Esileht Koolilaps 21. Kool

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: 21. Kool

Postitas:

3 a tagasi meil tüdruk 45/ 50 punktiga varust sisse ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 a tagasi meil tüdruk 45/ 50 punktiga varust sisse ei saanud.

Ma tahaks lihtsalt nutta selle jutu peale 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.02 10:20; 05.02 12:41; 06.02 12:28; 06.02 14:34; 11.02 19:05; 15.02 10:08; 15.02 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 aastat tagasi sõbrannade lasped 42 ja 44 punktiga 50-st ei saanud sisse 21.kooli (vaatasin vanast vestlusest järele huvi pärast punktide summa).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar 2 aastat tagasi jäi varusse 44 punktiga, siis oli ca nädal praadimist ja saime siiski kenasti varust sisse. Kusjuures, kui huvi ja soov on ikka tõsine just sinna saada, siis soovitan ise huvi tunda ja õppealajuhatajale kirjutada või helistada. Juhul, kui täpselt sama punktiarvuga on varus korraga mitu last (meie puhul oli küll nii), siis vaadatakse kas seda, mis on inglise keele tulemus või siis seda, kes ise huvi tunneb. Meiega oli just nii. Et näitasin huvi, suhtlesin mitu korda, küsisin, kui palju nimekiri liikunud, mainisin, et see meie esimene eelistus kindlasti jne. Nimekiri liigub siis, kui nii Reaal, Gag, Lütseum, kui ka TIK on oma katsete tulemused avalikustanud. Edu ja rahulikku närvi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemused väljas! Saime sisse 🙂 Niii hea meel!!!!! Palju õnne tulevastele klassikaaslastele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.02 10:20; 05.02 12:41; 06.02 12:28; 06.02 14:34; 11.02 19:05; 15.02 10:08; 15.02 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimekiri liigub siis, kui nii Reaal, Gag, Lütseum, kui ka TIK on oma katsete tulemused avalikustanud.

aga see info, et tänavu kukud teiste koolide kandidaatide hulgast kohe välja, kui ühes koolis koha kinnitad? kui see tõele vastab, siis sel aastal ei toimu enam mingit liikumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimekiri liigub siis, kui nii Reaal, Gag, Lütseum, kui ka TIK on oma katsete tulemused avalikustanud.

aga see info, et tänavu kukud teiste koolide kandidaatide hulgast kohe välja, kui ühes koolis koha kinnitad? kui see tõele vastab, siis sel aastal ei toimu enam mingit liikumist.

See info on vale. Kui koolikoht on kinnitatud, siis hiljem on sellest võimalik loobuda ja kinnitada soovitud koolis. Liikumist võib kindlasti veel toimuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.02 10:20; 05.02 12:41; 06.02 12:28; 06.02 14:34; 11.02 19:05; 15.02 10:08; 15.02 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin siis praeguse gümnaasiumiõpilase vaatenurk. Kui küsid millised on muljed, siis igati positiivsed. Kool on õppe poolest üsnagi tugev, ja mingit niisama logelemist pole (gümnaasium võiks/saaks olla tugevam). Koolimaja ise imeilus, palju ruumi, laiad koridorid, avar läbi kolme korruse aatrium, kus on lastel hea koos olla ja suhelda. Samuti traditsioonide ja kultuse poolest võiks tervele eestile eeskujuks olla. Eelmisel aastal tehti palju uuendusi: uus jalgpalliväljak, uus tasuta wi-fi süsteem üle terve kooli, uus spordisaali põrand. Ka ujula on täiesti kena. Ainukese probleemina tooksin välja õpilaste rohkuse. Neid on tõepoolest tohutult, umbes 1400 ligi, kui ma ei eksi. Seega kui su lapsele ei sobi rahvarohkus, siis tasub mõelda. Muidu ainult roheline tuli.

