).

Kui sa pead silmas õppealajuhataja tütart vilistlasena või kehalise kasvatuse õpetaja poega, siis see ei ole mingi kvaliteedinäitaja. See, et tegemist on halva kooliga, kust saadav haridus pole kvaliteetne, on fakt.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka kaks vahet kas 21kk või Südalinna. Olen ise Liivalaia Gümnaasiumis (endine Südalinna, kes ei tea) õppinud. Õnneks 7ndas klassis sain katsetega Reaakooli ja selle ka lõpetasin. Liivalaia Gümnaasiumisse lähevad tööle õpetajad, kes mujale tööle ei saa ja seega hariduse kvaliteet on väga kehv. Samuti ei ole seal koolis õppimine popp ja see polegi nii väga sinna kooli sattunud õpilaste tõttu, vaid seetõttu, et sealsed pedagoogid ei suuda tunnis korda hoida. Enda laps käib GAG piirkonnaklassis. Ei mahtunud katsetega koolidesse, koolikohti neis koolides on lihtsalt nii vähe, et isegi osad parimatest parimad jäävad ukse taha.

GAG piirkonnaklassis on samuti igasuguseid õpilasi, aga selle õppeasutuse pedagoogid on siiski tunduvalt rohkem tasemel kui Südalinnas (vaatasin just huvi pärast, et ca 75% pedagoogidest on seal samad, kes olid üleeelmisel kümnendil, ehk ajal kui mina seal käisin) ja õppimine on au sees ka eliitkoolide piirkonnaklassides. Ega siis eliitkooli pedagoog kehvemaks ei muutu selleks ajaks, kui tuleb oma ainet anda piirkonnaklassile andma.

Olen aeg-ajalt huvi pärast vaadanud sotsiaalmeediast, et mis on saanud mu Liivalaia aegsetest klassikaaslastest. Ülikooli on läinud mõned üksikud, enamiku lagi on keskharidus ja töötavad lihttööl. Ärge saage valesti aru, ma ei halvusta lihttöö tegijaid, aga soovin oma lapsele siiski seda, et ta suudaks tulevikus end oma sissetulekust normaalselt ära elatada mitte ei peaks sente veeretama ja selleks on vaja kvaliteetset haridust.

Seega on väga oluline, millises keskkonnas laps olema hakkab ja mina kindlasti vaidlustaks otsuse, eriti kuna 21kk on lähem kui Südalinna.

Mõtled oma lapsele kuldse kuu selga, kui ta oleks parimatest parim nagu kirjutad, oleks ta nipsust eliitkooli saanud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah nii ongi. 21. Kooli tase on kahjuks aastate jooksul kehvemaks jäänud. Pigem ei ole motiveeritud lapsele piisavalt hea keskkond. Te üllatute, kui saate teada kui palju oma kooli lapsi saab (või ei saa!) gümnaasiumisse

Sel kevadel põhilooli lõpetavast piirkondlikust (!!! Mitte katsetega, eks) 9. klassist sai oma kooli gümnaasiumisse 57%. Minu arvates on see küll ikka väga kõrge tulemus, arvestades, et koolis on 4 üheksandat. Katsetega klassis vast on see protsent kõrgemgi.

Ikka ysna kesine tulemus ju…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah nii ongi. 21. Kooli tase on kahjuks aastate jooksul kehvemaks jäänud. Pigem ei ole motiveeritud lapsele piisavalt hea keskkond. Te üllatute, kui saate teada kui palju oma kooli lapsi saab (või ei saa!) gümnaasiumisse

Sel kevadel põhilooli lõpetavast piirkondlikust (!!! Mitte katsetega, eks) 9. klassist sai oma kooli gümnaasiumisse 57%. Minu arvates on see küll ikka väga kõrge tulemus, arvestades, et koolis on 4 üheksandat. Katsetega klassis vast on see protsent kõrgemgi.

Ikka ysna kesine tulemus ju…

miks kesine? paljud tõenäoliselt soovisidki minna kuhugi mujale, nt reaali, ja saidki sinna ka sisse. see, et57% soovis jääda oma kooli, on väga hea näitaja, tõenäoliselt on ka nende hulgas omajagu neid, kes saanuks mujale, kui oleks tahtnud

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on 57% kesine tulemus, kui me räägime klassist, kes määrati 1. klassi piirkondlikult kodukoha järgi ning neist üle poole said nii tugeva põhja, et said 21. kooli gümnaasiumisse sisse – st vaid 43% jäi täitmiseks kõikidest ülejäänud koolidest üle Tallinna. 21. kooli kümnendasse klassi oli ühiskatsete esimese eelistuse järgi konkurss 5 last kohale. Lisaks noored, kes panid kooli omale teiseks, kolmandaks või neljandaks eelistuseks.

Üle-eelmise käo jutust kõlab küll natuke seda suhtumist, et ütlen kesine lihtsalt selleks, et ise paremini uskuda, et on kehv kool, kuigi numbrid räägivad vastupidist. Ikka väga tugev tulemus on 57%.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elame just Pronksi 7.Vaatasin Google mapsi ja kõnneliteed.Aga nii või naa ei saa võrrelda 250 meetrit ja 1200 meetrit, peaaegu vahe on 10 korda ja ajaliselt 20 minutit, kui edasi tagasi siis 40 päevas

Jäta oma lumehelbeke koduõppele, muud ei oska soovitada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on 57% kesine tulemus, kui me räägime klassist, kes määrati 1. klassi piirkondlikult kodukoha järgi ning neist üle poole said nii tugeva põhja, et said 21. kooli gümnaasiumisse sisse – st vaid 43% jäi täitmiseks kõikidest ülejäänud koolidest üle Tallinna. 21. kooli kümnendasse klassi oli ühiskatsete esimese eelistuse järgi konkurss 5 last kohale. Lisaks noored, kes panid kooli omale teiseks, kolmandaks või neljandaks eelistuseks.

Üle-eelmise käo jutust kõlab küll natuke seda suhtumist, et ütlen kesine lihtsalt selleks, et ise paremini uskuda, et on kehv kool, kuigi numbrid räägivad vastupidist. Ikka väga tugev tulemus on 57%.

Olen ise 21. kk lõpetanud ja tean hästi, millest räägin.

57% on nõrk tulemus.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Narva ajavad need tallinlaste probleemid. Fui see kool ja fui too kool, ui-ui too on sada meetrit rohkem kõndimist, uih-aih see pole piisavalt eliit jne. Meil siin väikelinnas valida ainult üks gümnaasium ja sinna ka läheb. Kes ise vähegi õppida viitsinud, on saanud ka ülikooli edasi, aga pole ka kutsekoolidel midagi viga. Kutseharidusega isegi suuremad võimalused ka välismaal tööd leida.

Kalkunikitkujaks või müüriladujaks, mõtled?

Peredel on erinevad ambitsioonid.

Paljud eliitkoolide lõpetajad lähevad stipendiumiga Harvardisse ja Stanfordi. Taseme vahe on nii suur.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah nii ongi. 21. Kooli tase on kahjuks aastate jooksul kehvemaks jäänud. Pigem ei ole motiveeritud lapsele piisavalt hea keskkond. Te üllatute, kui saate teada kui palju oma kooli lapsi saab (või ei saa!) gümnaasiumisse

Sel kevadel põhilooli lõpetavast piirkondlikust (!!! Mitte katsetega, eks) 9. klassist sai oma kooli gümnaasiumisse 57%. Minu arvates on see küll ikka väga kõrge tulemus, arvestades, et koolis on 4 üheksandat. Katsetega klassis vast on see protsent kõrgemgi.

Ikka ysna kesine tulemus ju…

miks kesine? paljud tõenäoliselt soovisidki minna kuhugi mujale, nt reaali, ja saidki sinna ka sisse. see, et57% soovis jääda oma kooli, on väga hea näitaja, tõenäoliselt on ka nende hulgas omajagu neid, kes saanuks mujale, kui oleks tahtnud

Ära Reaalist tule rääkima, siia sai täpselt 1 21.kk õpilane, seegi napilt. Tase on ikka hoopis teine.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on 57% kesine tulemus, kui me räägime klassist, kes määrati 1. klassi piirkondlikult kodukoha järgi ning neist üle poole said nii tugeva põhja, et said 21. kooli gümnaasiumisse sisse – st vaid 43% jäi täitmiseks kõikidest ülejäänud koolidest üle Tallinna. 21. kooli kümnendasse klassi oli ühiskatsete esimese eelistuse järgi konkurss 5 last kohale. Lisaks noored, kes panid kooli omale teiseks, kolmandaks või neljandaks eelistuseks.

Üle-eelmise käo jutust kõlab küll natuke seda suhtumist, et ütlen kesine lihtsalt selleks, et ise paremini uskuda, et on kehv kool, kuigi numbrid räägivad vastupidist. Ikka väga tugev tulemus on 57%.

Mul lihtsalt lapsed tugevamas koolis, don’t mind.

57% on kesine.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG piirkonnaklassis on samuti igasuguseid õpilasi, aga selle õppeasutuse pedagoogid on siiski tunduvalt rohkem tasemel kui Südalinnas (vaatasin just huvi pärast, et ca 75% pedagoogidest on seal samad, kes olid üleeelmisel kümnendil, ehk ajal kui mina seal käisin) ja õppimine on au sees ka eliitkoolide piirkonnaklassides. Ega siis eliitkooli pedagoog kehvemaks ei muutu selleks ajaks, kui tuleb oma ainet anda piirkonnaklassile andma.

Vaidlen vastu. Kui õppisid koolis siis, kui see veel vana nimega oli, on sinu tollaseid õpetajaid seal vaid väike käputäis. Ise olin selle kooliga seotud ca 10a tagasi natuke (ei sobinud sealne töökliima). Kooli kodukal olevatest 48 õpetajast on tollaseid õpetajaid järgi vaid 14 (29%). tunnen aga rohkemaid, sest üllatuslikult on mõned selle kooli vilistlased praeguseks seal noored pedagoogid. Südalinna kooli õpetajate tase pole sugugi madal, sest sealt koolist ära minnes minnakse üldjuhul edasi tööle hoopis mõnda eliitkooli (on mindud reaali, gag-sse, 21.kooli, ksg-sse jne).