Sinu kirjutise põhjal ma küll pelgaksin oma last sinna kooli panna. Nii kehval tasemel eesti keelt ma küll oma lapsel gümnaasiumi lõpuks näha/kuulda ei sooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin siis praeguse gümnaasiumiõpilase vaatenurk. Kui küsid millised on muljed, siis igati positiivsed. Kool on õppe poolest üsnagi tugev, ja mingit niisama logelemist pole (gümnaasium võiks/saaks olla tugevam). Koolimaja ise imeilus, palju ruumi, laiad koridorid, avar läbi kolme korruse aatrium, kus on lastel hea koos olla ja suhelda. Samuti traditsioonide ja kultuse poolest võiks tervele eestile eeskujuks olla. Eelmisel aastal tehti palju uuendusi: uus jalgpalliväljak, uus tasuta wi-fi süsteem üle terve kooli, uus spordisaali põrand. Ka ujula on täiesti kena. Ainukese probleemina tooksin välja õpilaste rohkuse. Neid on tõepoolest tohutult, umbes 1400 ligi, kui ma ei eksi. Seega kui su lapsele ei sobi rahvarohkus, siis tasub mõelda. Muidu ainult roheline tuli.

Sinu kirjutise põhjal ma küll pelgaksin oma last sinna kooli panna. Nii kehval tasemel eesti keelt ma küll oma lapsel gümnaasiumi lõpuks näha/kuulda ei sooviks.

Istuge, lp keelepurist, “ma küll”, “ma küll”, släsh (no miks??), st panen Teile hindeks “kaks” .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.02 19:43; 10.02 11:03; 15.02 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugupeetud kodanik. Minu kirjutises on konkreetselt üks kirjaviga ja see on ka näpukas. Kui te otsustaksite ühe inimese kirjutamise taseme järgi oma last kooli panna, siis te ilmselt ei leiakski sellist kooli, kus teie ajukirurgist laps õppima hakkaks. Ja kui teil oma ajaga midagi targemat teha pole kui internetis (rõhutan internetis) kirjavigu otsida, siis soovitan kandideerida oma kvalifikatsioonile vastavale ametikohale. Meil on Eestis töökätest puudust juba piisavalt.
Jõudu edaspidiseks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 18:07; 04.05 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin siis praeguse gümnaasiumiõpilase vaatenurk. Kui küsid millised on muljed, siis igati positiivsed. Kool on õppe poolest üsnagi tugev, ja mingit niisama logelemist pole (gümnaasium võiks/saaks olla tugevam). Koolimaja ise imeilus, palju ruumi, laiad koridorid, avar läbi kolme korruse aatrium, kus on lastel hea koos olla ja suhelda. Samuti traditsioonide ja kultuse poolest võiks tervele eestile eeskujuks olla. Eelmisel aastal tehti palju uuendusi: uus jalgpalliväljak, uus tasuta wi-fi süsteem üle terve kooli, uus spordisaali põrand. Ka ujula on täiesti kena. Ainukese probleemina tooksin välja õpilaste rohkuse. Neid on tõepoolest tohutult, umbes 1400 ligi, kui ma ei eksi. Seega kui su lapsele ei sobi rahvarohkus, siis tasub mõelda. Muidu ainult roheline tuli.

Sinu kirjutise põhjal ma küll pelgaksin oma last sinna kooli panna. Nii kehval tasemel eesti keelt ma küll oma lapsel gümnaasiumi lõpuks näha/kuulda ei sooviks.

Tunnen huvi kust koolist Teie “suurepärane kõrgklassi eesti keel” pärit on? Minu hinnangul on Teie kritiseeritav tekst üks korrektsemaid siin. Lisaks jääb mulje, et kirjutaja on lapsevanem, kelle laps seal koolis õpib, mitte gümnasist ise.
PS! Kui hakkata “grammar nazit” tegema võiks tõesti enda kirjutamise ja sõnaseadmise oskus filigraanne olla. Muidu kukub asi vastupidi välja. Jääd ise lolliks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Koolilaps 21. Kool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.