Kui sa pead silmas õppealajuhataja tütart vilistlasena või kehalise kasvatuse õpetaja poega, siis see ei ole mingi kvaliteedinäitaja. See, et tegemist on halva kooliga, kust saadav haridus pole kvaliteetne, on fakt.

Kui Sa oled 50 aastat tagasi kusagil koolis käinud, siis palun ära kujuta endale ette, et ka täna on kõik samamoodi, nagu tollel kaugel ajal. Südalinna on väga okei kool ja vaadates näiteks kui palju viimasel kolmel aastal lõpetanutest on läinud edasi gümnaasiumisse, kusjuures mitmed ka nn. eliitgümnaasiumitesse, siis Sinu väited tänapäeval ei päde.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sissekirjutus on Pronksi tn, 150meetrit kaugusel 21.kk-st, kutse tuli aga Südalinna kooli,.mis on 1450meetrit kaugusel

Huvitaval kombel teemaalgataja ei täpsusta, kas seal ongi lihtsalt sissekirjutus või pere reaalselt elab seal.

Kui minu laps reaalselt elaks koolist 150 meetri kaugusel, ja teine kool asub pooleteise kilomeetri kaugusel, kusjuures vahel on terve riigi kõige tihedama liiklusega piirkond, siis oleksin ise ka shokis, kui peaks teise, oluliselt kaugemal asuvasse kooli minema.

Võõraste Perekooli kägude lapsed muidugi sõidavad juba kaheaastastena üksipäini Tallinnast Tartu ülikooli, aga mina oma 6-7aastast üksinda läbi kogu Tallinna kesklinna liiklusdžungli seiklema igatahes ei lubaks. Seda enam, et Pronksi tn ja Südalinna kooli vahel puudub ühistranspordi otseühendus.

Nii et juhul, kui te ikka päris reaalselt ka sellel aadressil ka elate ja seda oma koduks nimetate, siis kindlasti tasuks see määramine vaidlustada. Kõigil vanematel pole võimalik iga päev lõunasel ajal teha tööluusi selleks, et laps koolist koju tuua.

Hädised vati sees hoitud lapsed sul siis. Minu omad käisid iseseisvalt poes ja manageerisid rahaga juba 3-4 aastaselt. 7-aastasena kesklinna tänaval kooli minna on väga turvaline ja jõukohane ettevõtmine. Alati on võimalik lapsekesele ka Bolt treppi tellida:)

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sissekirjutus on Pronksi tn, 150meetrit kaugusel 21.kk-st, kutse tuli aga Südalinna kooli,.mis on 1450meetrit kaugusel

Huvitaval kombel teemaalgataja ei täpsusta, kas seal ongi lihtsalt sissekirjutus või pere reaalselt elab seal.

Kui minu laps reaalselt elaks koolist 150 meetri kaugusel, ja teine kool asub pooleteise kilomeetri kaugusel, kusjuures vahel on terve riigi kõige tihedama liiklusega piirkond, siis oleksin ise ka shokis, kui peaks teise, oluliselt kaugemal asuvasse kooli minema.

Võõraste Perekooli kägude lapsed muidugi sõidavad juba kaheaastastena üksipäini Tallinnast Tartu ülikooli, aga mina oma 6-7aastast üksinda läbi kogu Tallinna kesklinna liiklusdžungli seiklema igatahes ei lubaks. Seda enam, et Pronksi tn ja Südalinna kooli vahel puudub ühistranspordi otseühendus.

Nii et juhul, kui te ikka päris reaalselt ka sellel aadressil ka elate ja seda oma koduks nimetate, siis kindlasti tasuks see määramine vaidlustada. Kõigil vanematel pole võimalik iga päev lõunasel ajal teha tööluusi selleks, et laps koolist koju tuua.

Hädised vati sees hoitud lapsed sul siis. Minu omad käisid iseseisvalt poes ja manageerisid rahaga juba 3-4 aastaselt. 7-aastasena kesklinna tänaval kooli minna on väga turvaline ja jõukohane ettevõtmine. Alati on võimalik lapsekesele ka Bolt treppi tellida:)

Jajaaa…. ja mina olen Inglismaa kuningas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elame just Pronksi 7.Vaatasin Google mapsi ja kõnneliteed.Aga nii või naa ei saa võrrelda 250 meetrit ja 1200 meetrit, peaaegu vahe on 10 korda ja ajaliselt 20 minutit, kui edasi tagasi siis 40 päevas

Laps peab ikka tunduvalt rohkem saama liikuda kui 2*20 min päevas. Milline ema kiunub seesugusel teemal?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Koolilaps 21.kk asemele tuli kutse Südalinna kooli